Nissan Townstar Combi: widok zaparkowanego Nissana Townstar Combi w ujęciu 3/4 z przodu z rodziną idącą na plażę

Cena od 125 900 zł¹

Nissan Townstar Combi

Benzynowy i elektryczny

Dostępne napędy

5-osobowa

Dostępne wersje

Do 700 l

Pojemność bagażnika

6,7–7,1 l

Zużycie paliwa (l/100 km)²

Nissan Townstar Combi ładuje się przed domkiem letniskowym

DESIGN, KOMFORT I PRAKTYCZNOŚĆ

Zaprojektowany z myślą <br>o wszystkich aspektach Twojego życia

Od codziennych podróży po wyjazdy w góry. Nissan Townstar został stworzony do przygód. Odkryj przestronne wnętrze z wysokiej jakości wykończeniem i wygodnymi opcjami łączności, które zapewnią Ci rozrywkę i kontakt ze światem.

Nissan Townstar Combi: samochód jadący po drodze, widok 3/4 z tyłu

UKŁADY NAPĘDOWE

Napędzany przyszłością

Nissan Townstar to pewność osiągów i oszczędności. Dostępny w wersji z wydajnym silnikiem benzynowym, spełniającym normę Euro 6D, i trybem ECO, pozwalającym obniżyć zużycie paliwa² lub z elektrycznym układem napędowym, który pozwala cieszyć się jazdą bez emisji spalin.

DANE TECHNICZNE

Znajdź idealny model

Wybierz model Nissana Townstar Combi, który spełni Twoje oczekiwania.

1/2 WYMIARY I ŁADOWNOŚĆ

Bez problemu przewieziesz przedmioty o długości 1,8 m (lub 3,05 m po złożeniu tylnej kanapy).

Nissan Townstar Combi: wnętrze, przestrzeń bagażowa

TECHNOLOGIE WSPIERAJĄCE KIEROWCĘ I BEZPIECZEŃSTWO

Poznaj nowy standard innowacyjności

Wykorzystując obraz z czterech kamer, system pozwala na zobaczenie pełnego obrazu 360° wokół pojazdu. Manewrowanie będzie proste nawet w ciasnych przestrzeniach⁴.

1/2 – INTELIGENTNY SYSTEM KAMER 360°

Pewność parkowania. Panoramiczny widok pojazdu w zakresie 360° oraz możliwość przybliżenia obrazu z przodu, z boku lub z tyłu pozwalają z łatwością pokonywać najciaśniejsze miejskie ulice⁴.

Nissan Townstar Combi:  konsola NissanConnect z widokiem z kamery z góry i z tyłu

1/2 – ProPILOT Assist

Zapomnij o stresującej jeździe – z technologią ProPILOT⁵ Nissana to łatwe. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby podążać za pojazdem w wybranej odległości, zatrzymać się i ponownie ruszyć razem z innymi samochodami oraz trzymać się swojego pasa ruchu – to jak dodatkowa para oczu i pomocna dłoń, gdy jej potrzebujesz.

Nissan Townstar Combi: Proplilot

1/2 – APPLE CARPLAY® I ANDROID AUTO™

Bądź w kontakcie ze swoim światem, gdziekolwiek jesteś. Dzięki obsłudze aplikacji Apple Carplay® i Android Auto™⁶ masz dostęp do wiadomości, muzyki i aplikacji w swoim smartfonie.

"Nissan Townstar Combi: Zbliżenie ekranu NissanConnect	"

1/2 – NAWIGACJA

Zawsze znajdziesz najszybszą drogę. System inforozrywki NissanConnect na bieżąco aktualizuje między innymi informacje <br>o ruchu drogowym i alternatywnych trasach⁷.

Nissan Townstar Combi: ekran NissanConnect i częściowy widok deski rozdzielczej
Twój nowy Nissan Townstar Combi jest na wyciągnięcie ręki! Poznaj promocyjne opcje finansowania

Oferta promocyjna

AKCESORIA

Taki jak Ty

Bagażniki rowerowe, boksy dachowe, przegrody i siatki bagażowe – dzięki akcesoriom do nowego Nissana Townstar stworzysz idealnego partnera podróży⁹.

1/2 – BOKS DACHOWY

Zwiększ jeszcze bardziej wszechstronność samochodu dzięki gamie boksów dachowych w różnych rozmiarach.

Nissan Townstar kombi: otwarty boks dachowy; samochód zaparkowany na parkingu nad jeziorem lub morzem

1/2 – RELINGI

Z łatwością zabierzesz większe lub dłuższe przedmioty i zwolnisz miejsce wewnątrz samochodu.

Nissan Townstar Combi: Relingi

1/2 – ZACZEPY HOLOWNICZE

Dzięki dostępnemu w opcji, zdejmowanemu hakowi holowniczemu zyskujesz funkcjonalność, gdy jej potrzebujesz, oraz czysty i stylowy wygląd po wykonaniu zadania.

