Znajdź najlepszy silnik do swoich potrzeb

Dzięki optymalnym rozmiarom, parkowanie tego miejskiego vana będzie dużo łatwiejsze. Nissan Townstar jest lepszy pod każdym względem. Wydajność i ekonomiczność jazdy zapewniają dwa mocne i bardzo ekonomiczne układy napędowe.

Nissan Townstar Van: GRAFIKA NA OKŁADCE / WIDOK 3/4 Z PRZODU Z KURIEREM

    

   

   

   

1 Dane dotyczące zasięgu uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów różnych typów pojazdów. Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych. Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Wyniki zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testowania pojazdów lekkich (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP).

2 Opcja dostępna w wybranych wersjach.

3 Zużycie energii (l/100 km): w cyklu mieszanym 6,4-7,5; emisja COw cyklu mieszanym (g/km): 145–171.

4 Gwarancja producenta na 5 lat lub przebieg 160 000 km (zależnie od tego, co nastąpi wcześniej) dla gamy samochodów użytkowych. Brak ograniczeń w zakresie przebiegu w przypadku gwarancji na powłoki lakiernicze, oryginalne części i akcesoria Nissana, pomoc drogową Assistance oraz w przypadku gwarancji antykorozyjnej. Więcej informacji u dealera Nissana lub na stronie www.nissan.pl/.

Elementy wyposażenia są dostępne w zależności od wersji, w standardzie lub wyłącznie w opcji (za dodatkową opłatą).