NISSAN QASHQAI PREMIERE EDITION

Doświadcz Zupełnie Nowego Nissana Qashqai jako pierwszy. Wersja specjalna Premiere Edition wyposażona jest w dwukolorowe nadwozie oraz w nowoczesne technologie, w tym ProPILOT z Navi-link [1], bezprzewodowy Apple CarPlay [2] i responsywny napęd MILD-HYBRID. [3]

Nissan QQ 3D packshot

[1] System ProPILOT jest dostępny tylko w wybranych modelach. System ProPILOT to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, która nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPILOT jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy oraz trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę, przestrzeganie ograniczeń prędkości i bezpiecznej prędkości zależnie od warunków na drodze oraz możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.

[2] Łączenie telefonu komórkowego w celu skorzystania z aplikacji NissanConnect powinno odbywać się dopiero po bezpiecznym zaparkowaniu samochodu. Korzystanie z systemu powinno być zawsze zgodne z zasadami kodeksu drogowego.  Kierowcy powinni korzystać z systemu tylko wtedy, kiedy mogą to zrobić bezpiecznie. Użytkownicy powinni pamiętać, że korzystanie z technologii głośnomówiącej może odwracać uwagę od drogi, co może mieć negatywny wpływ na kontrolę nad pojazdem.

[3] Zużycie paliwa w cyklu mieszanym (WLTP):  6,3-7,2 l/100km Emisja CO2 w cyklu mieszanym (WLTP): 144-163 g/km.

[4] Wyświetlacz przezierny to wygodne rozwiązanie, które prezentuje kluczowe informacje na przedniej szybie, dzięki czemu można je widzieć, zachowując jednocześnie pełną uwagę na drodze.

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty.