Osiągi

Nissan ARIYA zapewnia nowy poziom wrażeń dzięki przełomowym technologiom i zupełnie nowej platformie samochodu elektrycznego.

e-4ORCE

Jazda

5,1 s

0–100 km/h

Tryb

Sportowy

Nissan ARIYA na autostradzie

Moc, która zwiększa precyzję prowadzenia i komfort

e-4ORCE Z NAPĘDEM NA WSZYSTKIE KOŁA

Nissan ARIYA na autostradzie

Poznaj e-4ORCE: unikalny system kontroli wszystkich kół z dwoma silnikami elektrycznymi, które zapewniają maksymalny moment obrotowy, stabilność i zwrotność praktycznie na każdej nawierzchni. To zupełnie nowy poziom kontroli, który rozbudzi Twoją pasję prowadzenia samochodu. Dzięki e-4ORCE zyskujesz możliwość przełączenia 100% mocy z kół przednich na tylne, co zapewnia precyzję manewrów, a niezależna kontrola momentu obrotowego kół przeciwdziała nad- lub podsterowności. Układ ten kontroluje też zachowanie się pojazdu podczas hamowania, zapewniając płynną i stabilną jazdę.

Elektryzujące korzyści

MOC

KOMFORT

KONTROLA

Jest coś takiego jak radość z jazdy. Ale teraz jest jeszcze Nissan ARIYA

POCZUJ DRESZCZYK EMOCJI

Nissan ARIYA pokonuje zakręt na autostradzie

e-4ORCE oferuje niemal idealny rozkład masy 50/50

Jeśli zależy Ci na doskonałych manewrach, potrzebujesz równowagi. Dlatego właśnie Nissana ARIYA wyróżnia równomierne rozłożenie masy.

e-Pedal Step

Technologia e-Pedal Step zapewnia jazdę z wykorzystaniem jednego pedału. Wystarczy go nacisnąć, aby przyspieszyć, i odpuścić, aby zwolnić. To świetne rozwiązanie, które zapewnia płynniejszy, bardziej intuicyjny i relaksujący sposób prowadzenia samochodu.¹

Nissan ARIYA na górskiej drodze

Wybierz tryb jazdy Nissanem ARIYA, aby dopasować go do swojego nastroju, warunków drogowych i potrzeb

Tryb na każdą misję

Nissan ARIYA: widok z przodu ze zbliżeniem na skręcające koła

Tryb Sport, Eco i Snow

Emocje zaczynają się tutaj. Wybierz tryb Sport, a reakcja samochodu będzie jeszcze bardziej precyzyjna. Gdy otoczenie się zmienia, wybierz tryb Eco lub Snow, aby Nissan ARIYA mógł działać w harmonii z warunkami na drodze i Twoim nastrojem.

Najczęściej zadawane pytania

JAK WYGLĄDAJĄ SPECYFIKACJE NISSANA ARIYA?

JAKIE PRZYSPIESZENIE MA NISSAN ARIYA?

ILE KONI MECHANICZNYCH MA NISSAN ARIYA?

DALEJ
Odkryj zalety pojazdów elektrycznych
Next photo
Nissan

¹ Cykl WLTP, w oczekiwaniu na oficjalną homologację w 2022 r.

² Dane dotyczące zasięgu uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów różnych typów pojazdów. Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych. Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Wyniki zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testową pojazdów (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP).


Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Pokazane funkcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne niestandardowo lub wyłącznie w ramach opcji.

Elementy wyposażenia są dostępne w zależności od wersji, w standardzie lub wyłącznie w opcji (za dodatkową opłatą).