Zasięg i ładowanie: Możliwości są elektryzujące

Dzięki ciągłym innowacjom Nissan ARIYA rzuca wyzwanie konwencjom. To więcej niż tylko samochód elektryczny. To zupełnie nowy sposób jazdy.

Stwórz coś, co zapiera dech w piersiach

BATERIE I UKŁADY NAPĘDOWE

Nissan ARIYA: widok z góry podczas pokonywania zakrętu w malowniczej okolicy

Zacznij od idealnego dopasowania

Nissan ARIYA oferuje różne kombinacje baterii, silników i osi, dzięki czemu każdy kierowca znajdzie model dostosowany do swoich potrzeb. Sprawdź, która wersja będzie najlepsza dla Ciebie.

Wysoki poziom energii i jeszcze wyższe oczekiwania. Pokonaj do 500 km na jednym ładowaniu.

ZASIĘG I ŁADOWANIE

Nissan ARIYA: smartfon wyświetlający informacje o ładowaniu

Inteligentne ładowanie

Zaplanuj ładowanie w domu za pomocą smartfona i wybierz godziny, w których koszty energii elektrycznej są niższe.

ŁADOWANIE W DOMU (TYP 2)

Najłatwiejszym sposobem ładowania samochodu w domu jest użycie kabla Typ 2 dostarczonego wraz z dedykowaną ładowarką na prąd zmienny, której montaż należy zlecić elektrykowi.

Nissan ARIYA: ładowanie w domu ładowarką typu 2

Każdy Nissan ARIYA ma swoje wyjątkowe atuty – zerowa emisja spalin to jedynie początek.

KORZYŚCI Z POSIADANIA SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO

Nissan ARIYA: ładowanie w  garażu

Niższe koszty utrzymania

Ponieważ samochód elektryczny ma mniej ruchomych części niż spalinowy, unikasz regularnej wymiany kosztownych elementów.

Dodatkowe oszczędności

Twoje miasto, województwo lub region mogą oferować inne korzyści i granty dla posiadaczy pojazdów elektrycznych – od ulg podatkowych po zwolnienia z opłat za wjazd do centrum miasta.

Najczęściej zadawane pytania

DALEJ
Odkryj systemy wspierające kierowcę i bezpieczeństwo
Next photo
Nissan

¹ Podane informacje są oparte na danych z wewnętrznych testów. Informacje mają charakter poglądowy i nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu. Informacje te nie stanowią oferty handlowej. Dane mogą różnić się od siebie i zależą od wielu czynników, takich jak wyposażenie dodatkowe, stan akumulatora, korzystanie z klimatyzacji, serwisowanie i styl prowadzenia pojazdu, oraz czynników pozatechnicznych, takich jak warunki atmosferyczne, pokonywana trasa itp. Rzeczywiste wyniki mogą być inne od prezentowanych. Firma Nissan wyraźnie zastrzega sobie prawo do modyfikacji kalkulatora w dowolnym momencie.

² Dane dotyczące zasięgu uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów różnych typów pojazdów. Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych. Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Wyniki zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testową pojazdów (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP).

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Pokazane funkcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne niestandardowo lub wyłącznie w ramach opcji. 

Elementy wyposażenia są dostępne w zależności od wersji, w standardzie lub wyłącznie w opcji (za dodatkową opłatą).