W kontakcie ze światem

Zachwyć się nowymi możliwościami.

To naprawdę miłe uczucie, kiedy samochód słucha Twoich poleceń. Podziękuj za to inteligentnej technologii osobistego asystenta

KONTROLA GŁOSOWA NISSANA

Nissan ARIYA: osoba mówiąca w celu zaprezentowania systemu kontroli głosowej Nissana

WIRTUALNY ASYSTENT OSOBISTY NISSANA

Nissan ARIYA rozumie polecenia wydawane w naturalnym języku, aby zapewnić Ci dostęp do usług, których potrzebujesz.

Wbudowany asystent Amazon Alexa

Rozmawiaj z Nissanem ARIYA, aby kontrolować dom z samochodu, korzystając z możliwości wbudowanego asystenta Alexa. ⁸

Nissan ARIYA: wyświetlacz na desce rozdzielczej pokazujący zintegrowaną funkcję rozpoznawania głosu Amazon Alexa

Każdy Nissan ARIYA to jego najnowsza wersja

Dzięki zdalnej aktualizacji Twój samochód ma zawsze najnowszą wersję oprogramowania.

Spersonalizuj deskę rozdzielczą. Zdalnie kontroluj swojego crossovera.

TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE

Nissan ARIYA: zintegrowany ekran dotykowy

Zintegrowany wyświetlacz

Udostępniaj najważniejsze informacje o samochodzie na dwóch wyświetlaczach o przekątnej 12,3 cala – na ekranie systemu inforozrywki i cyfrowych zegarach.

Nissan ARIYA: inteligentny planer podróży na ekranie dotykowym

Inteligentny planer podróży

Wyznacz najlepszą trasę i sprawdź punkty ładowania po drodze.¹

Aplikacja NissanConnect Services

Poznaj swojego nowego towarzysza podróży. Za pomocą aplikacji możesz zdalnie blokować/odblokowywać drzwi i rozpoczynać ładowanie samochodu.²

Nissan ARIYA: smartfon z wyświetloną aplikacją NissanConnect Services

Odkryj różne opcje łączności

W PEŁNEJ SYNCHRONIZACJI

Najczęściej zadawane pytania

DALEJ
Zobacz wirtualny samochód
Next photo
Nissan

¹ Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl/

² Aby korzystać z usług NissanConnect, potrzebujesz konta użytkownika NissanConnect oraz musisz się zarejestrować i zalogować do NissanConnect przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła. Aby korzystać z bezpłatnej aplikacji NissanConnect, potrzebujesz smartfona z kompatybilnym systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją danych mobilnych w ramach istniejącej lub osobnej umowy na telefon komórkowy z dostawcą usług mobilnych. Wszystkie usługi są uzależnione od zasięgu sieci komórkowej. 

³ Elementy wyposażenia są dostępne w zależności od wersji, w standardzie lub wyłącznie w opcji (za dodatkową opłatą).  

⁴ Łączenie telefonu komórkowego w celu skorzystania z aplikacji NissanConnect powinno odbywać się dopiero po bezpiecznym zaparkowaniu samochodu. Korzystanie z systemu powinno być zawsze zgodne z zasadami Kodeksu Drogowego. Kierowcy powinni korzystać z systemu tylko wtedy, kiedy mogą to zrobić bezpiecznie. Użytkownicy powinni pamiętać, że korzystanie z technologii głośnomówiącej może odwracać uwagę od drogi, co może mieć negatywny wpływ na kontrolę nad pojazdem.

⁵ Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl/ 

⁶ Działanie funkcji może być zakłócone, gdy samochód znajduje się na obszarze ze słabym sygnałem sieci telefonii komórkowej. Aby zapewnić optymalną jakość, upewnij się, że samochód jest w miejscu z dobrym zasięgiem. 

⁷ System ProPILOT jest dostępny tylko w wybranych modelach. System ProPILOT to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, która nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPILOT jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Pokazane funkcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne niestandardowo lub wyłącznie w ramach opcji."