Kierownica i centralna konsola w Nissanie Qashqai
Silnik Nissana Qashqai

CICHA PRACA SILNIKA

Bardzo wydajne silniki wysokoprężne z turbodoładowaniem lub jednostki benzynowe gwarantują natychmiastowe przyspieszenie bez zbędnego hałasu.

Wyciszenie drzwi Nissana Qashqai

WYCISZENIE DRZWI

Panele izolujące w drzwiach zatrzymują ciepło w środku, a hałas na zewnątrz.

Absorpcja hałasu z zewnątrz w Nissanie Qashqai

ABSORPCJA HAŁASU Z ZEWNĄTRZ

Płynne linie nadwozia Nissana Qashqai pozwalają utrzymać wyjątkowo niski poziom hałasu.

Ilustracje podano w celach poglądowych. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o brytyjskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Przedstawione opcje mogą być niedostępne lub mogą występować jedynie w określonych wersjach.

[1] Łączenie telefonu komórkowego w celu skorzystania z aplikacji NissanConnect powinno odbywać się dopiero po bezpiecznym zaparkowaniu samochodu. Korzystanie z systemu powinno być zawsze zgodne z zasadami Kodeksu Drogowego. Kierowcy powinni korzystać z systemu tylko wtedy, kiedy mogą to zrobić bezpiecznie. Użytkownicy powinni pamiętać, że korzystanie z technologii głośnomówiącej może odwracać uwagę od drogi, co może mieć negatywny wpływ na kontrolę nad pojazdem.
[2] Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Regulamin dotyczący technologii Nissana można znaleźć tutaj:
[3] Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o brytyjskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Pokazane funkcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne niestandardowo lub wyłącznie w ramach opcji.   
[4] Niektóre elementy skórzane mogą być wykonane ze sztucznej skóry.
Działanie funkcji może być zakłócone, gdy samochód znajduje się na obszarze ze słabym sygnałem sieci telefonii komórkowej. Aby zapewnić optymalną jakość, upewnij się, że samochód jest w miejscu z dobrym zasięgiem.

Elementy wyposażenia są dostępne w zależności od wersji, w standardzie lub wyłącznie w opcji (za dodatkową opłatą).