BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INNOWACJAMI NISSANA

Nissan oferuje szeroką gamę produktów i usług. Zajmujemy się nie tylko produkcją innowacyjnych i dostarczających wielu wrażeń samochodów: angażujemy się również we współpracę z Playstation, UEFA i zdradzamy zakulisowe historie dotyczące naszej pracy. Dowiedz się, jak Nissan może odmienić Twoje życie.

INTELLIGENT MOBILITY

ODKRYWCZA PODRÓŻ PRZEZ ŻYCIE

Kiedy kierowcy, ich samochody i społeczności są w harmonii, nasz świat zmienia się na lepsze. Odkryj jazdę, która jest jeszcze bardziej inteligentna, bezpieczna, łatwiejsza i niesamowicie ekscytująca.

ZAWSZE W BLASKU REFLEKTORÓW

Najważniejsze międzynarodowe targi motoryzacyjne stanowią miejsce premiery najnowszych modeli i zachwycających samochodów koncepcyjnych, takich jak Nissan Sway czy Nissan Lannia. Dowiedz się więcej o targach motoryzacyjnych na całym świecie.

SPOJRZENIE W PRZYSZŁOŚĆ

INSPIRUJE NAS WIZJA BARDZIEJ BEZPIECZNEJ, ZRÓWNOWAŻONEJ I EKSCYTUJĄCEJ MOBILNOŚCI

SAMOCHODY KONCEPCYJNE

NAJWAŻNIEJSZY TEST

Zamiłowanie do adrenaliny to nie jedyny powód naszej obecności na torach wyścigowych. Sporty motorowe to najlepsze warunki do testowania innowacyjnych rozwiązań Nissana. Właśnie dzięki nim powstały nasze sportowe modele NISMO.

NISSAN: PARTNER LIGI MISTRZÓW UEFA

Jesteśmy dumnymi partnerami Ligi Mistrzów UEFA i innych ważnych wydarzeń. Chętnie dzielimy się sportowymi emocjami, udostępniając nagrania, organizując konkursy i nie tylko.