Wzmocnij swój wizerunek, oszczędzając koszty

DLACZEGO WARTO JEŹDZIĆ SAMOCHODEM ELEKTRYCZNYM

Samochody elektryczne są ciche i znacznie tańsze w eksploatacji i utrzymaniu niż pojazdy z silnikami spalinowymi. Zmniejszysz koszty, nie zatrzymując się na tankowanie, a jednocześnie wzmocnisz wizerunek Twojej firmy.

Do 300 km

w cyklu mieszanym WLTP¹

Nissan Townstar – kompozycja zdjęć: elektryczny Townstar i Ice

Imię powinno składać się tylko z liter.

Nazwisko powinno składać się tylko z liter.

Dlaczego musisz udostępnić nam swoje dane osobowe?

Udostępnienie nam danych osobowych pozwala jednostce Nissan Sales CEE Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce będącej administratorem danych odnieść się do Twoich wniosków (w szczególności składanych za pośrednictwem naszych dealerów), przesyłać Ci odpowiednie informacje o naszych pojazdach i usługach, mierzyć poziom sprzedaży, mierzyć skuteczność usług posprzedażowych i kampanii reklamowych, przeprowadzać ankiety satysfakcji, ulepszać nasze produkty i usługi, oraz z zastrzeżeniem Twojej wyraźnej uprzedniej zgody, wysyłać spersonalizowane reklamy dotyczące naszych pojazdów i powiązanych usług.

Komu udostępniamy dane osobowe?

Jako niezależny administrator danych, zakres udostępniania danych osobowych ograniczamy do dealerów Nissana, dostawców usług oraz innych podmiotów z Grupy Nissan. W związku z tym, dane mogą być przesyłane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ale podejmujemy wszelkie niezbędne środki, aby zapewnić im ochronę.

Twoje prawa.

Masz prawo do otrzymania swoich danych osobowych w uporządkowanym i standardowym formacie. Możesz także wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych osobowych lub wnieść o ograniczenie, zmianę lub zaprzestanie ich przetwarzania.

W każdej chwili możesz zmienić zdanie co do sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych, wysyłając e-mail na adres poland@nissan-services.eu

Cieszymy się, że nas odwiedzasz. W związku z Twoją wizytą prosimy o podanie niektórych danych osobowych.

W każdej chwili można zmienić zdanie, wykorzystując do tego link do rezygnacji z subskrypcji, który znajduje się w przesyłanych komunikatach. Więcej informacji o prywatności danych w Nissanie można znaleźć, klikając tutaj.

*Pola obowiązkowe