Zasięg i ładowanie: Możliwości są elektryzujące

Dzięki ciągłym innowacjom Nissan ARIYA rzuca wyzwanie konwencjom. To więcej niż tylko samochód elektryczny. To zupełnie nowy sposób jazdy.

Stwórz coś, co zapiera dech w piersiach

BATERIE I UKŁADY NAPĘDOWE

Nissan ARIYA: widok z góry podczas pokonywania zakrętu w malowniczej okolicy

Zacznij od idealnego dopasowania

Nissan ARIYA oferuje różne kombinacje baterii, silników i osi, dzięki czemu każdy kierowca znajdzie model dostosowany do swoich potrzeb. Sprawdź, która wersja będzie najlepsza dla Ciebie.

Nissan ARIYA 63 kWh

Opcja 1: najlepszy wybór dla osób i rodzin, które oprócz codziennych zmagań z przemieszczaniem się po mieście lubią weekendowe przygody, ale nie potrzebują samochodu na regularne długie podróże. Elektryczny Crossover z napędem na przednie koła, mocą 160 kW / 218 KM i momentem obrotowym 300 Nm, prędkością maksymalną 160 km/h i zasięgiem do 360 km.¹ ²

Nissan ARIYA 87 kWh

Opcja 2: zaspokoi potrzeby osób pokonujących dłuższe dystanse, oferując zasięg zbliżony do samochodów spalinowych. Napęd na przednie koła o mocy 178 kW / 242 KM i momencie obrotowym 300 Nm zapewnia takie same osiągi jak Nissan ARIYA 63 kWh przy zasięgu zwiększonym do 500 km.¹ ²

Nissan ARIYA e-4ORCE 87 kWh

Opcja 3: optymalne połączenie możliwości i osiągów. Model o większym zasięgu, oferujący wszystkie praktyczne korzyści technologii e-4ORCE, które na nowo definiują wrażenia z jazdy w klasie premium. Moc 225 kW / 306 KM, moment obrotowy 600 Nm, maksymalna prędkość 200 km/h i zasięg do 460 km.¹ ²

Nissan ARIYA e-4ORCE 87 kWh PERFORMANCE

Opcja 4: Rewolucyjny model oferujący najlepsze połączenie osiągów i technologii z podwójnym silnikiem i napędem na wszystkie koła. Potężna moc 290 kW / 394 KM pozwala osiągnąć prędkość 100 km/h w 5,1 s i zasięg do 400 km.¹ ²

Wysoki poziom energii i jeszcze wyższe oczekiwania. Pokonaj do 500 km na jednym ładowaniu.

ZASIĘG I ŁADOWANIE

Nissan ARIYA: smartfon wyświetlający informacje o ładowaniu

Inteligentne ładowanie

Zaplanuj ładowanie w domu za pomocą smartfona i wybierz godziny, w których koszty energii elektrycznej są niższe.

ŁADOWANIE W DOMU (TYP 2)

Najłatwiejszym sposobem ładowania samochodu w domu jest użycie kabla Typ 2 dostarczonego wraz z dedykowaną ładowarką na prąd zmienny, której montaż należy zlecić elektrykowi.

Nissan ARIYA: ładowanie w domu ładowarką typu 2

Każdy Nissan ARIYA ma swoje wyjątkowe atuty – zerowa emisja spalin to jedynie początek.

KORZYŚCI Z POSIADANIA SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO

Nissan ARIYA: ładowanie w  garażu

Niższe koszty utrzymania

Ponieważ samochód elektryczny ma mniej ruchomych części niż spalinowy, unikasz regularnej wymiany kosztownych elementów.

Dodatkowe oszczędności

Twoje miasto, województwo lub region mogą oferować inne korzyści i granty dla posiadaczy pojazdów elektrycznych – od ulg podatkowych po zwolnienia z opłat za wjazd do centrum miasta.

Najczęściej zadawane pytania

JAKI JEST ZASIĘG NISSANA ARIYA?

Nissan ARIYA oferuje zasięg do 500 km w zależności od wersji.¹

Nissan ARIYA ma zasięg do 360 km wg WLTP w cyklu mieszanym (wersja ARIYA 63 kWh) i do 500 km (wersja ARIYA 87 kWh). Aby uzyskać szczegółowe informacje, kliknij tutaj

CZY ŁADOWANIE NISSANA ARIYA JEST TAŃSZE NIŻ TANKOWANIE?

Pełne naładowanie Nissana ARIYA w domu kosztuje zaledwie kilka złotych w ramach typowej konsumenckiej taryfy elektrycznej. A jeśli skorzystasz z tańszej taryfy w nocy, koszt ten będzie jeszcze niższy. W porównaniu z ceną baku benzyny lub oleju napędowego oszczędności są oczywiste.

DALEJ
Odkryj systemy wspierające kierowcę i bezpieczeństwo
Next photo
Nissan

¹ Podane informacje są oparte na danych z wewnętrznych testów. Informacje mają charakter poglądowy i nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu. Informacje te nie stanowią oferty handlowej. Dane mogą różnić się od siebie i zależą od wielu czynników, takich jak wyposażenie dodatkowe, stan akumulatora, korzystanie z klimatyzacji, serwisowanie i styl prowadzenia pojazdu, oraz czynników pozatechnicznych, takich jak warunki atmosferyczne, pokonywana trasa itp. Rzeczywiste wyniki mogą być inne od prezentowanych. Firma Nissan wyraźnie zastrzega sobie prawo do modyfikacji kalkulatora w dowolnym momencie.

² Dane dotyczące zasięgu uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów różnych typów pojazdów. Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych. Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Wyniki zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testową pojazdów (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP).

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Pokazane funkcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne niestandardowo lub wyłącznie w ramach opcji. 

Elementy wyposażenia są dostępne w zależności od wersji, w standardzie lub wyłącznie w opcji (za dodatkową opłatą).