nissan connect aps

Aplikacje Nissana

Aplikacje umożliwiają zdalne sterowanie różnymi funkcjami samochodu, odbieranie powiadomień oraz wysyłanie informacji do Twojego Nissana za pomocą smartfona.

Aplikacje umożliwiają zdalne sterowanie różnymi funkcjami samochodu, odbieranie powiadomień oraz wysyłanie informacji do Twojego Nissana za pomocą smartfona.

Bringing you closer
to your Nissan,
even when you’re far apart.

Dowiedz się, która aplikacja Nissana jest dla Ciebie odpowiednia.

Dowiedz się, która aplikacja Nissana jest dla Ciebie odpowiednia.

Discover Which Nissan App is right for You.

NissanConnect Services

NissanConnect EV

Nawigacja Door-to-Door

symbol zastępczy

Która aplikacja Nissana jest obsługiwana przez Twój samochód?

SPRAWDŹ KOMPATYBILNOŚĆ

Odkryj więcej szczegółów naszych aplikacji i ich funkcji

Odkryj więcej szczegółów naszych aplikacji i ich funkcji

Discover our apps and their features in greater detail.

Aplikacja NissanConnect Services

 

Aplikacja NissanConnect Services rewolucjonizuje sposób użytkowania samochodu, umożliwiając zarządzanie nim przy pomocy smartfona.

Dowiedz się więcej o aplikacji

ZDALNE STEROWANIE

Obsługuj różne funkcje swojego Nissana na odległość, przed wejściem do niego lub po jego opuszczeniu.

ZARZĄDZANIE BATERIĄ

Jeśli masz samochód elektryczny, będziesz mógł monitorować stan naładowania baterii i zdalnie rozpocząć/zakończyć ładowanie samochodu podłączonego do Twojej domowej ładowarki.

INTELIGENTNE POWIADOMIENIA

Możesz otrzymywać spersonalizowane powiadomienia o prędkości jazdy i strefie poruszania się samochodu bezpośrednio na telefon.

STAN POJAZDU

Dzięki ocenom i powiadomieniom o usterkach zawsze będziesz znać stan techniczny samochodu.Aplikacja NissanConnect EV

 

Zarządzaj funkcjami pojazdu elektrycznego, takimi jak ładowanie baterii czy kontrola klimatyzacji, podczas podróży lub w domu za pomocą smartfona.

MONITOROWANIE BATERII

Aplikacja stale monitoruje poziom naładowania baterii, abyś miał pewność, że Twój pojazd elektryczny jest zawsze gotowy do jazdy.

ZDALNE ŁADOWANIE

Ładowanie podłączonego do domowej ładowarki pojazdu elektrycznego można rozpocząć za pomocą aplikacji z dowolnego miejsca, przed rozpoczęciem podróży.

KLIMATYZACJA

Kontroluj temperaturę wnętrza samochodu, siedząc wygodnie na kanapie w domu lub w biurze. Kiedy tylko zechcesz, możesz ją odpowiednio podnieść lub obniżyć.

ZARZĄDZANIE ZASIĘGIEM

Dzięki danym o zasięgu jazdy przesyłanym bezpośrednio do smartfona zawsze będziesz wiedzieć, jak daleko dojedziesz.Nawigacja Door-to-Door

 

Przed rozpoczęciem każdej podróży możesz przesłać trasę z telefonu do systemu info-rozrywki, a także nawigować od miejsca, gdzie zaparkowano samochód, do celu podróży.

INFORMACJE O NATĘŻENIU RUCHU W CZASIE RZECZYWISTYM

Nawigacja z funkcją TomTom® live traffic stale aktualizuje informacje o sytuacji na trasie, dzięki czemu ominiesz korki i dojedziesz do celu na czas.

NAWIGACJA DOOR-TO-DOOR

Po zaparkowaniu samochodu aplikacja poprowadzi Cię trasą dla pieszych do celu.

SZYBKIE WYSZUKIWANIE CELU PODRÓŻY

Po wpisaniu pierwszej litery lub nazwy na pasku wyszukiwania automatycznie otrzymasz sugestie dotyczące restauracji lub interesujących miejsc na trasie.

Google Street View

W najnowszej wersji aplikacji dostępne są mapy Google, zapewniające dostęp do widoku satelitarnego i Street View.


Aplikacja nawigacyjna Door-to-Door


Odpowiedzi na wszystkie pytania

Odpowiedzi na wszystkie pytania

All your questions answered

Jeszcze więcej wyjątkowych wrażeń

Jeszcze więcej wyjątkowych wrażeń

Taking your experience further

Odkryj możliwości personalizacji ekranów w samochodzie

 

Możliwość personalizacji ustawień ekranów w Twoim samochodzie sprawi, że będziesz miał jeszcze więcej wyjątkowych wrażeń w trakcie jazdy.

ODKRYJ MOŻLIWOŚCI KONFIGURACJI EKRANÓW

Odkryj kompatybilne modele

 

Sprawdź kompatybilność pojazdów Nissana z aplikacjami.

ODKRYJ KOMPATYBILNE MODELE

Działanie funkcji może być zakłócone, gdy samochód znajduje się na obszarze ze słabym sygnałem sieci telefonii komórkowej. Aby zapewnić optymalną jakość, upewnij się, że samochód jest w miejscu z dobrym zasięgiem.

Aby korzystać z aplikacji NissanConnect Services, potrzebujesz smartfona z kompatybilnym systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją danych mobilnych. Pobierz bezpłatną aplikację NissanConnect Services i utwórz swoją nazwę użytkownika i hasło. Połącz swój smartfon z samochodem wyposażonym w aplikację NissanConnect Services, logując się za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Wszystkie usługi są uzależnione od zasięgu sieci komórkowej. Korzystanie z pokładowej sieci W-Fi jest możliwe dzięki zintegrowanemu bezprzewodowemu połączeniu z Internetem. Dostęp do pakietów danych jest możliwy za pośrednictwem naszego partnera roamingowego [Orange lub powiązanego operatora lokalnego], zgodnie z jego regulaminem. Pokładowa sieć Wi-Fi będzie dostępna w pierwszych miesiącach 2020 r. za dodatkową opłatą subskrypcyjną. Aby uzyskać dalsze informacje, prosimy o kontakt z lokalnym dealerem Nissana