Zasięg i ładowanie: Możliwości są elektryzujące

Dzięki ciągłym innowacjom Nissan ARIYA rzuca wyzwanie konwencjom. To więcej niż tylko samochód elektryczny. To zupełnie nowy sposób jazdy.

Stwórz coś, co zapiera dech w piersiach

BATERIE I UKŁADY NAPĘDOWE

Nissan ARIYA: widok z góry podczas pokonywania zakrętu w malowniczej okolicy

Zacznij od idealnego dopasowania

Nissan ARIYA oferuje różne kombinacje baterii, silników i osi, dzięki czemu każdy kierowca znajdzie model dostosowany do swoich potrzeb. Sprawdź, która wersja będzie najlepsza dla Ciebie.

Nissan ARIYA 63 kWh

Nissan ARIYA 87 kWh

Nissan ARIYA e-4ORCE 87 kWh

JAZDA BEZ OGRANICZEŃ DZIĘKI NISSAN ARIYA

JAK DALEKO MOŻESZ ZAJŚĆ SWOIM NISSANEM ARIYA?

Zasięg pojazdu ARIYA electric zależy od takich czynników, jak pogoda, prędkość jazdy, liczba przewożonych pasażerów lub stopień zapełnienia bagażnika.

Wysoki poziom energii i jeszcze wyższe oczekiwania. Pokonaj do 533 km na jednym ładowaniu

ZASIĘG I ŁADOWANIE

Nissan Aryia Home charging type 2

ŁADOWANIE W DOMU (TYP 2)

Specjalna ładowarka ścienna 240 V umożliwia wygodne ładowanie i pozwala pożegnać się z wizytami na stacjach benzynowych. Nissana ARIYA można podłączyć bezpośrednio do standardowego domowego gniazdka elektrycznego lub do profesjonalnie zainstalowanej ładowarki Nissana 7,4 kW lub 22 kW AC⁴ w domu, aby w pełni naładować samochód przez noc.

Szybkie ładowanie i w drogę

Podłącz samochód do szybkiej ładowarki CCS2 480 V w jednym z ponad 8000 punktów w Europie i uzyskaj do 80% naładowania w około 35 minut. Na czas ładowania może mieć wpływ wiele czynników. Więcej informacji poniżej⁵.


Pełne naładowanie 63 kWh 
20% do 80% w około 35 minut


Pełne naładowanie 87 kWh 
20% do 80% w około 40 minut

Podane powyżej czasy ładowania zależą od różnych czynników, takich jak temperatura akumulatora. Więcej informacji poniżej⁵

Nissan ARIYA smartphone displaying charging information

Inteligentne ładowanie

Zaplanuj ładowanie w domu za pomocą smartfona, tam gdzie jest to dostępne, i wybierz godziny, w których koszty energii elektrycznej są niższe.

Każdy Nissan ARIYA ma swoje wyjątkowe atuty – zerowa emisja spalin³ to jedynie początek

KORZYŚCI Z POSIADANIA SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO

Nissan ARIYA: ładowanie w  garażu

Niższe koszty utrzymania

Ponieważ samochody elektryczne mają mniej ruchomych części niż tradycyjne pojazdy, koszty ich utrzymania są niższe.

Dodatkowe oszczędności

Twoje miasto, województwo lub region mogą oferować inne korzyści i granty dla posiadaczy pojazdów elektrycznych – od ulg podatkowych po zwolnienia z opłat za wjazd do centrum miasta.

Najczęściej zadawane pytania

JAKI JEST ZASIĘG NISSANA ARIYA?

CZY ŁADOWANIE NISSANA ARIYA JEST TAŃSZE NIŻ TANKOWANIE?

DALEJ
Odkryj systemy wspierające kierowcę i bezpieczeństwo
Next photo
Nissan

1 Cykl WLTP, w oczekiwaniu na oficjalną homologację w 2022 r.
2 Dane dotyczące zasięgu uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów różnych typów pojazdów. Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych. Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Wyniki zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testowania pojazdów lekkich (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP).
3 Maksymalna moc ładowania Nissana ARYIA prądem zmiennym wynosi 7 kW. Podany czas ładowania dotyczy wykorzystania kabla do ładowania typu 2 (tryb 3) 32 A. 
4 Podane wartości dotyczą akumulatorów o mocy 63 kWh i 87 kWh. Czas ładowania zależy od różnych warunków, w tym rodzaju i stanu ładowarki oraz temperatury akumulatora i otoczenia w miejscu użytkowania. W rejonach o zimnym klimacie może być wymagane wykorzystanie pokładowego ogrzewania akumulatora w celu zwiększenia prędkości szybkiego ładowania. Podany czas szybkiego ładowania dotyczy ładowarki CCS 2. Nissan ARIYA jest wyposażony w układy zabezpieczające, które chronią akumulator podczas wielokrotnych sesji szybkiego ładowania w krótkim czasie. Czas potrzebny na kolejne szybkie ładowanie może się wydłużyć, jeżeli temperatura akumulatora uruchomi technologię ochrony akumulatora.  

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Pokazane funkcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne niestandardowo lub wyłącznie w ramach opcji.
Elementy wyposażenia są dostępne w zależności od wersji, w standardzie lub wyłącznie w opcji (za dodatkową opłatą).