JEDYNY TAKI CROSSOVER

NISSAN QASHQAI z napędem e-POWER

Przewiń w dół

Nissan Qasqhai in the city

UKŁADY NAPĘDOWE

Odkryj zelektryfikowane układy napędowe Nissana Qashqai

Nissan Qashqai jest oferowany w wersji z napędem na 2 lub 4 koła¹, z dwoma zelektryfikowanymi układami napędowymi: Mild Hybrid oraz e-POWER.

Nissan Qashqai – ujęcie w czasie jazdy, transparentny silnik

NAPĘD e-POWER

Poznaj unikalną technologię Nissana: e-POWER. Zupełnie nowy wymiar zelektryfikowanego napędu

Poczuj przyjemność prowadzenia elektrycznego samochodu. e-POWER to wyjątkowa technologia Nissana, dzięki której podróż po mieście jest bardziej cicha i ekonomiczna. Polega ona na wykorzystaniu silnika benzynowego jedynie do wytwarzania energii dla silnika elektrycznego, który napędza pojazd i nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej.

Nissan Qashqai e-POWER w otoczeniu iskier

PRZETESTUJ NAPĘD e-POWER

Iskra emocji

Poczuj przyjemność prowadzenia elektrycznego samochodu dzięki technologii e-POWER. Delektuj się ciszą, płynną jazdą i komfortem podczas każdej podróży, bez konieczności ładowania.

DESIGN

Niezwykła ewolucja

W 2007 roku opracowaliśmy koncepcję Nissana Qashqai - crossovera łączącego kompaktowe rozmiary hatchbacka z możliwościami SUV-a. Teraz przedstawiamy całkowicie nową odsłonę tego modelu. Śmiała sylwetka, wyraziste światła LED i imponujące 20-calowe felgi w aerodynamicznym, kompaktowym nadwoziu nadają kształt nowej wizji.

STYLISTYKA WNĘTRZA

Zachwycające rozwiązania

Rozgość się w fotelach ze skóry premium² z opcją masażu dla przedniego rzędu siedzeń. Jeszcze większa przestrzeń ładunkowa pozwala na różne sposoby adaptacji. Doświadcz przyjemności, której nie będziesz mógł się oprzeć.

WSPARCIE DLA KIEROWCY

Nissan Intelligent Mobility

Pakiet Nissan Intelligent Mobility⁴ zapewnia większą pewność siebie oraz łączność ze światem podczas każdej podróży. Dzięki niemu będziesz bardziej świadomy na drodze i uzyskasz wsparcie, kiedy będziesz go potrzebować.

1/2 Cyfrowe zegary z wyświetlaczem TFT 12,3''

Dzięki możliwości personalizacji wyświetlacza o przekątnej 12,3'' możesz mieć dostęp do wskaźników skonfigurowanych zgodnie z własnymi preferencjami.

„Nissan Qashqai – zbliżenie na deskę rozdzielczą

1/2 Wyświetlacz Head-Up Display 10,8''

Na wyświetlaczu przeziernym na przedniej szybie prezentowane są najważniejsze informacje. Wszystko w polu widzenia kierowcy⁴.

Nissan Qashqai – wyświetlacz przezierny

1/2 ProPILOT Assist Z Navi-link³

Ułatwia codzienne dojazdy do pracy, zachowując wcześniej zaprogramowaną odległość od samochodu z przodu i utrzymując samochód na środku pasa ruchu. Dzięki nowej funkcji Navi-link przewiduje sytuację na drodze i pomaga dostosować prędkość.

Nissan Qashqai – ProPILOT Assist, ilustracja 2D

1/2 Wsparcie dla kierowcy i technologie bezpieczeństwa

Pełen zestaw technologii, które monitorują otoczenie samochodu.

Nissan Qashqai – inteligentny system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu

OPCJE ŁĄCZNOŚCI

W kontakcie ze światem

Dzięki różnym opcjom łączności, Twój świat jest w zasięgu ręki… lub dźwięku Twojego głosu. Zaawansowane rozwiązania i bezprzewodowe ładowanie smartfona sprawiają, że jego obsługa jest wyjątkowo wygodna.

1/2 Inteligentne powiadomienia

Możesz otrzymywać powiadomienia, na przykład gdy Twój samochód opuści wyznaczony obszar lub przekroczy określoną prędkość⁵.

Nissan Qashqai – ręczna obsługa telefonu

1/2 Zdalne sterowanie i bezprzewodowe ładowanie⁵

Przy pomocy aplikacji NissanConnect Services możesz zdalnie zamykać i otwierać drzwi, włączać światła i dźwięk klaksonu.

