DLACZEGO WARTO JEŹDZIĆ ELEKTRYCZNYM VANEM

Samochody elektryczne są ciche i znacznie tańsze w eksploatacji i utrzymaniu niż pojazdy z silnikami spalinowymi. Zmniejszysz koszty, nie zatrzymując się na tankowanie, a jednocześnie wzmocnisz wizerunek Twojej firmy.

Do 301 km

w cyklu mieszanym WLTP1

Nissan Townstar Van: człowiek za kierownicą

    

   

   

   

1 Dane dotyczące zasięgu uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów różnych typów pojazdów. Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych. Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Wyniki zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testowania pojazdów lekkich (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP). 
2 Aby korzystać z usług NissanConnect, nalepotrzebujesz konta użytkownika NissanConnect Services oraz musisz się zarejestrować i zalogować do aplikacji NissanConnect Services przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła. Aby korzystać z bezpłatnej aplikacji NissanConnect Services, potrzebujesz smartfona z kompatybilnym systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją danych mobilnych w ramach istniejącej lub osobnej umowy na telefon komórkowy z dostawcą usług mobilnych. Wszystkie usługi są uzależnione od zasięgu sieci komórkowej. 
3 Z poziomu aplikacji NissanConnect Services nie można ustawić dokładnej temperatury. Można uruchomić usługę, ale temperatura nie ulegnie zmianie.
4 Maksymalna moc ładowania Nissana Townstar prądem zmiennym wynosi 6,6 kW. Podany czas ładowania dotyczy wykorzystania kabla do ładowania typu 2 (tryb 3) 32 A.
5 Gwarancja niezawodności baterii litowo-jonowej Nissan zabezpiecza właściciela przed utratą pojemności baterii (mniej niż 9 kresek na 12), zgodnie z odczytem na wskaźniku samochodowym, przez 8 lat / 160 000 km.
Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Elementy wyposażenia są dostępne w zależności od wersji, w standardzie lub wyłącznie w opcji (za dodatkową opłatą).