Cena od 96 570¹

Nissan Juke

Benzynowy i Hybrydowy

Dostępne napędy

143 KM

Maks. moc silnika dla wersji hybrydowej

Do 80%

Czas pracy w trybie napędu elektrycznego²

5,0–5,2 l

Zużycie paliwa dla wersji hybrydowej (l/100 km)³

Nissan Juke vue statique 3/4 face devant un entrepôt

DESIGN

Odważny i unikatowy design

Wyraziste linie, spektakularne światła, intrygujące akcenty i charakterystyczny dach. Nowy design Nissana Juke robi wrażenie elegancką aerodynamiką, która przyciąga wszystkie spojrzenia.

Nissan Juke intérieur vue du tableau de bord avec passager

WNĘTRZE

Nowoczesne wnętrze

Odświeżyliśmy wnętrze kultowego Nissana Juke. Kabina zyskała dzięki nowym materiałom i lepszej jakości wykończeniu, a ekran inforozrywki o przekątnej 12,3'' należy do największych w swojej klasie.

Nissan Juke stationné devant un magasin

UKŁADY NAPĘDOWE

Hybrydowy czy benzynowy?

Technologia hybrydowa oszczędza paliwo i ogranicza emisję CO₂.

Nissan Juke

Wersje wyposażenia

WYMIARY I PORÓWNANIE

Wymiary Nissana Juke

Poznaj dokładne wymiary i porównaj wersje wyposażenia.

1/2 WYMIARY ZEWNĘTRZNE

A – Wysokość całkowita: 1593 mm (z anteną) <br> B – Długość całkowita: 4210 mm <br> C – Szerokość bez luster bocznych: 1800 mm

Nissan Juke vue 3/4 face avec indication des dimensions hors tout

1/2 POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA

A – Pojemność bagażnika 422 l<br> B – 1305 l po złożeniu siedzeń

Nissan Juke illustration vue de dessus avec indication du volume de coffre

1/2 WYMIARY BAGAŻNIKA

A – Maksymalna długość bagażnika: 1477 mm<br> B – Maksymalna szerokość bagażnika: 1249 mm

Nissan Juke vue 3/4 arrière avec indication des dimensions du coffre

INSPIRUJĄCA TECHNOLOGIA

Nissan Intelligent Mobility

Jeszcze większa pewność siebie, łączność ze światem oraz wsparcie podczas każdej podróży.

1/2 – Technologia ProPILOT Assist

Dostępny w samochodach ze skrzynią DCT, system ProPILOT Assist³ pomaga zachować ustaloną odległość od samochodu poprzedzającego, a także utrzymać samochód na środku pasa ruchu, również na łagodnych zakrętach.

Nissan Juke vu de l’arrière sur voie rapide urbaine

1/2 – Inteligentny system kamer 360°

System kamer 360° z podzielonym ekranem zapewnia widok samochodu z przodu, z tyłu i od strony krawężnika, aby ułatwić parkowanie i poruszanie się w ciasnych miejscach⁴.

Nissan Juke stationné en ville

1/2 – Inteligentny system ostrzegania o możliwości kolizji

Inteligentny system ostrzegania o możliwości kolizji obserwuje dwa pojazdy jadące przed Tobą. Po wykryciu ich nagłego hamowania system wyemituje dźwiękowe i wizualne sygnały ostrzegawcze, abyś zwolnił⁴.

Nissan Juke illustration système d’alerte intelligent anticollision avant

OPCJE ŁĄCZNOŚCI

W kontakcie ze światem

Zsynchronizuj swój cyfrowy świat z samochodem. Korzystaj z ulubionych list odtwarzania, aplikacji, ustal trasę podróży i wiele więcej.

1/2 – Doskonała łączność

Aplikacje Apple CarPlay™ lub Android Auto™ umożliwiają integrację smartfona z samochodem, aby podróż była jeszcze łatwiejsza i bezpieczniejsza⁶.

Nissan Juke vue du tableau de bord avec écran NissanConnect

1/2 – NissanConnect Services

Aplikacja NissanConnect Services lokalizuje Twój pojazd w czasie rzeczywistym, pokazuje ile masz jeszcze paliwa oraz sprawdzi czy zamknąłeś samochód, a w razie potrzeby zrobi to zdalnie⁷.

Nissan Juke vue de face devant un magasin, avec une personne tenant un téléphone
Twój nowy Nissan Juke jest na wyciągnięcie ręki! Poznaj promocyjne opcje finansowania

Oferta promocyjna

AKCESORIA

Dobierz stylowe dodatki

Nissan Juke może wyglądać zupełnie wyjątkowo. Dodaj wybrane akcesoria i wykreuj pojazd, który idealnie pasuje do Twoich potrzeb, a ponadto zachwyca wizualnie⁸.

