Nissan Townstar Van – GRAFIKA NA OKŁADCE / WIDOK 3/4 Z PRZODU Z KURIEREM

KOMPAKTOWY VAN NISSANA

NISSAN TOWNSTAR VAN – NOWY WYMIAR FUNKCJONALNOŚCI

SCROLL TO EXPLORE

Nissan Townstar Van: deska rozdzielcza i człowiek za kierownicą

DLACZEGO WARTO JEŹDZIĆ SAMOCHODEM ELEKTRYCZNYM

Zelektryzuj przyszłość swojej firmy

Przy kosztach eksploatacji stanowiących ułamek kosztów posiadania pojazdu z silnikiem Diesla, zupełnie nowy elektryczny Nissan Townstar to wyjątkowo sensowe rozwiązanie dla firmy. Imponujący, łączny zasięg do 300 km pozwala pokonać nawet najdłuższe trasy w ciągu dnia, a bezemisyjny¹ układ napędowy umożliwia dotarcie do wszystkich zakątków miasta².

"Nissan Townstar Van: wizualizacja podczas jazdy Nissanem Townstar EV i Townstar ICE w centrum miasta				"

UKŁADY NAPĘDOWE

Napędzany przyszłością

Nissan Townstar to pewność osiągów i oszczędności. Elektryczny układ napędowy pozwala cieszyć się jazdą bez emisji spalin, a wydajny silnik benzynowy spełniający normę Euro 6D wyposażono w tryb ECO, który pozwala obniżyć zużycie paliwa[*].

DANE TECHNICZNE

Znajdź idealny model

Niczym doskonale skrojone ubranie, zupełnie nowy Nissan Townstar pozwala na personalizację nawet najdrobniejszych szczegółów: od wzoru tylnych drzwi po układ siedzeń.

1/2 - WYMIARY I ŁADOWNOŚĆ

Maksymalna długość ładunku: 1,8 m (lub 3,05 m ze złożoną tylną przegrodą).

Nissan Townstar Van – ilustracja wymiarów

1/2 - OPCJE DRZWI TYLNYCH

Otwórz się na swoje preferencje – do wyboru masz szeroko otwierane drzwi przesuwne lub drzwi typu hatchback z tylną szybą.

Nissan Townstar Van – budowlańcy wracają do swojego Nissana Townstar

1/2 - SKŁADANE SIEDZENIE PASAŻERA

Możesz je rozłożyć, gdy masz towarzysza podróży lub złożyć, aby uzyskać więcej przestrzeni bagażowej, kiedy sam wykonujesz zadanie służbowe.

Nissan Townstar Van: Zdjęcie drzwi pasażera, pokazujące złożone siedzenie pasażera (ICE)

Gwarancja producenta na 5 lat lub 160 000 kilometrów

Nissan oferuje ważną w całej Europie standardową gwarancję producenta na 5 lat na całą gamę swoich samochodów dostawczych, aby zapewnić Ci poczucie spokoju i pewności, rok po roku (4).

Nissan Townstar Van

TECHNOLOGIE WSPIERAJĄCE KIEROWCĘ I BEZPIECZEŃSTWO

Odkryj nowy standard

Nowy Nissan Townstar wyznacza nowe standardy w klasie vanów, oferując systemy bezpieczeństwa, opcje łączności i funkcje wspomagające kierowcę, które zwykle są dostępne tylko w samochodach osobowych.

1/2 - INTELIGENTNY SYSTEM KAMER 360°

Większa pewność parkowania. Inteligentny system kamer 360° obejmuje 4 kamery, które ułatwiają manewrowanie nawet w najciaśniejszych miejscach (4).

Nissan Townstar Van – zbliżenie ekranu NissanConnect z widokiem z kamer AVM

1/2 - ProPILOT Assist

Technologia ProPILOT Assist(5) Nissana umożliwia podążanie za pojazdem jadącym z przodu w wybranej odległości, zatrzymywanie się i ruszanie z miejsca zgodnie z ruchem innych pojazdów na drodze oraz trzymanie się środka pasa, dzięki czemu jazda staje się bezpieczniejsza i łatwiejsza.

Nissan Townstar Van – wizualizacja podczas jazdy z wnętrza elektrycznego Nissana Townstar

1/2 - APPLE CARPLAY® I ANDROID AUTO™

Bądź w kontakcie ze swoim światem, gdziekolwiek jesteś. Dzięki obsłudze aplikacji Apple Carplay® i Android Auto™ (6) masz dostęp do wiadomości, muzyki i aplikacji ze swojego smartfona.

"Nissan Townstar Van: Zbliżenie ekranu NissanConnect	"

1/2 - NAWIGACJA

Zawsze znajdziesz najszybszą drogę. System inforozrywki NissanConnect na bieżąco aktualizuje między innymi informacje o ruchu drogowym (7) i alternatywnych trasach.

Nissan Townstar Van: ekran NissanConnect i częściowy widok deski rozdzielczej
"Nissan Townstar Van: deska rozdzielcza Nissana Townstar ICE			"

KOMFORT I PRAKTYCZNOŚĆ

Twój świat w zasięgu ręki

We wnętrzu Nissana Townstar masz wszystko czego potrzebujesz w zasięgu ręki. To wszystko dzięki przemyślanym i praktycznym schowkom, najnowocześniejszym systemom łączności i ergonomicznej kontrukcji.

AKCESORIA

Dodaj detale wykończeniowe

Wzbogać Nissana Townstar o oryginalne akcesoria, które nie tylko będą praktyczne, ale zapewnią indywidualny charakter Twojego pojazdu (8).

1/2 - RELINGI

Zabierz jeszcze dłuższy ładunek lub po prostu zwiększ swoją ładowność.

