Ujęcie 3/4 z przodu Nissana Navara zaparkowanego przed magazynem z grafiką nissan intelligent mobility wokół niego

NASZ NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNY PICKUP OFERUJĄCY PEŁEN KOMFORT ORAZ LICZNE MOŻLIWOŚCI I TECHNOLOGIE.
Technologie Nissan Intelligent Mobility zmieniają sposób prowadzenia Nissana Navara. W mieście, na trasie, a nawet podczas doczepiania lawety – z Nissanem Navara wszystko będzie łatwiejsze.

Logo Nissan Intelligent Mobility
Zbliżenie ekranu Nissana Navara pokazujące aktywny systemem kamer 360°

SYSTEM KAMER 360° 

Nie martw się gabarytami. Manewrowanie i parkowanie jest łatwe dzięki inteligentnemu systemowi kamer 360°, który zapewnia widok pojazdu z lotu ptaka*. System ułatwia też i przyspiesza dołączanie lawety.  

Ilustracja inteligentnego systemu automatycznego hamulca awaryjnego Nissana Navara

AUTOMATYCZNY HAMULEC AWARYJNY

O krok do przodu. Inteligentny system automatycznego hamulca awaryjnego [[54]] w Twoim pickupie sygnalizuje ryzyko zderzenia z pojazdem znajdującym się z przodu. Ponadto automatycznie zwiększa siłę hamowania, gdy wyczuje, że kierowca gwałtownie naciska pedał hamulca.

Ujęcie Nissana Navara jadącego w terenie górzystym

WSPOMAGANIE RUSZANIA NA WZNIESIENIU

Zawsze do przodu. System wspomagania ruszania pod górę chroni przed stoczeniem się ze wzniesienia podczas ruszania – co jest szczególnie przydatne na śliskich nawierzchniach w terenie. System uruchamia hamulec na wystarczająco długi czas, aby kierowca mógł przenieść nogę z hamulca na pedał gazu.*Apple CarPlay to aplikacja dostarczana przez Apple Inc. Apple CarPlay jest również znakiem handlowym Apple Inc. Apple CarPlay jest kompatybilny tylko z iAP2, iPhone 5 lub nowszym (Lightning Connector) i iOS 8.3 lub nowszym i wymaga połączenia z portem USB. Lista krajów, w których dostępna jest usługa Apple CarPlay, znajduje się pod adresem: https://www.apple.com/pl/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay

 

Android Auto to aplikacja dostarczana przez Google. Android Auto jest zgodny tylko z telefonami z Androidem w wersji 5.0 (Lollipop) lub nowszymi i wymaga połączenia z portem USB. Lista krajów, w których usługa Android Auto jest dostępna, znajduje się pod adresem: https://www.android.com/auto/ Nissan nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia, straty lub obrażenia odniesione w związku z korzystaniem z Apple CarPlay i Android Auto.

 

Z przyczyn niezależnych od Nissana, Apple CarPlay i Android Auto mogą nie być dostępne w Twoim kraju lub mogą nie działać wszystkie funkcje. Firma Nissan nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niedostępność lub niekompletność funkcji Apple CarPlay i / lub Android Auto w pojeździe.