Nissan Townstar Combi:  ODPINANY ZACZEP HOLOWNICZY

1/2 – WYKŁADZINA BAGAŻNIKA

Jedna strona wykładziny jest wykonana z wytrzymałego weluru, a druga z łatwej do czyszczenia gumy – idealne rozwiązanie do przewożenia zwierzaków domowych lub roślin do ogrodu.

Nissan Townstar Combi:  Wykładzina bagażnika

Znajdź wersję dla siebie

Porównaj dostępne wersje wyposażenia.

1/2

Nissan Townstar Combi

Wersje i ceny

Sprawdź dostępne opcje wyposażenia.

1/2

Nissan Townstar Combi
Nissan Townstar Combi zaparkowany przed domkiem letniskowym z rodziną

DLACZEGO WARTO JEŹDZIĆ SAMOCHODEM ELEKTRYCZNYM

Zelektryzuj przyszłość swojej rodziny

Zupełnie nowy elektryczny Nissan Townstar to świetny pomysł dla Ciebie i Twojej rodziny. Łączny zasięg do 283 km i możliwość szybkiego ładowania pozwala pokonać nawet najdłuższe trasy w ciągu dnia, a bezemisyjny układ napędowy zapewnia dotarcie do ścisłych centrów miasta³.

Gwarancja producenta na 5 lat lub 160 000 kilometrów [*]

Nissan oferuje ważną w całej Europie standardową gwarancję producenta na 5 lat na całą gamę swoich samochodów dostawczych, aby zapewnić Ci poczucie spokoju i pewności, rok po roku⁸.

Nissan Townstar – LOGO 5-letniej gwarancji

OFERTA DLA TWOJEJ FIRMY

Plan na każdą kieszeń

Bez względu na budżet, jakim dysponujesz, nasi pracownicy mogą doradzić <br>w zakresie różnych pakietów finansowych, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.

1/2

Nissan Townstar Combi: matka odpoczywająca na siedzeniu pasażera
Nissan Townstar: GAMA SAMOCHODÓW UŻYTKOWYCH

VANY I POJAZDY UŻYTKOWE

Pojazdy użytkowe Nissana dla każdego

Wydajne silniki, solidna konstrukcja i inteligentne technologie wspomagające kierowcę sprawiają, że bez względu na potrzeby Twojej firmy, znajdziesz vana marki Nissan, który będzie im odpowiadał.

Najczęściej zadawane pytania

arrow-icon

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. Pokazane funkcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą.

1 Cena startowa dla prezentowanego modelu obejmuje akcyzę, podatek VAT oraz może być obecną ceną promocyjną i ulegać zmianie w zależności od wersji wyposażenia oraz rocznika produkcji.

2 Zużycie paliwa w wersji benzynowej, w cyklu mieszanym WLTP (l/100km): 6,7–6,8 l/100km. Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP (g/km): 151–154 g/km.

3 Dane dotyczące zasięgu uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów różnych typów pojazdów. Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych. Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Wyniki zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testowania pojazdów lekkich (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP).

4 Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl/.

5 System ProPILOT Assist jest dostępny tylko w wybranych modelach. System ProPILOT Assist to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, ale nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPILOT Assist jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy). Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.

6 Aplikacje Apple CarPlay i Android Auto są dostępne bezpłatnie, w zależności od modelu i/lub wersji samochodu. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana.

7 Mapy i bieżące informacje o natężeniu ruchu, usługi zdalnego sterowania oraz inteligentne powiadomienia są płatne, ale przez okres 3 lat są oferowane bezpłatnie dla kwalifikujących się samochodów wyposażonych w aplikację NissanConnect Services. Zapraszamy na stronę poświęconą pojazdom wyposażonym w tę aplikację lub do sięgnięcia po broszurę dotyczącą konkretnego samochodu, aby dowiedzieć się więcej. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana.

8 Gwarancja producenta na 5 lat lub przebieg 160 000 km (zależnie od tego, co nastąpi wcześniej) dla gamy samochodów użytkowych. Brak ograniczeń w zakresie przebiegu w przypadku gwarancji na powłoki lakiernicze, oryginalne części i akcesoria Nissana, pomoc drogową Assistance i w przypadku gwarancji antykorozyjnej.Więcej informacji u dealera Nissana lub na stronie www.nissan.pl/.

9 Prezentowane akcesoria znajdują się na standardowym wyposażeniu samochodu i/lub są dostępne opcjonalne tylko w wybranych wersjach. Mogą obowiązywać dodatkowe koszty. Akcesoria i dodatkowe wyposażenie montowane w samochodzie przez klienta mogą mieć wpływ na komunikowane dane dotyczące zasięgu samochodu. Oryginalne akcesoria Nissana są objęte gwarancją na nowy pojazd przez 3 lata/100 000 km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), jeśli zostaną zamontowane przez dealera lub warsztat Nissana przed wydaniem samochodu klientowi lub w okresie gwarancji na nowy pojazd. Oryginalne akcesoria zamontowane poza okresem gwarancyjnym na nowy pojazd przez podmiot zewnętrzny lub przez klienta są objęte wyłącznie gwarancją na oryginalne części i akcesoria Nissana na okres 12 miesięcy, bez względu na liczbę przejechanych kilometrów.