Widok z lotu ptaka samochodu jadącego przez most

SAMOCHODY NISSANA Z NAPĘDEM MILD HYBRID

Optymalizacja wydajności.

Optymalizacja wydajności.

Optymalizacja wydajności.

Zaawansowana technologia, która zapewnia wysoką wydajność silnika bez zmian w sposobie jazdy. 

Zaawansowana technologia, która zapewnia wysoką wydajność silnika bez zmian w sposobie jazdy. 

Advanced engine technology that delivers high efficiency with no change to the way you drive.

Ojciec wkłada dziecko do samochodu, a matka się przygląda.

Napęd mild hybrid, optymalizacja wydajności

Samochody z napędem mild hybrid wykorzystują do napędzania kół silnik benzynowy, wspierany pracą baterii litowo-jonowej. Poprawiona została wydajność systemu Start-Stop, który może automatycznie wyłączyć silnik podczas jazdy na biegu jałowym lub po zdjęciu nogi z pedału gazu przy prędkości poniżej 18 km/h (w przypadku automatycznej skrzyni biegów), co zmniejsza emisję spalin i koszty eksploatacji samochodu.

Jak to wszystko działa?

Jak to wszystko działa?

How does it all work?

Silnik benzynowy i akumulator elektryczny zasilające silnik.

Ładuje się podczas jazdy

Napęd mild hybrid został zoptymalizowany dzięki inteligentnemu systemowi magazynowania energii. Gdy samochód zwalnia, energia kinetyczna jest odzyskiwana i wykorzystywana do ładowania baterii.

Silnik odpoczywa

Pozwala odpocząć silnikowi

Podczas hamowania energia, która w normalnych warunkach powodowałaby zużywanie klocków hamulcowych, jest magazynowana. Podczas postoju lub jazdy na biegu jałowym bateria może zasilać urządzenia elektryczne samochodu, dzięki czemu silnik częściej się wyłącza, co zwiększa oszczędność paliwa.

Łatwiejsze przyspieszanie

Łatwiejsze przyspieszanie

Energia zmagazynowana w baterii zapewnia dodatkowy zastrzyk momentu obrotowego podczas przyspieszania, co sprawia, że samochód jest bardziej dynamiczny.

Zelektryfikowany napędem mild hybrid

Zelektryfikowany napędem mild hybrid

The not-so-Mild Hybrid POWER

Nowy Nissan Qashqai.

QASHQAI

Jedyny taki crossover. Dostępny w wersji mild hybrid.

ODKRYJ NISSANA QASHQAI

Korzyści
z posiadania modelu z układem mild hybrid

Korzyści
z posiadania modelu z układem mild hybrid

The benefits of owning a Mild hybrid

Codzienna rutyna

Brak konieczności zmiany codziennej rutyny

Samochód z napędem mild hybrid może wpłynąc na zmianę sposobu prowadzenia. Jest bardziej responsywny, wydajny i zapewnia płynnejszą jazdę. Nie musisz się martwić o zasięg czy ładowanie ˗ wystarczy zatankować i jeździć jak zwykle.

Ekonomiczna eksploatacja

Ekonomiczna eksploatacja

Samochody z napędem mild hybrid są bardziej wydajne dzięki wykorzystaniu energii kinetycznej generowanej podczas jazdy i hamowania do ładowania baterii litowo-jonowej. Dzięki dodatkowemu wsparciu elektrycznemu podczas przyspieszania oraz technologii Start-Stop wyłączającej silnik podczas jazdy na biegu jałowym lub po zdjęciu nogi z pedału przy prędkości poniżej 18 km/h (w przypadku automatycznej skrzyni biegów), z pewnością zauważysz oszczędności na paliwie.

Niższy poziom emisji spalin

Wysoka wydajność, niższa emisja spalin

Wsparcie ze strony baterii zapewnia bardziej płynne przyspieszenie i gładką jazdę pod górę. Silnik wyłącza się też, gdy nie jest używany, co przekłada się na bardziej komfortową jazdę, mniejsze zużycie paliwa i niższą emisję spalin.

Poznaj wszystkie zelektryfikowane układy napędowe Nissana

Poznaj wszystkie zelektryfikowane układy napędowe Nissana

Discover all our electrified powertrains

Samochód z lotu ptaka, jadący malowniczą trasą.

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o brytyjskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Pokazane funkcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne niestandardowo lub wyłącznie w opcji (za dopłatą).

Aby korzystać z usług NissanConnect, potrzebujesz konta użytkownika NissanConnect oraz musisz się zarejestrować i zalogować do aplikacji NissanConnect Services przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła. Aby korzystać z bezpłatnej aplikacji NissanConnect Services, potrzebujesz smartfona z kompatybilnym systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją danych mobilnych w ramach istniejącej lub osobnej umowy na telefon komórkowy z dostawcą usług mobilnych. Wszystkie usługi są uzależnione od zasięgu sieci komórkowej.

Łączenie telefonu komórkowego w celu skorzystania z aplikacji NissanConnect powinno odbywać się dopiero po bezpiecznym zaparkowaniu samochodu. Korzystanie z systemu powinno być zawsze zgodne z zasadami Kodeksu Drogowego. Kierowcy powinni korzystać z systemu tylko wtedy, kiedy mogą to zrobić bezpiecznie. Użytkownicy powinni pamiętać, że korzystanie z technologii głośnomówiącej może odwracać uwagę od drogi, co może mieć negatywny wpływ na kontrolę nad pojazdem.