Pakiet korzyści w Ofercie Wyprzedażowej Rocznika 2017

Najnowsze oferty

Odkryj najnowsze oferty

  MOŻLIWOŚCI INTELIGENTNEJ MOBILNOŚCI

  BARDZIEJ INTELIGENTA, BEZPIECZNA I PRZYJEMNA JAZDA

  Systemy inteligentnej jazdy Nissana X-Trail zapewniają większą pewność prowadzenia auta, elektryzujące doznania i pełną kontrolę w każdej sytuacji.

  DESIGN NISSANA X-TRAIL

  MASYWNA SYLWETKA

  Stalowe i chromowane wykończenia wraz z nowymi reflektorami i 19-calowymi felgami ze stopów metali lekkich podkreślają moc Nissana X-Trail, obok której nie da się przejść obojętnie.

  TECHNOLOGIA NISSANA X-TRAIL

  WYPOSAŻENIE PREMIUM

  System NissanConnect zapewnia dostęp do nawigacji i aplikacji mobilnych, dzięki którym możesz słuchać ulubionej muzyki w jakości premium systemu BOSE.

  OSIĄGI NISSANA X-TRAIL

  KAŻDA NAWIERZCHNIA, W KAŻDĄ POGODĘ

  Inteligentny układ napędowy, dynamiczne technologie jazdy i intuicyjny napęd 4X4 gwarantują natychmiastową reakcję Twojego SUV-a na zmieniające się warunki pogodowe.

  CHCIAŁBYŚ ZOBACZYĆ POZOSTAŁE OFERTY?

  Oferta dostępna do 31.03.2018 r. lub do wyczerpania zapasów. Rabat 16 000 zł dotyczy nowego Nissana X-Trail 2.0 dCi o mocy 177 KM w wersji Tekna z roku produkcji 2017. Zdjęcia są jedynie ilustracją. Dane i fakty podane w niniejszej reklamie służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty zawarcia umowy. Zużycie paliwa w cyklu mieszanym 4.9-6.2 l/100 km, emisja CO2 129-158 g/km.