Technologie wsparcia kierowcy i bezpieczeństwa

Odkryj rozwiązania Nissana ARIYA, takie jak technologia wspierania kierowcy, asystent zmiany pasa ruchu, inteligentny system kamer 360° i wiele innych. 

System ProPILOT Assist wspiera podczas jazdy i parkowania. Prowadzenie samochodu staje się łatwiejsze

TECHNOLOGIE PROPILOT ASSIST

Nissan ARIYA na autostradzie korzysta z funkcji ProPILOT z Navi-link

ProPILOT Assist z Navi-link

System ProPILOT Assist z Navi-link śledzi ruch na drodze, utrzymuje samochód na środku pasa ruchu i wykorzystuje wbudowane mapy do przewidywania zjazdów z autostrady i zakrętów¹.

UTRZYMUJE ZAPROGRAMOWANY ODSTĘP

UTRZYMUJE CIĘ NA ŚRODKU PASA RUCHU

ROZPOZNAJE DROGĘ Z PRZODU

Nissan ARIYA: widok z tyłu samochodu wjeżdżającego w miejsce parkingowe z pomocą funkcji ProPILOT Park

ProPILOT Park

Wciśnij przycisk ProPILOT Park, aby płynnie wjechać w miejsce parkingowe. Nissan ARIYA przejmie kontrolę nad układem kierowniczym, pedałem gazu, hamulcami i skrzynią biegów1.

Zestaw technologii, które monitorują otoczenie samochodu

TECHNOLOGIE WSPIERAJĄCE KIEROWCĘ I BEZPIECZEŃSTWO

Najczęściej zadawane pytania

JAKIE ZAAWANSOWANE FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA OFERUJE NISSAN ARIYA?

CZY NISSAN ARIYA JEST WYPOSAŻONY W TECHNOLOGIĘ AUTOMATYCZNEGO HAMOWANIA?

CZY NISSAN ARIYA JEST WYPOSAŻONY W TECHNOLOGIE, KTÓRE WSPIERAJĄ KIEROWCĘ PODCZAS COFANIA LUB JAZDY DO TYŁU?

DALEJ
Odkryj opcje łączności
Next photo
Grill

¹ System ProPILOT Assist jest dostępny tylko w wybranych modelach. System ProPILOT Assist to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, która nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPILOT Assist jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.

² Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl/

³ System nie powinien być wykorzystywany podczas parkowania.

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Pokazane funkcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne niestandardowo lub wyłącznie w ramach opcji. 

Elementy wyposażenia są dostępne w zależności od wersji, w standardzie lub wyłącznie w opcji (za dodatkową opłatą)