Widok z lotu ptaka samochodu jadącego drogą

SAMOCHODY NISSANA Z TECHNOLOGIĄ E-POWER

Przyjemność prowadzenia Nissana z silnikiem elektrycznym, bez konieczności ładowania

Przyjemność prowadzenia Nissana z silnikiem elektrycznym, bez konieczności ładowania

Przyjemność prowadzenia Nissana z silnikiem elektrycznym, bez konieczności ładowania

e-POWER to wyjątkowa technologia Nissana, dzięki której podróż w mieście jest bardziej cicha, ekonomiczna i nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej

e-POWER to wyjątkowa technologia Nissana, dzięki której podróż w mieście jest bardziej cicha, ekonomiczna i nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej

A plug-free electric driving experience unique to Nissan.

Kobieta uśmiecha się, siedząc pewnie na fotelu kierowcy.

Napęd e-POWER – wyjątkowe rozwiązanie

Autorska technologia Nissana e-POWER to połączenie silnika benzynowego, który ładuje baterię oraz silnika elektrycznego, który napędza koła. Napęd ten działa podobnie jak w samochodzie elektrycznym, zmniejszając emisję spalin i koszty eksploatacji. Samochodu nie trzeba podłączać do sieci ładowania, dlatego kierowcy nie muszą zmieniać swoich przyzwyczajeń. Oprócz silnika spalinowego, technologia e-POWER wykorzystuje również hamowanie regeneracyjne, które wspiera ładowanie baterii.

Jak działa technologia e-POWER?

Jak działa technologia e-POWER?

How does it all work?

Napędzany benzyną, wspierany elektrycznie

„Ładowany” benzyną, napędzany elektrycznie

Odkryj wyjątkową przyjemność prowadzenia bez konieczności zmiany przyzwyczajeń. Nadal będziesz tankować benzynę, ale po uruchomieniu silnika poczujesz nowy wymiar podróżowania dzięki zaletom napędu elektrycznego.

Ładowanie w czasie jazdy

Ładowanie w trakcie jazdy

Samochodu z napędem e-POWER nie musisz podłączać do sieci ładowania. Silnik benzynowy na bieżąco wytwarza energię, która ładuje baterię. Koła napędzane są energią pochodzącą w 100% z napędu elektrycznego (baterii).

Odzyskuje energię z hamowania

Odzyskiwanie energii podczas hamowania

Dzięki napędowi e-POWER nie zmarnujesz energii powstającej podczas hamowania pojazdu. Układ hamulcowy przetwarza i przesyła ją do baterii, zwiększając tym samym oszczędność paliwa.

Wyjątkowe i ekscytujące doznania z prowadzenia dzięki technologii e-POWER

Wyjątkowe i ekscytujące doznania z prowadzenia dzięki technologii e-POWER

e-POWER: the best bits of electric driving

Zwinność jazdy

Dynamika

Dostępna do tej pory wyłącznie w samochodach elektrycznych technologia e-Pedal Step jest do Twojej dyspozycji, jeśli masz ochotę na bardziej dynamiczną i sportową jazdę.

Łagodniejszy dla środowiska

Przyjemność prowadzenia

Technologia e-POWER zapewnia natychmiastowy dostęp do momentu obrotowego i płynne przyspieszenie, a cichy, elektryczny napęd poprawi komfort każdej podróży.

Kobieta prowadząca samochód

Płynność i cisza

Silnik elektryczny pracuje cicho, a w połączeniu z silnikiem benzynowym emituje minimalną ilość spalin. To połączenie sprawia, że jazda samochodem z napędem e-POWER to relaksujące, przyjemne i bardziej ekologiczne doświadczenie.

Poznaj zalety e-POWER

Poznaj zalety e-POWER

Experience the e-POWER thrill

Nowy Nissan Qashqai

ZUPEŁNIE NOWY NISSAN QASHQAI

Jedyny taki crossover. Dostepny z napędem e-POWER.

ODKRYJ NISSANA QASHQAI

Sprawdź korzyści wynikajace z posiadania Nissana Qashqai z napędem e-POWER

Sprawdź korzyści wynikajace z posiadania Nissana Qashqai z napędem e-POWER

The benefits of owning an e-POWER

Brak obaw o zasięg

Brak obaw o zasięg

Technologia e-POWER jest odpowiedzią na wątpliwości, jakie mają niektórzy kierowcy, co do pojazdów elektrycznych. Bateria jest utrzymywana w stanie pełnego naładowania przez silnik benzynowy, dzięki czemu możesz wyruszyć w długą trasę bez obaw o zasięg. Wystarczy zatankować paliwo na najbliższej stacji benzynowej, aby kontynuować podróż.

Banknoty

Niższe koszty eksploatacji

Samochodem z technologią e-POWER dojedziesz znacznie dalej na pełnym zbiorniku paliwa, ponieważ silnik benzynowy jest wykorzystywany tylko do ładowania baterii elektrycznej. Dodatkowo bateria jest również częściowo doładowywana energią odzyskiwaną podczas hamowania, co oznacza znacznie dużo większe oszczędności i mniej wizyt na stacjach benzynowych.

Relaksujący sposób jazdy

Bardziej relaksująca jazda

Wystarczy jeden ruch przełącznika, aby aktywować e-Pedal Step, czyli jazdę z użyciem jednego pedału do przyspieszania i hamowania. e-Pedal Step eliminuje konieczność przeskakiwania z jednego na drugi pedał w korku lub podczas jazdy pod górę. W połączeniu z cichym silnikiem, kierowca czuje większą kontrolę nad samochodem i jest bardziej zrelaksowany za kierownicą.

Odkryj wszystkie nasze zelektryfikowane układy napędowe

Odkryj wszystkie nasze zelektryfikowane układy napędowe

Discover all our electrified powertrains

Samochód z lotu ptaka, jadący malowniczą trasą

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o brytyjskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Pokazane funkcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne niestandardowo lub wyłącznie w opcji (za dopłatą).

Aby korzystać z usług NissanConnect, potrzebujesz konta użytkownika NissanConnect oraz musisz się zarejestrować i zalogować do aplikacji NissanConnect Services przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła. Aby korzystać z bezpłatnej aplikacji NissanConnect Services, potrzebujesz smartfona z kompatybilnym systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją danych mobilnych w ramach istniejącej lub osobnej umowy na telefon komórkowy z dostawcą usług mobilnych. Wszystkie usługi są uzależnione od zasięgu sieci komórkowej. Łączenie telefonu komórkowego w celu skorzystania z aplikacji NissanConnect powinno odbywać się dopiero po bezpiecznym zaparkowaniu samochodu. Korzystanie z systemu powinno być zawsze zgodne z zasadami Kodeksu Drogowego. Kierowcy powinni korzystać z systemu tylko wtedy, kiedy mogą to zrobić bezpiecznie. Użytkownicy powinni pamiętać, że korzystanie z technologii głośnomówiącej może odwracać uwagę od drogi, co może mieć negatywny wpływ na kontrolę nad pojazdem.