Nissan LEAF – zdjęcie prezentacyjne

Cena od 132 100 zł¹

Nissan LEAF

39 kWh

Pojemność baterii trakcyjnej netto

Do 270 km

Zasięg na jednym ładowaniu²

Do 50 kW

Maks. moc ładowania prądem stałym (DC)

Do 6,6 kW

Maks. moc ładowania prądem przemiennym (AC)³

Nissan Leaf driving beautyshot on the bridge

ZASIĘG I OSZCZĘDNOŚCI

Szybsze ładowanie

Najwyższy czas, aby zasmakować natychmiastowej reakcji w 100% elektrycznego silnika. Czas ładowania około 60 minut³ i zasięg do 385 km² potwierdzają, że Nissan LEAF oferuje jeszcze więcej innowacji, które wydłużają zasięg i zwiększają pojemność baterii.

Nissan Leaf driving beautyshot on the bridge

ŁADOWANIE I OSZCZĘDNOŚCI

Większy zasięg

Odkryj sposoby na optymalizację czasu i kosztów ładowania Nissana LEAF. Dowiedz się jaki dystans możesz pokonać, a także ilu przyjaciół lub członków rodziny będziesz mógł zabrać ze sobą w kolejną podróż z zerową emisją spalin.

Modele Nissan LEAF

Choose your LEAF

Nissan LEAF, zdjęcie wnętrza – przestrzeń bagażowa

WYMIARY I SPECYFIKACJE

Skrojony na miarę Twoich potrzeb

Choć z zewnątrz wygląda na kompaktowy, pojemny bagażnik Nissana LEAF z łatwością poradzi sobie z zakupami i walizkami. Poznaj dokładną długość, wysokość i szerokość Nissana LEAF oraz wszystkie inne potrzebne szczegóły.

ELEGANCKI DESIGN

Elektryczny styl

Nowoczesny styl, którego wyrazem są ostre aerodynamiczne linie, charakterystyczny pływający dach i grill w kształcie litery „V” idzie w parze z zaawansowanymi technologiami Nissana LEAF.

TECHNOLOGIA

Wyostrz zmysły

Nissan LEAF jest wyposażony w najlepsze technologie wspierające inteligentną jazdę, w tym e-Pedal i ProPILOT Assist⁴, które zwiększają radość z dynamicznej jazdy. W pełni elektryczny Nissan LEAF jest doskonałym przykładem wykorzystania pakietu Nissan Intelligent Mobility⁵.

1/2 Technologia ProPILOT Assist

System ProPILOT Assist⁴ pomaga zachować ustaloną odległość od samochodu z przodu na podstawie prędkości poruszania się innych pojazdów. Może nawet całkowicie zatrzymać samochód, a następnie ponownie ruszyć, kiedy zrobią to inni uczestnicy ruchu. Na autostradzie ProPILOT Assist pomaga utrzymać samochód na środku pasa ruchu, nie tylko na prostych odcinkach, ale również na łagodnych zakrętach.

Wnętrze Nissana LEAF i mężczyzna – ProPILOT Assist

1/2 Parkuj jak zawodowiec

Koniec zmartwień na parkingu. System kamer 360° zapewnia widok samochodu z każdej strony, a funkcja zbliżenia przodu, tyłu i boku pomoże Ci pewnie wykonać manewr parkowania⁵.

Deska rozdzielcza Nissana LEAF w wersji AVM Tekna

1/2 Nieograniczona łączność

Informacje i rozrywka w zasięgu ręki to zasługa aplikacji Apple CarPlay™ i Android Auto™⁶.

Nissan LEAF – Apple Car Play i Android Auto
Nissan LEAF – zdjęcie jadącego samochodu w mieście

AKCESORIA

W Twoim stylu

Nasze akcesoria pozwolą Ci spersonalizować Nissana LEAF zgodnie z Twoimi preferencjami.

Twój nowy Nissan LEAF jest na wyciągnięcie ręki! Poznaj promocyjne opcje finansowania

Oferta promocyjna

Wersje i ceny

Sprawdź dostępne opcje wyposażenia.

1/2

Nissan LEAF

Znajdź wersję dla siebie

Porównaj dostępne wersje wyposażenia.

1/2

Nissan LEAF

Najnowsze oferty

Mając do dyspozycji wiele elastycznych opcji finansowania, możesz odjechać Nissanem LEAF za mniej, niż myślisz.

1/2

Nissan LEAF – ujęcie 3/4 z przodu wersji Tekna

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. Pokazane funkcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą.

1 Cena startowa dla prezentowanego modelu obejmuje akcyzę, podatek VAT oraz może być obecną ceną promocyjną i ulegać zmianie w zależności od wersji wyposażenia oraz rocznika produkcji.

2 Dane dotyczące zasięgu uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów różnych typów pojazdów. Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych. Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Wyniki zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testowania pojazdów lekkich (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP).

3 Maksymalna moc ładowania Nissana LEAF prądem zmiennym wynosi 6,6 kW. Podany czas ładowania dotyczy wykorzystania kabla do ładowania typu 2 (tryb 3) 32 A. Podane osiągi dotyczą akumulatorów 39 kWh (Nissan LEAF) i 59 kWh (Nissan LEAF e+). Czas ładowania zależy od wielu warunków, w tym rodzaju i stanu ładowarki, temperatury akumulatora i otoczenia w miejscu użytkowania. Podany czas szybkiego ładowania wymaga wykorzystania ładowarki CHAdeMO. Nissan LEAF został opracowany z myślą o obsłudze większości rodzajów podróży w codziennym życiu. Jest wyposażony w specjalne zabezpieczenia, aby chronić akumulator podczas powtarzających się sesji szybkiego ładowania w krótkim czasie. Czas potrzebny na kolejne szybkie ładowanie może się wydłużyć, jeżeli temperatura akumulatora uruchomi technologię ochrony akumulatora.

4 Technologia ProPILOT Assist jest dostępna wyłącznie w wybranych modelach z automatyczną skrzynią biegów. System ProPILOT Assist to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, która nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPILOT Assist jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.

5 Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl/

6 Aplikacje Apple CarPlay i Android Auto są dostępne bezpłatnie, w zależności od modelu i/lub wersji samochodu. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana.

7 Prezentowane akcesoria znajdują się na standardowym wyposażeniu samochodu i/lub są dostępne opcjonalnie tylko w wybranych wersjach. Mogą obowiązywać dodatkowe koszty.