PROPILOT
OCZEKUJ WIĘCEJ

  • CENA ODZdjęcia są jedynie ilustracją. Dane i fakty podane w niniejszej reklamie służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty zawarcia umowy. Oferta jest ważna od dnia 03.09.2018 do dnia 30.09.2018. Rabat 12 500 zł dotyczy nowego Nissana Qashqai 1.6 dCi w wersji Tekna z pakietem Premium z roku produkcji 2018. 
*ProPILOT: Nie zwalnia kierowcy od odpowiedzialności i z konieczności zachowania czujności.
Nie we wszystkich modelach stanowi on standardowe wyposażenie. Nie należy polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających udogodnienia dla kierowcy. Systemy wspomagające nie stanowią automatycznego systemu kierowania i wspomagają kierowcę tylko w ramach fizycznych ograniczeń systemu. Nie zastępują one właściwych procedur jazdy, które zawsze muszą być dostosowane do własnych możliwości, przepisów ruchu drogowego oraz warunków drogowych i warunków ruchu drogowego. System ProPilot wymaga ciągłego nadzoru ze strony kierowcy i nie zwalnia z odpowiedzialności zachowania ostrożności podczas prowadzenia. Użytkowanie systemu ProPILOT zaleca się podczas jazdy autostradą. Nie został on opracowany do jazdy w warunkach miejskich. Zużycie paliwa w cyklu mieszanym 3.8-5.8 l/100 km, emisja CO2 99-138 g/km

Dostęność wersji ograniczona. Przy wyborze konkrentej specyfikacji prosimy o kontakt z naszymi autoryzowanymi dealerami.