Cena od 172 700 zł¹

Nissan X-Trail

e-POWER i Mild Hybrid

Dostępne napędy

213 KM

Maks. moc silnika dla wersji e-4ORCE

7,0 s

Przyśpieszenie 0–100 (km/h) dla wersji e-4ORCE

6,3–6,6 l

Zużycie paliwa dla wersji e-4ORCE (l/100 km)²

Nissan X-Trail – e-POWER – ujęcie w czasie jazdy

UKŁADY NAPĘDOWE

e-POWER. Zupełnie nowy wymiar zelektryfikowanego napędu

e-POWER to innowacyjna technologia Nissana, polegająca na wykorzystaniu silnika benzynowego jedynie do wytwarzania energii dla silnika elektrycznego, który napędza pojazd. Efektem jest precyzyjna i cicha jazda bez konieczności podłączenia do sieci elektrycznej. Dostępny jest także układ e-4ORCE 4WD, który zapewnia jeszcze więcej mocy i stabilne manewry.

DESIGN

Design i przygoda bez kompromisów

Przyciągniesz spojrzenia na drodze smukłymi reflektorami LED i imponującymi wlotami powietrza z przodu. Styl Nissana X-Trail idzie w parze z jego zaawansowanymi technologiami. Duch przygody. Zachwyt gwarantowany.

STYLISTYKA WNĘTRZA

Zelektryfikowany pięcio- lub siedmioosobowy samochód, który pomieści wszystkich i wszystko

Zabierz nawet 7 osób i pożegnaj się z kłótniami o to, kto zajmie najlepsze miejsce. Masz do dyspozycji wejścia USB z przodu i z tyłu, a także elastyczny system aranżacji przestrzeni bagażowej. Dostępne przegrody ułożyć można w 16 różnych konfiguracjach.

BEZPIECZEŃSTWO I WSPARCIE KIEROWCY

Zaawansowane technologie przychodzą z pomocą

Wyobraź sobie, że podczas każdej podróży jedziesz w towarzystwie inteligentnego drugiego pilota. Takiego, który Cię ostrzega o zagrożeniach oraz pomaga zaparkować i trzymać się pasa ruchu. Dowiedz się więcej o wszystkich technologiach Nissana⁵.

1/2 NAWET 35 CALI INFOROZRYWKI

Śledź wskazówki na cyfrowym kokpicie o przekątnej 12,3 cala, wyświetlaczu NissanConnect 12,3 cala oraz odczytuj komunikaty na wyświetlaczu przeziernym o przekątnej 10,8 cala³.

Nissan X-Trail: wyświetlacz przezierny

1/2 ProPILOT Assist – TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE

ProPILOT Assist jest teraz połączony z systemem nawigacji, umożliwiając korektę jazdy w zależności od sytuacji na drodze⁴.

Nissan X-Trail ProPILOT Assist: ujęcie w czasie jazdy

1/2 INTELIGENTNY SYSTEM KAMER 360°

System czterech kamer ułatwia parkowanie, zapewniając widoczność obszaru wokół samochodu oraz powiadamia o poruszających się obiektach w pobliżu pojazdu. Na dzielonym ekranie wyświetlane są zbliżenia z przodu, z tyłu oraz od strony krawężnika.

Nissan X-Trail AVM

OPCJE ŁĄCZNOŚCI

W kontakcie ze światem

Większy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 12,3 cala w nowym Nissanie X-Trail oraz aplikacja NissanConnect Services zapewniają dostęp do ulubionych playlist i aplikacji oraz pozwalają wybrać cel podróży i wiele innych funkcji⁶.

1/2 INFORMACJE NAWIGACYJNE

Ekran dotykowy HD o przekątnej 12,3 cala to Twoja brama do systemu NissanConnect, który zapewnia łatwe wyszukiwanie tras dzięki intuicyjnej nawigacji, rozbudowanym mapom, informacjom o ruchu drogowym na żywo i innym funkcjom.

Nissan X-Trail

1/2 WIRTUALNY ASYSTENT OSOBISTY

Funkcja kontroli głosu Nissan Voice Control umożliwia wydawanie komend głosowych pojazdowi. Wystarczy powiedzieć „Cześć, Nissan” i poprosić samochód o wskazanie docelowego miejsca na trasie i nie tylko.

Nissan X-Trail

AKCESORIA

Podkreśl swój własny styl

Tylko oryginalne akcesoria Nissana dają gwarancję jakości, dopasowania i niezawodności do Twojego Nissana X-Trail.

1/2 Dwustronna wykładzina bagażnika

Z jednej strony pokryta jest miękką wyściółką z myślą o delikatnym ładunku, a z drugiej twardszym materiałem przeznaczonym do przewozu nieporęcznych i brudnych przedmiotów.

Nissan X-TRAIL: dwustronna wykładzina bagażnika

1/2 Dywaniki premium

Idealnie dopasowane chronią wnętrze samochodu przed błotem i brudem.

Nissan X-TRAIL: mata premium

1/2 Osłona progu bagażnika

Chroni samochód przed zarysowaniami podczas wkładania i wyjmowania ładunku.

Nissan X-TRAIL: osłona progu bagażnika

1/2 Chlapacze

Chroń swojego Nissana X-Trail przed błotem, piaskiem i drobnymi kamieniami.

Nissan X-TRAIL: osłona przeciwbłotna
Twój Nissan X-Trail jest na wyciągnięcie ręki! Poznaj promocyjne opcje finansowania

Oferta promocyjna

CENY I SPECYFIKACJE

Wersje i ceny

Sprawdź dostępne opcje wyposażenia.

1/2

Nissan X-Trail

Znajdź wersję dla siebie

Porównaj dostępne wersje wyposażenia.

1/2

Nissan X-Trail

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. Pokazane opcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne w ramach opcji za dodatkową opłatą.

1 Cena startowa dla prezentowanego modelu obejmuje akcyzę, podatek VAT oraz może być obecną ceną promocyjną i ulegać zmianie w zależności od wersji wyposażenia oraz rocznika produkcji.

2 Zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP (l/100km): 6,3–6,6 l/100km; Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP (g/km): 143–150 g/km. 

3 Ekran dotykowy HD o przekątnej 12,3” jest dostępny tylko w wersji N-Connecta lub wyższej.

4 Wyświetlacz przezierny to wygodne rozwiązanie które prezentuje kluczowe informacje na przedniej szybie, dzięki czemu można je widzieć, zachowując jednocześnie pełną uwagę na drodze.3 System ProPILOT Assist jest dostępny tylko w wybranych modelach. System ProPILOT Assist to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, która nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPILOT Assist jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.

5Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy, wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z egulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl/.

6 Aby korzystać z usług NissanConnect, potrzebujesz konta użytkownika NissanConnect oraz musisz się zarejestrować i zalogować do NissanConnect przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła. Aby korzystać z bezpłatnej aplikacji NissanConnect, potrzebujesz smartfona z kompatybilnym systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją danych mobilnych w ramach istniejącej lub osobnej umowy na telefon komórkowy z dostawcą usług mobilnych. Wszystkie usługi są uzależnione od zasięgu sieci komórkowej.
Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logotypy są znakami towarowymi korporacji Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych.

Aplikacje Apple CarPlay i Android Auto są dostępne bezpłatnie, w zależności od modelu i/lub wersji samochodu. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana.