ZAWSZE W BLASKU REFLEKTORÓW

Tempo zmian w dzisiejszych czasach jest zawrotne – Nissan dotrzymuje im kroku, oferując nieustannie nowe modele, futurystyczne samochody koncepcyjne oraz coraz bardziej zaawansowane technologie. Bądź na bieżąco z wiadomościami z targów motoryzacyjnych na całym świecie.

Zimowy Roadshow Nissana wyrusza w trasę!

Zimowy Roadshow Nissana

Jesteś fanem sportów zimowych? Szukasz najlepszego samochodu dla Ciebie i Twojej rodziny dostosowanego do twoich potrzeb? Crossovery Nissana to najlepsza oferta na rynku.

Tylko teraz masz wyjątkową okazję poznać nasze najnowsze modele wyposażone w inteligentny napęd na cztery koła ALL-MODE 4x4-i. Odwiedź nas podczas zimowego roadshow i przetestuj wszechstronengo Nissana X-TRAIL z najnowszym silnikiem 2.0 diesel o mocy 177KM, a także Nissana Qashqai, Nissan JUKE oraz najnowszego Nissana NAVARA. Przekonaj się sam, który z nich najbardziej do Ciebie pasuje! 
Wybierz lokalizację oraz datę Zimowago Roadshow Nissana i dołącz do nas! 
Do zobaczenia!

NISSAN FUTURES

Jako lider w sprzedaży samochodów elektrycznych oraz firma chcąca wyznaczać kierunki w zakresie mobilności w przyszłości, Nissan uruchomił 10 maja cykl imprez pod nazwą NISSAN FUTURES.

Czołowi menedżerowie, liderzy opinii oraz najważniejsi dziennikarze spotkali się podczas tego niesamowitego wydarzenia.

Oto krótka relacja z NISSAN FUTURES