Cena od 199 900 zł¹

Nissan ARIYA

63 lub 87 kWh

Pojemność baterii trakcyjnej netto

Do 536 km

Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu²

Do 130 kW

Maks. moc ładowania prądem stałym (DC)

Do 22 kW

Maks. moc ładowania prądem przemiennym (AC)

Początek nowej ery. Stworzony, aby uwolnić drzemiącą moc. W Tobie. We mnie. W nas wszystkich. Przekracza granice możliwości, autonomii i stylu.

Nissan ARIYA: widok z przodu na zaśnieżonej autostradzie

OSIĄGI

Elektryzująca jazda

Wyposażony w technologię e-4ORCE, dwa silniki i unikatowy system napędu na wszystkie koła, Nissan ARIYA zapewnia idealną równowagę między mocą i niespotykaną kontrolą w każdych warunkach. Startuj w ułamku sekundy dzięki natychmiastowemu momentowi obrotowemu na wszystkich kołach. Zdobywaj teren, korzystając z opcji trakcji na każdą pogodę. Bezpiecznie pokonuj zakręty dzięki precyzyjnej kontroli pojazdu. No i ciesz się każdą minutą niezwykłej jazdy.

Nissan ARIYA: widok z góry podczas pokonywania zakrętu w malowniczej okolicy

ZASIĘG I ŁADOWANIE

Skok w przyszłość

Odkrywaj świat bez ograniczeń. Zasięg do 536 km daje poczucie wolności. Możesz wybrać baterię o pojemności 63 kWh i 87 kWh oraz wersję z napędem na dwa lub wszystkie koła z zasięgiem, jakiego potrzebujesz. Spieszysz się? Szybkie ładowanie w ok. 30 minut umożliwia przejechanie do 300 km²,³.

TECHNOLOGIE WSPIERAJĄCE KIEROWCĘ I BEZPIECZEŃSTWO

Prowadzisz tak jak lubisz

Poczuj większą swobodę za kierownicą dzięki technologiom zapewniającym różne poziomy kontroli nad pojazdem. Korek na autostradzie? Skorzystaj z pomocy asystenta. Ciasny parking? Pozwól Nissanowi ARIYA przejąć stery.

1/2 ProPILOT Assist z Navi-link

Minimum stresu. Technologia ProPILOT Assist z Navi-link pomoże Ci zrelaksować się podczas jazdy w korkach, a także pewnie trzymać się wybranego pasa⁴,⁵.

 Nissan ARIYA na autostradzie korzysta z funkcji ProPILOT z Navi-link

1/2 ProPILOT PARK

Wciśnij przycisk ProPILOT PARK, usiądź wygodnie, zdejmij ręce z kierownicy i podziwiaj, jak Nissan ARIYA parkuje w wybranym miejscu⁶.

Nissan ARIYA: widok z tyłu samochodu wjeżdżającego w miejsce parkingowe z pomocą funkcji ProPILOT Park

1/2 Wyświetlacz przezierny Head-Up Display 10,8”

Wszystkie ważne informacje na linii wzroku: prędkość, wskazania nawigacji I ustawienia system ProPILOT⁶.

Nissan ARIYA touch-screen displaying Intelligent Route Planner

OPCJE ŁĄCZNOŚCI

W kontakcie ze światem

Duże dwa wyświetlacze i haptyczne przyciski sterowania, emitujące dotykowe sygnały to tylko początek. Chcesz mieć w zasięgu ulubione aplikacje? Wystarczy przeciągnąć palcem. Chcesz posłuchać muzyki? Po prostu zapytaj⁸.

1/2 Amazon Alexa Auto®

Dzięki asystentowi Amazon Alexa Auto® możesz głosowo wybrać ulubione utwory, znaleźć w pobliżu kawiarnię, a nawet sterować swoim inteligentnym domem⁶.

Nissan ARIYA: osoba mówiąca w celu zaprezentowania systemu kontroli głosowej Nissana

1/2 Aplikacja NissanConnect Services

Bądź w kontakcie z Nissanem ARIYA. Znajdź swój pojazd, odkrywaj ciekawe miejsca przy trasie i nie tylko – wszystko to w zasięgu ręki⁷.

