100% ELEKTRYCZNY JAPOŃSKI CROSSOVER

Nissan ARIYA

Początek nowej ery. Stworzony, aby uwolnić drzemiącą moc. W Tobie. We mnie. W nas wszystkich. Przekracza granice możliwości, autonomii i stylu.

Nissan ARIYA: widok z przodu na zaśnieżonej autostradzie

OSIĄGI

Elektryzująca jazda

Wyposażony w technologię e-4ORCE, dwa silniki i unikatowy system napędu na wszystkie koła, Nissan ARIYA zapewnia idealną równowagę między mocą i niespotykaną kontrolą w każdych warunkach. Startuj w ułamku sekundy dzięki natychmiastowemu momentowi obrotowemu na wszystkich kołach. Zdobywaj teren, korzystając z opcji trakcji na każdą pogodę. Bezpiecznie pokonuj zakręty dzięki precyzyjnej kontroli pojazdu. No i ciesz się każdą minutą niezwykłej jazdy.

Nissan ARIYA: widok z góry podczas pokonywania zakrętu w malowniczej okolicy

ZASIĘG I ŁADOWANIE

Skok w przyszłość

Odkrywaj świat bez ograniczeń. Zasięg do 536 km daje poczucie wolności. Możesz wybrać baterię o pojemności 63 kWh i 87 kWh oraz wersję z napędem na dwa lub wszystkie koła z zasięgiem, jakiego potrzebujesz. Spieszysz się? Szybkie ładowanie w ok. 30 minut umożliwia przejechanie do 300 km¹ ².

DESIGN

Futurystyczny design na horyzoncie

Wnętrze Nissana ARIYA to olśniewający wyraz nowej wizji naszych projektantów. Jedna linia horyzontu zastępuje skomplikowane kontury. Nowe, cienkie inteligentne reflektory LED oświetlą drogę w nocy i podkreślają dynamiczny charakter nadwozia. W środku samochodu płaska podłoga potęguje wrażenie przestrzeni, w której każdy pasażer znajdzie dla siebie wygodne miejsce*.

TECHNOLOGIE WSPIERAJĄCE KIEROWCĘ I BEZPIECZEŃSTWO

Prowadzisz tak jak lubisz

Poczuj większą swobodę za kierownicą dzięki technologiom zapewniającym różne poziomy kontroli nad pojazdem. Korek na autostradzie? Skorzystaj z pomocy asystenta. Ciasny parking? Pozwól Nissanowi ARIYA przejąć stery.

1/2 ProPILOT Assist z Navi-link

Minimum stresu. Technologia ProPILOT Assist z Navi-link pomoże Ci zrelaksować się podczas jazdy w korkach, a także pewnie trzymać się wybranego pasa⁵.

 Nissan ARIYA na autostradzie korzysta z funkcji ProPILOT z Navi-link

1/2 ProPILOT PARK

Wciśnij przycisk ProPILOT PARK, usiądź wygodnie, zdejmij ręce z kierownicy i podziwiaj, jak Nissan ARIYA parkuje w wybranym miejscu⁵.

Nissan ARIYA: widok z tyłu samochodu wjeżdżającego w miejsce parkingowe z pomocą funkcji ProPILOT Park

1/2 Wyświetlacz przezierny Head-Up Display 10,8”

Wszystkie ważne informacje na linii wzroku: prędkość, wskazania nawigacji I ustawienia system ProPILOT⁵.

Nissan ARIYA touch-screen displaying Intelligent Route Planner

OPCJE ŁĄCZNOŚCI

W kontakcie ze światem

Duże dwa wyświetlacze i haptyczne przyciski sterowania, emitujące dotykowe sygnały to tylko początek. Chcesz mieć w zasięgu ulubione aplikacje? Wystarczy przeciągnąć palcem. Chcesz posłuchać muzyki? Po prostu zapytaj⁸.

1/2 Amazon Alexa Auto®

Dzięki asystentowi Amazon Alexa Auto® możesz głosowo wybrać ulubione utwory, znaleźć w pobliżu kawiarnię, a nawet sterować swoim inteligentnym domem⁷.

Nissan ARIYA: osoba mówiąca w celu zaprezentowania systemu kontroli głosowej Nissana

1/2 Aplikacja NissanConnect Services

Bądź w kontakcie z Nissanem ARIYA. Znajdź swój pojazd, odkrywaj ciekawe miejsca przy trasie i nie tylko – wszystko to w zasięgu ręki.

Nissan ARIYA smartphone with NissanConnect services app displayed
Nissan Ariya accessories

AKCESORIA

Dopasuj Nissana ARIYA do swojego stylu życia

Za kierownicą Nissana ARIYA możesz w pełni czerpać przyjemność prowadzenia. Dzięki przemyślanym akcesoriom zaprojektowanym specjalnie dla tego modelu, które chronią samochód, zwiększają wszechstronność i podkreślają jego design, Nissan ARIYA będzie idealnie do Ciebie pasować.

