Nissan LCV: GAMA SAMOCHODÓW UŻYTKOWYCH

Pojazdy użytkowe Nissana dla każdego

POJAZDY UŻYTKOWE


1 Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Regulamin dotyczący naszych technologii można uzyskać u dealera Nissana. Nie wolno polegać wyłącznie na technologiach wspierających kierowcę. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl/

2 Premiera zupełnie nowego elektrycznego Nissana Townstar planowana jest w 2022 roku

3 Gwarancja producenta na 5 lat / 160 000 kilometrów (w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej) na samochody użytkowe (z wyjątkiem e-TOWNSTAR: gwarancja producenta na 5 lat / 100 000 kilometrów na części systemu EV, 5 lat / 100 000 kilometrów na pozostałe części samochodu)
Nielimitowany przebieg w odniesieniu do gwarancji na lakier, oryginalne części i akcesoria Nissana, pomoc drogową i gwarancji antykorozyjnej.
Więcej informacji można znaleźć w Książeczce gwarancyjnej Nissana.

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Elementy wyposażenia są dostępne w zależności od wersji, w standardzie lub wyłącznie w opcji (za dodatkową opłatą).