"Nissan Townstar Van: dostęp do relingów						"

1/2 - ZDEJMOWANY ZACZEP HOLOWNICZY

Korzystaj z praktycznego haka holowniczego.

Nissan Townstar Van: Zaczep holowniczy

1/2 - DREWNIANE ZABEZPIECZENIA PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ

Ciesz się długotrwałą ochroną przestrzeni ładunkowej i komfortem podczas załadunku i rozładunku.

Nissan Townstar Van: model ICE widziany od góry z tyłu w ujęciu 7/8 z akcesoriami i otwartymi tylnymi drzwiami

1/2 - PODŁOKIETNIK

Podnieś komfort jazdy oraz funkcjonalność samochodu, którą zapewnia dodatkowy i dyskretny schowek.

"Nissan Townstar Van: POKROWIEC NA FOTEL KIEROWCY			"

1/2 - UCHWYT NA KABEL DO ŁADOWANIA

Kompatybilny ze standardowym kablem do ładowania evse. Pozwala zachować czystość kabla i w uporządkowany sposób go przechowywać.

"Nissan Townstar Van: uchwyt na kabel do ładowania		"

NASZE NAJNOWSZE OFERTY

Skorzystaj z doskonałej oferty

Mając do dyspozycji wiele elastycznych opcji finansowania, możesz odjechać zupełnie nowym Nissanem Townstar za mniej, niż myślisz.

1/2

Nissan Townstar Van: kompozycja zdjęć samochodu z przodu

FINANSOWANIE NISSAN

Plan na każdą kieszeń

Nissan Finance oferuje szeroki wybór specjalistycznych produktów i usług finansowych, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.

1/2

"Nissan Townstar Van: Zdjęcie lifestylowe z uśmiechniętym kierowcą			"
Nissan Townstar Van: GAMA SAMOCHODÓW UŻYTKOWYCH

VANY I POJAZDY UŻYTKOWE

Van Nissana dla każdego

Wydajne silniki, solidna konstrukcja i inteligentne technologie wspomagające kierowcę sprawiają, że bez względu na potrzeby Twojej firmy, znajdziesz pojazd marki Nissan, który będzie im odpowiadał.

Najczęściej zadawane pytania

  Uciąg elektrycznego i benzynowego modelu Nissana Townstar jest taki sam:

- 750 kg w przypadku przyczepy bez hamulców
- 1500 kg w przypadku przyczepy z hamulcami

   Wszystkie samochody użytkowe Nissana, w tym Townstar, są objęte kompleksową, ogólnoeuropejską gwarancją przez okres 5 lat lub przebieg 160 tys. km*.

Modele elektryczne mają gwarancję na 8 lat lub przebieg 160 tys. km* obejmującą usterki mechaniczne i niezawodność akumulatora (pojemność poniżej 70%)


  Nissana Townstar można ładować w domu, pracy lub na każdej dostępnej publicznie stacji ładowania. Aby naładować samochód w warunkach domowych, wystarczy podłączyć go do odpowiedniego gniazdka elektrycznego przy pomocy specjalnego kabla (EVSE) lub kabla dołączonego do ładowarki Wallbox w przypadku normalnego ładowania (Typ 3).

Poza domem, Nissana Townstar można naładować za pomocą wtyczki do szybkiej ładowarki (CCS). Wtyczka ta pozwala na korzystanie ze wszystkich stacji ładowania.

Czas ładowania będzie zależny od wielu czynników, między innymi od rodzaju używanej ładowarki i stanu naładowania baterii. Informacyjnie:

- Publiczne stacje szybkiego ładowania: 15% do 80% = ok. 37 min
- Publiczne stacje ładowania o mocy 22 kW: 15% do 80% = ok. 1,5 godz.
- Publiczne stacje ładowania o mocy 11 kW: 15% do 80% = ok. 2 godz. 40 min
- Ładowarka Wallbox o mocy 7,3 kW: 15% do 100% = ok. 6 godz.
- Gniazdko domowe o mocy 2,3 kW: 15% do 100% = ok. 22,5 godz.

arrow-icon

Dane dotyczące zasięgu uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów różnych typów pojazdów. Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych. Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Wyniki zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testowania pojazdów lekkich (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP).
2 Zużycie energii (Wh/km): w cyklu mieszanym 180–206; emisja CO2 w cyklu mieszanym (g/km): 0. Zero emisji CO2 podczas jazdy.
3 Gwarancja producenta na 5 lat / 160 000 kilometrów (w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej) na samochody użytkowe.
Nielimitowany przebieg w odniesieniu do gwarancji na lakier, oryginalne części i akcesoria Nissana, pomoc drogową oraz gwarancji antykorozyjnej.
Więcej informacji można znaleźć w Książeczce gwarancyjnej Nissana.
4 Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki.
5 System ProPILOT Assist jest dostępny tylko w wybranych modelach. System ProPILOT Assist to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, ale nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPILOT Assist jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.
6 Aplikacje Apple CarPlay i Android Auto są dostępne bezpłatnie, w zależności od modelu i/lub wersji samochodu. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana.
7 Mapy i bieżące informacje o natężeniu ruchu, usługi zdalnego sterowania oraz inteligentne powiadomienia są płatne, ale przez okres 3 lat są oferowane bezpłatnie dla kwalifikujących się samochodów wyposażonych w aplikację NissanConnect Services. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana.
⁸ Prezentowane akcesoria znajdują się na standardowym wyposażeniu samochodu i/lub są dostępne opcjonalnie tylko w wybranych wersjach. Mogą obowiązywać dodatkowe koszty.
Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Elementy wyposażenia są dostępne w zależności od wersji, w standardzie lub wyłącznie w opcji (za dodatkową opłatą).