NISSAN MICRA KIIRO SV – widok 3/4 z przodu

WERSJA LIMITOWANA

Nissan Micra Kiiro. Jazda samochodem, inaczej

Przyciągnij spojrzenia charakterystycznymi naklejkami z motywem Kiiro, detalami w kolorze "ostrej cytryny" i czarnymi lśniącymi 17-calowymi alufelgami.

DESIGN

Praktyczny i odważny

Od charakterystycznej, pływającej linii dachu po efektowne światła w technologii LED, Nissan Micra łączy funkcjonalność samochodu miejskiego z odważnym wzornictwem i dbałością o każdy szczegół.

WSPARCIE DLA KIEROWCY

Nissan Intelligent Mobility

Doświadcz zupełnie nowych wrażeń z jazdy dzięki Nissan Intelligent Mobility. Jeszcze większa pewność siebie, łączność ze światem oraz wsparcie podczas każdej podróży.

1/2 System ostrzegania o pojeździe w martwym polu

Nissan Micra ostrzeże Cię o pojeździe, którego nie zauważysz w lusterku bocznym.

System ostrzegania o pojeździe w martwym polu Nissana Micra

1/2 Kontrola i stabilność jazdy

Technologie pomagające utrzymać samochód na właściwym pasie, wspierające przyspieszanie, hamowanie i kierowanie, dzięki którym będziesz jeździć jak zawodowiec¹.

Ilustracja systemu wspomagania ruszania na wzniesieniu Nissana Micra

OPCJE ŁĄCZNOŚCI

W kontakcie ze światem

Wbudowany system nawigacji NissanConnect² ³ wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Aplikacja samochodowa pozwala korzystać z pakietu usług⁴ NissanConnect, takich jak Apple CarPlay™ czy Android Auto™ aby zapewnić Ci dostęp do informacji, rozrywki i najnowszych wiadomości. Dzięki inteligentnej integracji Nissana zsynchronizujesz swój cyfrowy świat.

1/2 7-calowy ekran dotykowy

Prosty w obsłudze ekran z dostępem do nawigacji, muzyki i innych funkcji.

7-calowy ekran dotykowy Nissana Micra

1/2 Apple Carplay® I Android Auto®

Aplikacje Apple CarPlay™ lub Android Auto™ umożliwiają integrację smartfona z samochodem, aby podróż była jeszcze łatwiejsza i bezpieczniejsza.

Nissan Micra – system nissan connect z ekranem samochodowym Apple

1/2 Aplikacja nawigacyjna Door-to-Door

Bezproblemowa nawigacja. Wprowadź cel podróży lub wybierz trasę do ulubionego miejsca lub do znajomego bezpośrednio z poziomu internetowego interfejsu lub poprzez aplikację TomTom®.

Ekran Apple Carplay Nissana Micra
Nissan Micra w czasie jazdy - widok z profilu modelu MICRA 2021 TEKNA

UKŁAD NAPĘDOWY I WYMIARY

Przyspiesz bicie serca

Usiądź wygodnie w sportowych fotelach, chwyć kierownicę wzorowaną na autach wyścigowych i przygotuj się na dreszczyk emocji. Dynamiczny silnik z turbodoładowaniem współpracuje doskonale z superszybką automatyczną lub ręczną skrzynią biegów.

Czerwony Nissan Micra Tekna

KONFIGURUJ

Zbuduj idealnego Nissana Micra

Skonfiguruj najlepszą dla siebie opcję, wybierając spośród wielu kolorów i wersji wyposażenia.

Nissana Micra - wersje wyposażenia

Dowiedz się więcej o technologiach, którym naszpikowany jest Nissan Micra.

1/2

Nissan Micra – ujęcie z profilu

Zobacz, która wersja będzie najlepsza dla Ciebie

Kliknij tutaj, aby porównać różne wersje i znaleźć idealną dla siebie.

1/2

Nissan MICRA vue pack intérieur gris N-Sport

AKCESORIA

Stylowe akcenty

Wzbogać swój samochód o elementy luksusu, praktyczne dodatki i nowe możliwości dzięki akcesoriom do Nissana Micra.

1 Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl/.

2 Aby korzystać z usług NissanConnect, potrzebujesz konta użytkownika NissanConnect Services oraz musisz się zarejestrować i zalogować do aplikacji NissanConnect Services przy użyciu swojej nazwy użytkownika i hasła. Aby korzystać z bezpłatnej aplikacji NissanConnect Services, potrzebujesz smartfona z kompatybilnym systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją danych mobilnych w ramach istniejącej lub osobnej umowy na telefon komórkowy z dostawcą usług mobilnych. Wszystkie usługi są uzależnione od zasięgu sieci komórkowej. Aplikacje Apple CarPlay i Android Auto są dostępne bezpłatnie, w zależności od modelu i/lub wersji samochodu. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana.

3 Łączenie telefonu komórkowego w celu skorzystania z aplikacji NissanConnect powinno odbywać się dopiero po bezpiecznym zaparkowaniu samochodu. Korzystanie z systemu powinno być zawsze zgodne z zasadami Kodeksu Drogowego. Kierowcy powinni korzystać z systemu tylko wtedy, kiedy mogą to zrobić bezpiecznie. Użytkownicy powinni pamiętać, że korzystanie z technologii głośnomówiącej może odwracać uwagę od drogi, co może mieć negatywny wpływ na kontrolę nad pojazdem.

4 Bezpłatne usługi (Nissan w Asystencie Google, Historia i analiza jazdy, Pomoc i usługa Assistance Nissana, Pomoc w razie awarii, Przeglądy pojazdu, Menedżer akumulatora – tylko dla pojazdów elektrycznych) są dostępne bezpłatnie przez okres 7 lat, w zależności od modelu i/lub wersji samochodu. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z lokalnym dealerem Nissana.