Odkryj NOWEGO Nissana LEAF e+ 3.ZERO

Dostępny od lata 2019, Nowy Nissan LEAF e+ 3.ZERO cechuje większa moc (217 KM) i większy zasięg (do 385 km*) na jednym ładowaniu. Inteligentna moc, która zapewnia większy wybór i jeszcze większy zasięg. Cena od 201 200 zł. Nie przegap tej okazji. Zarejestruj się teraz, żeby otrzymać wiecej informacji i odwiedź Dealera, żeby złożyć zamówienie!

NOWY NISSAN LEAF e+ 3.ZERO LIMITED EDITION

Inteligentne rozwiązania Nissana obejmują zaawansowane systemy ProPILOT** i e-Pedal, które zapewnią łatwiejszą podróż do domu.
Inteligentna moc, dzięki której przejedziesz nawet 385 km* i trzy tryby jazdy.
Inteligentna integracja ze smartfonem, dzięki czemu szczegóły podróży zmieścisz w dłoni.

Imię powinno składać się tylko z liter.

Nazwisko powinno składać się tylko z liter.

Ochrona Twoich danych osobowych jest naszym najważniejszym priorytetem.

Dlaczego musisz udostępnić nam swoje dane osobowe?

Udostępnienie nam danych osobowych pozwala jednostce Nissan Sales CEE Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce będącej administratorem danych odnieść się do Twoich wniosków (w szczególności składanych za pośrednictwem naszych dealerów), przesyłać Ci odpowiednie informacje o naszych pojazdach i usługach, mierzyć poziom sprzedaży, mierzyć skuteczność usług posprzedażowych i kampanii reklamowych, przeprowadzać ankiety satysfakcji, ulepszać nasze produkty i usługi, oraz z zastrzeżeniem Twojej wyraźnej uprzedniej zgody, wysyłać spersonalizowane reklamy dotyczące naszych pojazdów i powiązanych usług.

Komu udostępniamy dane osobowe?

Jako niezależny administrator danych, zakres udostępniania danych osobowych ograniczamy do dealerów Nissana, dostawców usług oraz innych podmiotów z Grupy Nissan. W związku z tym, dane mogą być przesyłane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ale podejmujemy wszelkie niezbędne środki, aby zapewnić im ochronę.

Twoje prawa.

Masz prawo do otrzymania swoich danych osobowych w uporządkowanym i standardowym formacie. Możesz także wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych osobowych lub wnieść o ograniczenie, zmianę lub zaprzestanie ich przetwarzania.

W każdej chwili możesz zmienić zdanie co do sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych, wysyłając e-mail na adres poland@nissan-services.eu

Cieszymy się, że nas odwiedzasz. W związku z Twoją wizytą prosimy o podanie niektórych danych osobowych. Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych jest naszym najważniejszym priorytetem:

W każdej chwili można zmienić zdanie, wykorzystując do tego link do rezygnacji z subskrypcji, który znajduje się w przesyłanych komunikatach. Więcej informacji o prywatności danych w Nissanie można znaleźć, klikając tutaj.

*Pola obowiązkowe

*Zużycie energii (Wh/km): w cyklu mieszanym 180-206; emisja CO2 w cyklu mieszanym (g/km): 0. Brak emisji CO2 podczas jazdy (kiedy korzystamy z energii z odnawialnych źródeł). Zgodnie z rozporządzeniem WLTP. Rzeczywiste wartósci zaleźą od szeregu czynników, takich jak styl jazdy, ladowania akumulatora, temperatury, nawierzchni, wieku akumulatora, ciśnienia w oponach, konserwacji, masy ładunku, itp.

**ProPILOT dostępny jest w wybranych wersjach wyposażenia. ProPILOT to technologia Zaawansowanego Asystenta Jazdy , ale nie zapobiega kolizjom. ProPILOT jest przeznaczony do jazdy po autostradach oraz drogach szybkiego ruchu (pasy oddzielone barierkami). Obowiązkiem kierowcy jest zachowanie czujności, żeby móc bezpiecznie w dowolnym momencie przejąć kontrolę nad pojazdem.