ZAPYTAJ O OFERTĘ

WYBIERZ MODEL (NIEKTÓRE MODELE Z GAMY MOGĄ BYĆ NIEDOSTĘPNE W SPRZEDAŻY W WYBRANYCH PLACÓWKACH DEALERSKICH)

1. Samochód

 

2. Dealer

 

Brak wyników – skontaktuj się z działem usług dla klientów firmy Nissan

To wszyscy dealerzy w następującej lokalizacji: XX

TWOJE INFORMACJE

Imię powinno składać się tylko z liter.

Nazwisko powinno składać się tylko z liter.

Informacja ta niezbędna jest do przetworzenia Twojej prośby. Dane nie zostaną użyte w celu 
marketingowym do momentu wyrażenia zgody.

Ochrona Twoich danych osobowych jest naszym najważniejszym priorytetem

Dlaczego musisz udostępnić nam swoje dane osobowe?

Udostępnienie nam danych osobowych pozwala jednostce Nissan Sales CEE Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce będącej administratorem danych odnieść się do Twoich wniosków (w szczególności składanych za pośrednictwem naszych dealerów), przesyłać Ci odpowiednie informacje o naszych pojazdach i usługach, mierzyć poziom sprzedaży, mierzyć skuteczność usług posprzedażowych i kampanii reklamowych, przeprowadzać ankiety satysfakcji, ulepszać nasze produkty i usługi, oraz z zastrzeżeniem Twojej wyraźnej uprzedniej zgody, wysyłać spersonalizowane reklamy dotyczące naszych pojazdów i powiązanych usług.

Komu udostępniamy dane osobowe?

Jako niezależny administrator danych, zakres udostępniania danych osobowych ograniczamy do dealerów Nissana, dostawców usług oraz innych podmiotów z Grupy Nissan. W związku z tym, dane mogą być przesyłane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ale podejmujemy wszelkie niezbędne środki, aby zapewnić im ochronę.

Twoje prawa.

Masz prawo do otrzymania swoich danych osobowych w uporządkowanym i standardowym formacie. Możesz także wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych osobowych lub wnieść o ograniczenie, zmianę lub zaprzestanie ich przetwarzania.

W każdej chwili możesz zmienić zdanie co do sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych, wysyłając e-mail na adres poland@nissan-services.eu.

W każdej chwili można zmienić zdanie, wykorzystując do tego link do rezygnacji z subskrypcji, który znajduje się w przesyłanych komunikatach. Więcej informacji o prywatności danych w Nissanie mozna znaleźć, klikajac tutaj.

Informujemy, że poprzez wybranie opcji „WYŚLIJ FORMULARZ”, zawarte w powyższym formularzu i podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz przygotowania oferty przez Nissan Sales CEE Kft. Sp. z o. o. Oddział w Polsce oraz wskazanego przez Państwa Autoryzowanego Dealera Nissan.

Cieszymy się, że nas odwiedzasz. W związku z Twoją wizytą prosimy o podanie danych osobowych. Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych jest naszym najważniejszym priorytetem. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych poprzez:

Zaznacz odpowiednie pola:

Zaznacz odpowiednie pola:

Można zaznaczyć kilka opcji.

*Pola obowiązkowe