Nissan ARIYA smartphone with NissanConnect services app displayed

DESIGN

Futurystyczny design na horyzoncie

Wnętrze Nissana ARIYA to olśniewający wyraz nowej wizji naszych projektantów. Jedna linia horyzontu zastępuje skomplikowane kontury. Nowe, cienkie inteligentne reflektory LED oświetlą drogę w nocy i podkreślają dynamiczny charakter nadwozia. W środku samochodu płaska podłoga potęguje wrażenie przestrzeni, w której każdy pasażer znajdzie dla siebie wygodne miejsce.

Nissan Ariya accessories

AKCESORIA

Dopasuj Nissana ARIYA do swojego stylu życia

Za kierownicą Nissana ARIYA możesz w pełni czerpać przyjemność prowadzenia. Dzięki przemyślanym akcesoriom zaprojektowanym specjalnie dla tego modelu, które chronią samochód, zwiększają wszechstronność i podkreślają jego design, Nissan ARIYA będzie idealnie do Ciebie pasować.

Nissan Ariya business

NISSAN ARIYA DLA TWOJEJ FIRMY

Lepsza przyszłość Twojej firmy

Nissan ARIYA to nie tylko 100% elektryczny, inteligenty, ekonomiczny i dynamiczny samochód dla biznesu. To przede wszystkim pojazd nowej generacji, który podkreśli innowacyjny i nowoczesny wizerunek Ciebie, Twoich pracowników i Twojej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

arrow-icon
Twój nowy Nissan ARIYA jest na wyciągnięcie ręki! Poznaj promocyjne opcje finansowania

Oferta promocyjna

Wersje i ceny

Sprawdź dostępne opcje wyposażenia.

1/2

Nissan ARIYA

Znajdź wersję dla siebie

Porównaj dostępne wersje wyposażenia.

1/2

Nissan ARIYA

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. Pokazane funkcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą.

1 Cena startowa dla prezentowanego modelu obejmuje akcyzę, podatek VAT oraz może być obecną ceną promocyjną i ulegać zmianie w zależności od wersji wyposażenia oraz rocznika produkcji.

2 Dane dotyczące zasięgu uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów różnych typów pojazdów. Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych. Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Wyniki zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testowania pojazdów lekkich (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP).

3 Podane wartości dotyczą baterii o pojemności 63 kWh i 87 kWh. Szybkość i czas ładowania zależą od różnych warunków, w tym typu i stanu ładowarki, temperatury baterii oraz temperatury otoczenia w miejscu użytkowania. W zimnym klimacie może być wymagane zastosowanie ogrzewania akumulatora pokładowego, aby poprawić szybkość szybkiego ładowania. Podany czas szybkiego ładowania wymaga użycia szybkiej ładowarki CCS 2 (DC 130 kW). Nissan ARIYA jest wyposażony w zabezpieczenia ładowania, które chroni baterię podczas powtarzających się sesji szybkiego ładowania w krótkim czasie. Czas potrzebny na kolejne szybkie ładowanie może ulec wydłużeniu, jeśli temperatura akumulatora aktywuje technologię ochrony akumulatora.

4 Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl.

5 System ProPILOT Assist jest dostępny tylko w wybranych modelach. System ProPILOT Assist to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, która nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPILOT Assist jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.

6 Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logotypy są znakami towarowymi korporacji Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych. Wybrane funkcjonalności Alexa są zależne od technologii inteligentnego domu.

7 Aby korzystać z usług NissanConnect, potrzebujesz konta użytkownika NissanConnect oraz musisz się zarejestrować i zalogować do NissanConnect przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła. Aby korzystać z bezpłatnej aplikacji NissanConnect, potrzebujesz smartfona z kompatybilnym systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją danych mobilnych w ramach istniejącej lub osobnej umowy na telefon komórkowy z dostawcą usług mobilnych. Wszystkie usługi są uzależnione od zasięgu sieci komórkowej.

8 Łączenie telefonu komórkowego w celu skorzystania z aplikacji NissanConnect powinno odbywać się dopiero po bezpiecznym zaparkowaniu samochodu. Korzystanie z systemu powinno być zawsze zgodne z zasadami Kodeksu Drogowego. Kierowcy powinni korzystać z systemu tylko wtedy, kiedy mogą to zrobić bezpiecznie. Użytkownicy powinni pamiętać, że korzystanie z technologii głośnomówiącej może odwracać uwagę od drogi, co może mieć negatywny wpływ na kontrolę nad pojazdem.