1/2 – Czarne nakładki lusterek

Podkreśl styl swoich lusterek bocznych nakładkami z włókna węglowego, które idealnie uzupełniają design nadwozia Twojego Nissana Juke.

Nissan Juke coque de rétroviseur noir carbone

1/2 – Uchwyt na rower na dach

Możesz przewieźć nawet trzy rowery jednocześnie. Rozmiary kół – do 3’/36"/91 cm. Maksymalna waga roweru - do 20 kg. Adaptery T-track (20 x 20 mm) i blokady w zestawie⁹.

Nissan Juke porte-vélos fixé sur le toit

1/2 – Listwa na próg bagażnika

Nakładka z wysokiej jakości szczotkowanego aluminium zapewniająca ochronę bagażnika. Chroni samochód przed zarysowaniami podczas wkładania i wyjmowania ładunku.

Nissan Juke protection de seuil de coffre

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. Pokazane opcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne w ramach opcji za dodatkową opłatą.

1 Cena startowa dla prezentowanego modelu obejmuje akcyzę, podatek VAT oraz może być obecną ceną promocyjną i ulegać zmianie w zależności od wersji wyposażenia oraz rocznika produkcji.
2 Podczas podróży po mieście do 80% czasu samochód pracuje w trybie napędu elektrycznego.
3 Nissan Juke N-Connecta Hybrid 143 KM: zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP (l/100 km): 5.0–5.2; emisje CO2 w cyklu mieszanym (g/km): 114–117.
4 Technologia ProPILOT Assist jest dostępna wyłącznie w wybranych modelach z automatyczną skrzynią biegów. ProPILOT Assist to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, ale nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. Technologia ProPILOT Assist jest przeznaczona wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.
5 Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl/.
6 Aplikacje Apple CarPlay i Android Auto są dostępne bezpłatnie, w zależności od modelu i/lub wersji samochodu. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana.
7 Aby korzystać z usług NissanConnect, potrzebujesz konta użytkownika NissanConnect Services oraz musisz się zarejestrować i zalogować do aplikacji NissanConnect Services przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła. Aby korzystać z bezpłatnej aplikacji NissanConnect Services, potrzebujesz smartfona z kompatybilnym systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją danych mobilnych w ramach istniejącej lub osobnej umowy na telefon komórkowy z dostawcą usług mobilnych. Wszystkie usługi są uzależnione od zasięgu sieci komórkowej. Łączenie telefonu komórkowego w celu skorzystania z aplikacji NissanConnect powinno odbywać się dopiero po bezpiecznym zaparkowaniu samochodu. Korzystanie z systemu powinno być zawsze zgodne z zasadami Kodeksu Drogowego. Kierowcy powinni korzystać z systemu tylko wtedy, kiedy mogą to zrobić bezpiecznie. Użytkownicy powinni pamiętać, że korzystanie z technologii głośnomówiącej może odwracać uwagę od drogi, co może mieć negatywny wpływ na kontrolę nad pojazdem.
Prezentowane akcesoria znajdują się na standardowym wyposażeniu samochodu i/lub są dostępne opcjonalnie tylko w wybranych wersjach. Mogą obowiązywać dodatkowe koszty.
9 Akcesoria Nissan Select dostarczane przez autoryzowanych partnerów Nissan. Oferowana gwarancja odpowiada ogólnym warunkom tych partnerów i wynosi co najmniej rok. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze swoim dealerem Nissan.

Bezpłatne usługi (Historia i analiza jazdy, Pomoc i usługa Assistance Nissana, Pomoc w razie awarii, Przeglądy pojazdu, Menedżer akumulatora – tylko dla pojazdów elektrycznych) są dostępne bezpłatnie przez okres 7 lat, w zależności od modelu i/lub wersji samochodu. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana. Akcesoria i dodatkowe wyposażenie montowane w samochodzie przez klienta mogą mieć wpływ na komunikowane dane dotyczące zasięgu samochodu. Oryginalne akcesoria Nissana są objęte gwarancją na nowy pojazd przez 3 lata/100 000 km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), jeśli zostaną zamontowane przez dealera lub warsztat Nissana przed wydaniem samochodu klientowi lub w okresie gwarancji na nowy pojazd. Oryginalne akcesoria zamontowane poza okresem gwarancyjnym na nowy pojazd przez podmiot zewnętrzny lub przez klienta są objęte wyłącznie gwarancją na oryginalne części i akcesoria Nissana na okres 12 miesięcy, bez względu na liczbę przejechanych kilometrów. Wybrane akcesoria Nissana oferowane przez zatwierdzonych partnerów firmy Nissan. Podmioty te udzielają gwarancji na swoich warunkach, na okres minimum jednego roku. Szczegółowe informacje u dealera Nissana.