Najlepszy styl

STYLISTYKA NADWOZIA

   

    

Owiewki samochodowe – przód

Owiewki szyb bocznych to praktyczny i ciekawy stylistycznie dodatek, który pozwala na lepszą cyrkulację powietrza w kabinie samochodu. Dzięki temu możemy uchylić szyby podczas jazdy w deszczu oraz zwiększamy bezpieczeństwo, pozbywając się efektu ich parowania.

Owiewki

   

    

   

    

Hak holowniczy zdejmowany (KE50000QKF)

Zdejmowany hak holowniczy do Twojego Nissana Townstar Van jest łatwy w montażu i demontażu. Jeśli hak nie jest wykorzystywany, możesz z łatwością go zdjąć.

Nissan Townstar Van – hak holowniczy zdejmowany

   

    

   

    

   

    

Pokazane opcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne w ramach opcji za dodatkową opłatą.
Akcesoria i dodatkowe wyposażenie montowane w samochodzie przez klienta mogą mieć wpływ na komunikowane dane dotyczące zasięgu samochodu. Oryginalne akcesoria Nissana są objęte gwarancją na nowy pojazd przez 3 lata/100 000 km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), jeśli zostaną zamontowane przez dealera lub warsztat Nissana przed wydaniem samochodu klientowi lub w okresie gwarancji na nowy pojazd. Oryginalne akcesoria zamontowane poza okresem gwarancyjnym na nowy pojazd przez podmiot zewnętrzny lub przez klienta są objęte wyłącznie gwarancją na oryginalne części i akcesoria Nissana na okres 12 miesięcy, bez względu na liczbę przejechanych kilometrów.
Wybrane akcesoria Nissana oferowane przez zatwierdzonych partnerów firmy Nissan. Podmioty te udzielają gwarancji na swoich warunkach, na okres minimum jednego roku. Szczegółowe informacje u dealera Nissana.