Nissan QASHQAI N-TEC – widok 3/4 z przodu

NISSAN QASHQAI
N-TEC

WYŻSZY STANDARD JAZDY

Nissan Qashqai w wersji N-TEC. Więcej technologii i unikatowa stylistyka wzniesie styl jazdy na zupełnie nowy poziom.

CENNIK

Nissan Qashqai – widok 3/4 z przodu w budynku

WYJĄTKOWY STYL

Nissan Qashqai N-TEC – najnowsza odsłona modelu. Od charakterystycznego ciemnego grilla w kształcie litery V po czarne 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich Wind, każdy element samochodu został zaprojektowany by przyciągać uwagę.

Poznaj bliżej design Nissana Qashqai

PERSONALIZACJA NADOWZIA
  • Przyciemnione reflektory
  • Czarne elementy stylistyczne
  • Czarne relingi dachowe
  • Czarne 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich Wind
Grill w kształcie litery V Nissana QASHQAI N-TEC
Znaczek NISSANA QASHQAI N-TEC
Czarne nakładki lusterek Nissana QASHQAI N-TEC
Widok wnętrza z kierowcą i systemem ProPILOT Nissana QASHQAI N-TEC

Większa pewność na drodze

ProPILOT

Technologia ProPILOT[[82]] pozwala bardziej odprężyć się w trasie. Monitoruje sytuację na drodze i wkracza do akcji, kiedy trzeba.

Więcej o Nissan Intelligent Mobility

Nissan QASHQAI N-TEC parkujący na ulicy

Inteligentny asystent parkowania

Koniec ze stresem i wysiłkiem podczas parkowania. Inteligentny asystent samodzielnie zaparkuje Twojego Nissana Qashqai N-TEC za naciśnięciem jednego przycisku. [*]

Widok kokpitu Nissana QASHQAI N-TEC

Wyższy komfort jazdy

Wysokiej jakości materiały, czarna podsufitka oraz tapicerka z Alcantary [**] i skóry ekologicznej sprawiają, że w Nissanie Qashqai N-TEC poczujesz się wyjątkowo.

Poznaj bliżej stylistykę wnętrza Nissana Qashqai

WYŻSZY POZIOM ŁĄCZNOŚCI

NissanConnect zapewnia łączność ze światem, informacje i rozrywkę. Łatwiejsze dotarcie do celu dzięki aplikacji Door-to-Door i muzyka odtwarzana poprzez Android Auto® lub Apple CarPlay® – nie ma lepszego sposobu na przyjemną podróż.***

WIĘCEJ O OPCJACH ŁĄCZNOŚCI
NISSAN QASHQAI, X-TRAIL I MICRA W WERSJI N-TEC

MODELE NISSANA W WERSJI N-TEC

Ilustracje podano w celach poglądowych. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o brytyjskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Przedstawione opcje mogą być niedostępne lub mogą występować jedynie w określonych klasach. 


Wszystkie podane ceny są cenami sugerowanymi przez producenta. Cena zawiera 20% VAT-u, 12-miesięczny podatek akcyzowy oraz opłatę za pierwszą rejestrację. Cena nie obejmuje kosztu opcjonalnego koloru. Ceny mogą ulec zmianie. 


* Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana. ProPILOT: Nie zwalnia kierowcy od odpowiedzialności i z konieczności zachowania czujności.
Nie we wszystkich modelach stanowi on standardowe wyposażenie. Nie należy polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających udogodnienia dla kierowcy. Systemy wspomagające nie stanowią automatycznego systemu kierowania i wspomagają kierowcę tylko w ramach fizycznych ograniczeń systemu. Nie zastępują one właściwych procedur jazdy, które zawsze muszą być dostosowane do własnych możliwości, przepisów ruchu drogowego oraz warunków drogowych i warunków ruchu drogowego. System ProPilot wymaga ciągłego nadzoru ze strony kierowcy i nie zwalnia z odpowiedzialności zachowania ostrożności podczas prowadzenia. Użytkowanie systemu ProPILOT zaleca się podczas jazdy autostradą. Nie został on opracowany do jazdy w warunkach miejskich.


** Niektóre elementy skórzane mogą być wykonane ze sztucznej skóry.

*** Apple CarPlay to aplikacja dostarczana przez Apple Inc. Apple CarPlay jest również znakiem handlowym Apple Inc. Apple CarPlay jest kompatybilny tylko z iAP2, iPhone 5 lub nowszym (Lightning Connector) i iOS 8.3 lub nowszym i wymaga połączenia z portem USB. Lista krajów, w których dostępna jest usługa Apple CarPlay, znajduje się pod adresem: https://www.apple.com/pl/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay
Android Auto to aplikacja dostarczana przez Google. Android Auto jest zgodny tylko z telefonami z Androidem w wersji 5.0 (Lollipop) lub nowszymi i wymaga połączenia z portem USB. Lista krajów, w których usługa Android Auto jest dostępna, znajduje się pod adresem: https://www.android.com/auto/ Nissan nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia, straty lub obrażenia odniesione w związku z korzystaniem z Apple CarPlay i Android Auto. Z przyczyn niezależnych od Nissana, Apple CarPlay i Android Auto mogą nie być dostępne w Twoim kraju lub mogą nie działać wszystkie funkcje. Firma Nissan nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niedostępność lub niekompletność funkcji Apple CarPlay i / lub Android Auto w pojeździe.