Nissan Qashqai – bezprzewodowe ładowanie

1/2 Dokładniejsze mapy i informacje o utrudnieniach na trasie⁷

Nissan Qashqai pozwala zaplanować podróż za pomocą na bieżąco aktualizowanych map nawigacji TomTom®, abyś mógł uniknąć utrudnień na trasie.

Nissan Qashqai – deska rozdzielcza

WERSJE I SPECYFIKACJE

Nissan Qashqai: wersje wyposażenia

Nissan Qashqai – jedyny taki crossover. Innowacyjny, hybrydowy, pełen stylu. Dowiedz się więcej o technologiach, którymi jest naszpikowany.

1/2 Nissan Qashqai Acenta

System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania pojazdu I-Key, wyświetlacz NissanConnect o przekątnej 8 cali, bezprzewodowy system Apple CarPlay, kamera cofania i podwójna automatyczna klimatyzacja – to tylko niektóre z doskonałych funkcji, które otrzymujesz. Wersja, która daje Ci więcej.

Nissan nowy QQ Acenta ujęcie z przodu 3/4

1/2 Nissan Qashqai N-Connecta

12,3" wyświetlacz z systemem inforozrywki NissanConnect, systemem kamer 360° czyli komfort dla każdego. Wersja, która daje Ci pełne zaufanie.

Nissan nowy QQ NConnecta ujęcie z przodu 3/4

1/2 Nissan Qashqai Tekna

ProPILOT Assist z Navi-link, wyświetlacz przezierny HUD, elektrycznie i bezdotykowo otwierana klapa bagażnika, adaptacyjne światła drogowe LED, a także pełna łączność - w tym bezprzewodowa ładowarka. Wersja, która zapewnia jeszcze większy komfort i więcej technologii wspierających kierowcę.

Nissan nowy QQ Tekna ujęcie z przodu 3/4

1/2 Nissan Qashqai Tekna+

Fotele ze skóry premium z funkcją masażu dla przedniego rzędu siedzeń, zaawansowany system I-Key z pamięcią ustawień fotela kierowcy i lusterek oraz wszystkie technologie, których oczekujesz. Ta wersja to szczyt technologii i wyposażenia.

Nowy Nissan QQ Tekna + ujęcie z przodu 3/4

Zobacz, która wersja będzie najlepsza dla Ciebie

Kliknij tutaj, aby porównać różne wersje i znaleźć idealną dla siebie.

1/2

 Karty porównania

AKCESORIA

Podkreśl swój własny styl

Innowacyjne akcesoria lifestyle’owe do Nissana Qashqai są idealne do jazdy po mieście i na rodzinną wyprawę.

1/2 Pakiet Elegance do stylizacji nadwozia

Podkreśl wyrazisty styl dodatkami w kolorze chromu.

Nowy Nissan Qashqai – panel tylny

1/2 Pakiet holowniczy

Więcej frajdy podczas rodzinnych wypraw. Zabierz ze sobą quada, przyczepę kempingową albo motorówkę.

Nowy Nissan Qashqai – wysokiej jakości maty i dwustronna wykładzina bagażnika

1/2 Pakiet ochronny

Ciesz się dodatkowym komfortem, jednocześnie chroniąc wnętrze Nissana Qashqai.

Nowy Nissan Qashqai – bagażnik „Easy fix”

Zbuduj idealnego Nissana Qashqai

Skonfiguruj najlepszą dla siebie opcję, wybierając spośród wielu kolorów i wersji wyposażenia. Nissan Qashqai to urodzony nonkonformista.

Nissan QQ Packshot

1 Fotele wykonane ze skóry naturalnej i skóry syntetycznej, więcej informacji u autoryzowanych dealerów Nissan.

2 Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl/.

3 Wyświetlacz przezierny to wygodne rozwiązanie, które prezentuje kluczowe informacje na przedniej szybie, dzięki czemu można je widzieć, utrzymując jednocześnie pełną uwagę na drodze.

4 System ProPILOT Assist jest dostępny tylko w wybranych modelach. System ProPILOT Assist to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, która nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPILOT Assist jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.

Aby korzystać z usług NissanConnect, potrzebujesz konta użytkownika NissanConnect oraz musisz się zarejestrować i zalogować do NissanConnect przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła. Aby korzystać z bezpłatnej aplikacji NissanConnect, potrzebujesz smartfona z kompatybilnym systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją danych mobilnych w ramach istniejącej lub osobnej umowy na telefon komórkowy z dostawcą usług mobilnych. Wszystkie usługi są uzależnione od zasięgu sieci komórkowej.

6 Aby korzystać z tej funkcji, klienci muszą posiadać konto Amazon / Google™ oraz dostęp do sieci Wi-Fi lub 4G.