Nissan Ariya business

NISSAN ARIYA DLA TWOJEJ FIRMY

Lepsza przyszłość Twojej firmy

Nissan ARIYA to nie tylko 100% elektryczny, inteligenty, ekonomiczny i dynamiczny samochód dla biznesu. To przede wszystkim pojazd nowej generacji, który podkreśli innowacyjny i nowoczesny wizerunek Ciebie, Twoich pracowników i Twojej firmy.

PAKIETY SERWISOWE DLA NISSANA ARIYA

PAKIETY SERWISOWE DLA NISSANA ARIYA

Aby mieć pewność i spokój ducha, wybierz jeden z naszych pakietów serwisowych

Od przeglądu pojazdu i baterii, przez coroczną konserwację, po wymianę zużytych części – nasi eksperci zadbają o każdy aspekt Twojego Nissana ARIYA. Aby zapewnić sobie dodatkowy poziom bezpieczeństwa, wybierz umowę z rozszerzoną gwarancją, która najlepiej pasuje do Twojego stylu jazdy. Dostępne są różne okresy gwarancyjne.

Najczęściej zadawane pytania

arrow-icon

Podane wartości dotyczą baterii o pojemności 63 kWh i 87 kWh. Szybkość i czas ładowania zależą od różnych warunków, w tym typu i stanu ładowarki, temperatury baterii oraz temperatury otoczenia w miejscu użytkowania. W zimnym klimacie może być wymagane zastosowanie ogrzewania akumulatora pokładowego, aby poprawić szybkość szybkiego ładowania. Podany czas szybkiego ładowania wymaga użycia szybkiej ładowarki CCS 2 (DC 130kW). Nissan ARIYA jest wyposażony w zabezpieczenia ładowania, które chroni baterię podczas powtarzających się sesji szybkiego ładowania w krótkim czasie. Czas potrzebny na kolejne szybkie ładowanie może ulec wydłużeniu, jeśli temperatura akumulatora aktywuje technologię ochrony akumulatora.

¹ Model przedprodukcyjny. Finalny produkt może się nieco różnić.

² Cykl WLTP, w oczekiwaniu na oficjalną homologację w 2022 r.

³ Dane dotyczące zasięgu uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów różnych typów pojazdów. Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych. Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Wyniki zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testową pojazdów (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP).

4 Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl

5 System ProPILOT Assist jest dostępny tylko w wybranych modelach. System ProPILOT Assist to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, która nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPILOT Assist jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.

6 Aby korzystać z usług NissanConnect, potrzebujesz konta użytkownika NissanConnect oraz musisz się zarejestrować i zalogować do NissanConnect przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła. Aby korzystać z bezpłatnej aplikacji NissanConnect, potrzebujesz smartfona z kompatybilnym systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją danych mobilnych w ramach istniejącej lub osobnej umowy na telefon komórkowy z dostawcą usług mobilnych. Wszystkie usługi są uzależnione od zasięgu sieci komórkowej.

7 Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logotypy są znakami towarowymi korporacji Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych. Wybrane funkcjonalności Alexa są zależne od technologii inteligentnego domu.

8 Łączenie telefonu komórkowego w celu skorzystania z aplikacji NissanConnect powinno odbywać się dopiero po bezpiecznym zaparkowaniu samochodu. Korzystanie z systemu powinno być zawsze zgodne z zasadami Kodeksu Drogowego. Kierowcy powinni korzystać z systemu tylko wtedy, kiedy mogą to zrobić bezpiecznie. Użytkownicy powinni pamiętać, że korzystanie z technologii głośnomówiącej może odwracać uwagę od drogi, co może mieć negatywny wpływ na kontrolę nad pojazdem.

9 Podane informacje są oparte na danych z wewnętrznych testów. Informacje mają charakter poglądowy i nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu. Informacje te nie stanowią oferty handlowej. Dane mogą różnić się od siebie i zależą od wielu czynników, takich jak wyposażenie dodatkowe, stan akumulatora, korzystanie z klimatyzacji, serwisowanie i styl prowadzenia pojazdu, oraz czynników pozatechnicznych, takich jak warunki atmosferyczne, pokonywana trasa itp. Rzeczywiste wyniki mogą być inne od prezentowanych. Firma Nissan wyraźnie zastrzega sobie prawo do modyfikacji kalkulatora w dowolnym momencie.

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Pokazane funkcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne niestandardowo lub wyłącznie w ramach opcji (za dodatkową opłatą).