Nissan X-Trail z napędem e-POWER. Zachwyć się prowadzeniem

Kto by pomyślał, że elektryfikacja może być tak ekscytująca? Nissan X-Trail wykorzystuje dwie zaawansowane, innowacyjne technologie, które w porównaniu z tradycyjnym silnikiem benzynowym zapewniają bardziej dynamiczną, cichą i oszczędną jazdę¹. Unikalna technologia e-POWER różni się od tradycyjnej hybrydy, ponieważ bateria ładowana jest przez silnik benzynowy i nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej. Dostępna jest również opcja z technologią e-4ORCE 4WD, która zapewnia jeszcze większą kontrolę i stabilność jazdy.

Nissan X-Trail jadący na drodze i silnik NIM

  

  

  

  

1 Zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP (l/100km): 6,3–6,6 l/100km; Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP (g/km): 143–150 g/km. działać.

2 Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana, zapraszamy do kontaktu z dealerem Nissana lub na stronę www.nissan.pl/.

3 Ta funkcja nie jest dostępna w standardzie. 

Ilustracje i opisy mają charakter poglądowy. W niektórych przypadkach fotografie dotyczą pojazdów o polskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty.  Pokazane funkcje mogą nie być dostępne lub mogą być dostępne niestandardowo lub wyłącznie w opcji (za dopłatą).