Technologie wsparcia i bezpieczeństwa

Technologie, która ułatwiają prowadzenie samochodu i wkraczają do akcji, kiedy trzeba.

Poczuj przyjemność z jazdy dzięki technologii ProPILOT z Navi-link

ProPILOT [1]

Nissan Qashqai – propilot, ilustracja 2D

Teraz jazda jest bardziej komfortowa i spokojniejsza. Technologia ProPILOT [2] z systemem Navi-link nie tylko pomaga zachować wcześniej zaprogramowaną odległość od samochodu z przodu i utrzymać pojazd na środku pasa ruchu, ale także wykorzystuje wbudowane mapy TomTom®, dzięki którym przygotujesz się na niespodzianki na drodze, takie jakzakręty, skrzyżowania czy zjazdy i będziesz mógł odpowiednio zareagować. System potrafi też dostosowywać prędkość ustawioną na tempomacie na podstawie mijanych znaków drogowych.

[1] Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl/

[2] System ProPILOT jest dostępny tylko w wybranych modelach. System ProPILOT to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, która nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPILOT jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.

[3] Wyświetlacz przezierny to wygodne rozwiązanie, które prezentuje kluczowe informacje na przedniej szybie, dzięki czemu można je widzieć, zachowując jednocześnie pełną uwagę na drodze

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Pokazane funkcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne niestandardowo lub wyłącznie w opcji (za dopłatą).