W kontakcie ze światem

Zachwyć się nowymi możliwościami.

To naprawdę miłe uczucie, kiedy samochód słucha Twoich poleceń. Podziękuj za to inteligentnej technologii osobistego asystenta

KONTROLA GŁOSOWA NISSANA

Nissan ARIYA: osoba mówiąca w celu zaprezentowania systemu kontroli głosowej Nissana

WIRTUALNY ASYSTENT OSOBISTY NISSANA

Nissan ARIYA rozumie polecenia wydawane w naturalnym języku, aby zapewnić Ci dostęp do usług, których potrzebujesz.

Wbudowany asystent Amazon Alexa

Rozmawiaj z Nissanem ARIYA, aby kontrolować dom z samochodu, korzystając z możliwości wbudowanego asystenta Alexa. ⁸

Nissan ARIYA: wyświetlacz na desce rozdzielczej pokazujący zintegrowaną funkcję rozpoznawania głosu Amazon Alexa

Zawsze aktualny i gotowy na to, co przyniesie przyszłość

ZDALNA AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA

Nissan ARIYA z ilustracją przesyłu aktualizacji oprogramowania sprzętowego do samochodu

Każdy Nissan ARIYA to jego najnowsza wersja

Dzięki zdalnej aktualizacji Twój samochód ma zawsze najnowszą wersję oprogramowania.

Spersonalizuj deskę rozdzielczą. Zdalnie kontroluj swojego crossovera.

TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE

Nissan ARIYA: zintegrowany ekran dotykowy

Zintegrowany wyświetlacz

Udostępniaj najważniejsze informacje o samochodzie na dwóch wyświetlaczach o przekątnej 12,3 cala – na ekranie systemu inforozrywki i cyfrowych zegarach.

Nissan ARIYA: inteligentny planer podróży na ekranie dotykowym

Inteligentny planer podróży

Wyznacz najlepszą trasę i sprawdź punkty ładowania po drodze.¹

Aplikacja NissanConnect Services

Poznaj swojego nowego towarzysza podróży. Za pomocą aplikacji możesz zdalnie blokować/odblokowywać drzwi i rozpoczynać ładowanie samochodu.²

Nissan ARIYA: smartfon z wyświetloną aplikacją NissanConnect Services

Odkryj różne opcje łączności

W PEŁNEJ SYNCHRONIZACJI

Najczęściej zadawane pytania

JAKIE ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE I OPCJE ŁĄCZNOŚCI OFERUJE NISSAN ARIYA?

Nissan ARIYA jest naszpikowany technologią. Od w pełni cyfrowej deski rozdzielczej z dwoma wyświetlaczami o przekątnej 12,3 cala po możliwosć bezprzewodowego ładowania smartfona i system ProPILOT. Nissan ARIYA ma wszystko, czego potrzebujesz.

 Funkcje pokładowe:

 - Cyfrowa deska rozdzielcza z dwoma wyświetlaczami o przekątnej 12,3 cala, które można dostosować zgodnie z preferencjami, aby monitorować wszystko, od najważniejszych informacji o pojeździe po systemy wspomagające kierowcę.

 - Inteligentny sysetem kontroli głosowej Nissana, który pozwala m.in.: ustawić playlistę lub wydać polecenie regulacji temperatury w samochodzie. Klienci Nissana będą też mieć dostęp do wbudowanego asystenta Amazon Alexa

 - Inteligentny planer podróży umożliwiający wyznaczenie optymalnej trasy przejazdu z uwzględnieniem koniecznych postojów na ładowanie i informacji drogowych aktualizowanych w czasie rzeczywistym.

 Funkcje zdalne (za pośrednictwem aplikacji NissanConnect):

 - Obsługa procesu ładowania

 - Obsługa klimatyzacji

 - Zamykanie i otwieranie drzwi, włączanie świateł, uruchamianie klaksonu

 - Sprawdzanie statusu samochodu (np. poziomu naładowania, komunikatów serwisowych).

 Dzięki wbudowanemu asystentowi Amazon Alexa można także połączyć się zdalnie z inteligentnym domem, pozostając w Nissanie ARIYA.

Nissan ARIYA oferuje również technologie wspierające parkowanie. Wystarczy wcisnąć przycisk ProPILOT Park i pozwolić, aby Nissan ARIYA zajął się resztą.

CZY APLIKACJE APPLE CARPLAY I ANDROID AUTO SĄ DOSTĘPNE W NISSANIE ARIYA?

Tak. Apple Car Play® i Android Auto™ są dostępne. Co więcej, system Apple CarPlay® działa bezprzewodowo, co oznacza, że nie musisz podłączać telefonu kablem, aby go zsynchronizować z samochodem. 3

JAKIEJ WIELKOŚCI EKRAN MA NISSAN ARIYA?

Nissan ARIYA ma dwa ekrany o przekątnej 12,3 cala.

Nissan ARIYA jest wyposażony w dwa cyfrowe ekrany HD (zintegrowany wyświetlacz) o przekątnej 12,3 cala, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby w zakresie informacji i rozrywki.

DALEJ
Zobacz wirtualny samochód
Next photo
Nissan

¹ Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl/

² Aby korzystać z usług NissanConnect, potrzebujesz konta użytkownika NissanConnect oraz musisz się zarejestrować i zalogować do NissanConnect przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła. Aby korzystać z bezpłatnej aplikacji NissanConnect, potrzebujesz smartfona z kompatybilnym systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją danych mobilnych w ramach istniejącej lub osobnej umowy na telefon komórkowy z dostawcą usług mobilnych. Wszystkie usługi są uzależnione od zasięgu sieci komórkowej. 

³ Elementy wyposażenia są dostępne w zależności od wersji, w standardzie lub wyłącznie w opcji (za dodatkową opłatą).  

⁴ Łączenie telefonu komórkowego w celu skorzystania z aplikacji NissanConnect powinno odbywać się dopiero po bezpiecznym zaparkowaniu samochodu. Korzystanie z systemu powinno być zawsze zgodne z zasadami Kodeksu Drogowego. Kierowcy powinni korzystać z systemu tylko wtedy, kiedy mogą to zrobić bezpiecznie. Użytkownicy powinni pamiętać, że korzystanie z technologii głośnomówiącej może odwracać uwagę od drogi, co może mieć negatywny wpływ na kontrolę nad pojazdem.

⁵ Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl/ 

⁶ Działanie funkcji może być zakłócone, gdy samochód znajduje się na obszarze ze słabym sygnałem sieci telefonii komórkowej. Aby zapewnić optymalną jakość, upewnij się, że samochód jest w miejscu z dobrym zasięgiem. 

⁷ System ProPILOT jest dostępny tylko w wybranych modelach. System ProPILOT to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, która nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPILOT jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Pokazane funkcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne niestandardowo lub wyłącznie w ramach opcji."