NASZ NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNY PICKUP OFERUJĄCY PEŁEN KOMFORT ORAZ LICZNE MOŻLIWOŚCI I TECHNOLOGIE.Technologie Nissan Intelligent Mobility zmieniają sposób prowadzenia Nissana Navara. W mieście, na trasie, a nawet podczas doczepiania lawety – z Nissanem Navara wszystko będzie łatwiejsze.

SYSTEM KAMER 360° 

Nie martw się gabarytami. Manewrowanie i parkowanie jest łatwe dzięki inteligentnemu systemowi kamer 360°, który zapewnia widok pojazdu z lotu ptaka*. System ułatwia też i przyspiesza dołączanie lawety.  

AUTOMATYCZNY HAMULEC AWARYJNY

O krok do przodu. Inteligentny system automatycznego hamulca awaryjnego [[54]] w Twoim pickupie sygnalizuje ryzyko zderzenia z pojazdem znajdującym się z przodu. Ponadto automatycznie zwiększa siłę hamowania, gdy wyczuje, że kierowca gwałtownie naciska pedał hamulca.

WSPOMAGANIE RUSZANIA NA WZNIESIENIU

Zawsze do przodu. System wspomagania ruszania pod górę chroni przed stoczeniem się ze wzniesienia podczas ruszania – co jest szczególnie przydatne na śliskich nawierzchniach w terenie. System uruchamia hamulec na wystarczająco długi czas, aby kierowca mógł przenieść nogę z hamulca na pedał gazu.