Typ samochodu
Cena
530000
Popularne Filtr pojazdów

NOWY NISSAN LEAF

Simply Amazing

Najczęściej kupowany na świecie w 100% elektryczny samochód o zerowej emisji spalin teraz ma jeszcze więcej do powiedzenia. Akumulator o mocy 40 kWh, aerodynamiczna sylwetka i zaawansowane technologie dodadzą Ci więcej pewności na drodze. Odkryj Nowe możliwości Nissana Leaf: zachwyt gwarantowany!

new leaf
Nissan INTELLIGENT MOBILITY

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

ODKRYWCZA PODRÓŻ PRZEZ ŻYCIE

Wyobraź sobie podróż przez życie, która jest bardziej ekscytująca, bezpieczna i zapewnia stały kontakt z otaczającym Cię światem. Inteligentna mobilność Nissana obejmuje trzy główne obszary innowacji, które wpływają na to, jak nasze samochody są napędzane, jak się dają prowadzić i jak dobrze zintegrowane są ze społeczeństwem. Samochody, które dowiozą Cię do celu i same zaparkują w wolnym miejscu, czy też infrastruktura przy autostradach, dzięki której naładujesz swój elektryczny pojazd – wszystkie te rozwiązania widać już na horyzoncie. Dla Nissana, za którego kierownicą siedzisz dzisiaj, przyszłość jest już rzeczywistością.

SIEDMIOOSOBOWY VAN, KTÓRY ZABIERZE CIĘ JESZCZE DALEJ

NOWY 100% ELEKTRYCZNY E-NV200 EVALIA Z BATERIĄ 40 kWh

W 100% elektryczny Nissan e-NV200 EVALIA jest teraz jeszcze lepszy! Nasz nowy van charakteryzuje większa autonomia, udoskonalony system nawigacji i pakiet nowych usług online dla samochodów elektrycznych. Zamów już teraz e-NV200 z większym zasięgiem!
Skontaktuj się lub odwiedź dealera Nissana, aby dowiedzieć się więcej o warunkach tej oferty specjalnej.

e-NV200 evalia