Osiągi

Nissan ARIYA zapewnia nowy poziom wrażeń dzięki przełomowym technologiom i zupełnie nowej platformie samochodu elektrycznego.

e-4ORCE

Jazda

5,1s

0 – 100 km/h

Tryb

Sportowy

Nissan ARIYA na autostradzie

Moc, która zwiększa precyzję prowadzenia i komfort

e-4ORCE Z NAPĘDEM NA WSZYSTKIE KOŁA

Nissan ARIYA: widok z przodu na zaśnieżonej autostradzie

Poznaj e-4ORCE: system kontroli wszystkich kół z dwoma silnikami elektrycznymi, które zapewniają maksymalny moment obrotowy, stabilność i zwrotność praktycznie na każdej nawierzchni. To zupełnie nowy poziom kontroli, który rozbudzi Twoją pasję prowadzenia samochodu. Dzięki e-4ORCE zyskujesz możliwość przełączenia 100% mocy z kół przednich na tylne, co zapewnia precyzję manewrów, a niezależna kontrola momentu obrotowego kół przeciwdziała nad- lub podsterowności. Układ ten kontroluje też zachowanie się pojazdu podczas hamowania, zapewniając płynną i stabilną jazdę.

Elektryzujące korzyści

MOC

Poczuj lekkość prowadzenia. W Nissanie ARIYA moc zapewniają dwa silniki elektryczne. Poprzez różnicowanie zakresu momentu obrotowego przekazywanego na każde z kół, samochód może z wyczuciem reagować na zmianę sytuacji na drodze. Ale dostarcza też emocji. Wciśnij pedał gazu i poczuj, jak moment obrotowy do 600 Nm pcha Cię błyskawicznie do przodu, a układ e-4ORCE z napędem na wszystkie koła zapewnia pełną przyczepność.

KOMFORT

Zaawansowane systemy Nissana ARIYA sprawiają, że jazda samochodem elektrycznym daje poczucie unoszenia się w powietrzu. Od momentu włączenia się do ruchu do pierwszego ostrego hamowania, poczujesz doskonałą przyczepność i stabilność pojazdu. Z pewnością zauważysz wyjątkowy komfort podczas jazdy.

KONTROLA

Nic tak nie zwiększa pewności za kierownicą, jak możliwość panowania nad samochodem w trudnych warunkach, takich jak mokra, oblodzona lub zaśnieżona droga. Zaawansowany układ napędowy e-4ORCE i technologie hamowania monitorują i kontrolują każde koło z osobna, dzięki czemu Nissan ARIYA zapewnia maksymalną przyczepność. Zwiększona stabilność pojazdu daje nowe poczucie pewności i kontroli. Niezależnie od pogody.

Jest coś takiego, jak radość z jazdy. Ale teraz jest jeszcze Nissan ARIYA.

POCZUJ DRESZCZYK EMOCJI

Nissan ARIYA pokonuje zakręt na autostradzie

e-4ORCE oferuje niemal idealny rozkład masy 50/50

Jeśli zależy Ci na doskonałych manewrach, potrzebujesz równowagi. Dlatego właśnie Nissana ARIYA wyróżnia równomierne rozłożenie masy.

e-Pedal

Technologia e-Pedal zapewnia jazdę z wykorzystaniem jednego pedału. Wystarczy go nacisnąć, aby przyspieszyć, i odpuścić, aby zwolnić. To świetne rozwiązanie, które zapewnia płynniejszy, bardziej intuicyjny i relaksujący sposób prowadzenia samochodu.¹

Nissan ARIYA na górskiej drodze

Wybierz tryb jazdy Nissanem ARIYA, aby dopasować go do swojego nastroju, warunków drogowych i potrzeb.

Tryb na każdą misję

Nissan ARIYA: widok z przodu ze zbliżeniem na skręcające koła

Tryb Sport, Eco i Snow

Emocje zaczynają się tutaj. Wybierz tryb Sport, a reakcja samochodu będzie jeszcze bardziej precyzyjna. Gdy otoczenie się zmienia, wybierz tryb Eco lub Snow, aby Nissan ARIYA mógł działać w harmonii z warunkami na drodze i Twoim nastrojem.

Najczęściej zadawane pytania

JAK WYGLĄDAJĄ SPECYFIKACJE NISSANA ARIYA?

Nissan ARIYA oferuje dwa silniki elektryczne do wyboru, pojedynczy lub podwójny, a także dwa różne rozmiary baterii.

Nissan ARIYA jest wyposażony w baterię 63 kWh lub 87 kWh. Bateria 87 kWh jest dostępna w wersjach z jednym silnikiem, e-4ORCE z podwójnym oraz e-4ORCE Performance. Dwusilnikowy system e-4ORCE to nowa technologia w SUV-ach Nissana, która zapewnia dynamikę jazdy łączącą komfort i kontrolę z błyskawicznym przyspieszeniem.

JAKIE PRZYSPIESZENIE MA NISSAN ARIYA?

Osiągi samochodu różnią się w zależności od wersji, ale najszybszy model Nissan ARIYA rozpędza się do 100 km/h w 5,1 sekundy.²

Model z napędem na przednie koła i baterią 87 kWh przyspiesza do 100 km/h w ciągu 7,6 sekundy, natomiast wersja z napędem na wszystkie koła z podwójnym silnikiem e-4ORCE i baterią 87 kWh potrafi to osiągnąć w 5,1 sekundy.

ILE KONI MECHANICZNYCH MA NISSAN ARIYA?

Moc samochodu różni się w zależności od wersji, ale najmocniejszy model Nissana ARIYA oferuje 394 KM (290 kW).

Pojedynczy silnik elektryczny z baterią 63 kWh w Nissanie ARIYA ma moc 217 KM (pobór mocy kW/100 km będzie dostępny po homologacji). W zależności od wersji dostępne są trzy dodatkowe warianty. Wersja e-4ORCE Performance z dwoma silnikami osiąga moc 394 KM (pobór mocy kW/100 km będzie dostępny po homologacji).¹ ² ³

DALEJ
Odkryj zalety pojazdów elektrycznych
Next photo
Nissan

¹ Cykl WLTP, w oczekiwaniu na oficjalną homologację w 2021 r.

² Dane dotyczące zasięgu uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów różnych typów pojazdów. Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych. Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Wyniki zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testową pojazdów (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP).

³ Emisja CO2 i zużycie energii elektrycznej są różne w zależności od kraju.
Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Pokazane funkcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne niestandardowo lub wyłącznie w ramach opcji.

Elementy wyposażenia są dostępne w zależności od wersji, w standardzie lub wyłącznie w opcji (za dodatkową opłatą).