NISSAN LEAF

JEŚLI CHCIAŁBYŚ OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE INFORMACJE O NISSANIE LEAF, TRAFIŁEŚ W DOBRE MIEJSCE! WYSTARCZY, ŻE PODASZ SWOJE DANE I KLIKNIESZ „CHCĘ BYĆ NA BIEŻĄCO”. TAK, TO TAKIE PROSTE.

LIMITED EDITION LEAF 3.ZERO E+

Nissan LEAF

Inteligentne rozwiązania Nissana obejmują zaawansowane systemy ProPILOT* i e-Pedal™, które zapewnią łatwiejszą podróż do domu.
Inteligentna moc, dzięki której przejedziesz nawet 385 km** i trzy tryby jazdy.
Inteligentna integracja ze smartfonem, dzięki czemu szczegóły podróży zmieścisz w dłoni.

Imię powinno składać się tylko z liter.

Nazwisko powinno składać się tylko z liter.

Ochrona Twoich danych osobowych jest naszym najważniejszym priorytetem.

Dlaczego musisz udostępnić nam swoje dane osobowe?

Udostępnienie nam danych osobowych pozwala jednostce Nissan Sales CEE Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce będącej administratorem danych odnieść się do Twoich wniosków (w szczególności składanych za pośrednictwem naszych dealerów), przesyłać Ci odpowiednie informacje o naszych pojazdach i usługach, mierzyć poziom sprzedaży, mierzyć skuteczność usług posprzedażowych i kampanii reklamowych, przeprowadzać ankiety satysfakcji, ulepszać nasze produkty i usługi, oraz z zastrzeżeniem Twojej wyraźnej uprzedniej zgody, wysyłać spersonalizowane reklamy dotyczące naszych pojazdów i powiązanych usług.

Komu udostępniamy dane osobowe?

Jako niezależny administrator danych, zakres udostępniania danych osobowych ograniczamy do dealerów Nissana, dostawców usług oraz innych podmiotów z Grupy Nissan. W związku z tym, dane mogą być przesyłane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ale podejmujemy wszelkie niezbędne środki, aby zapewnić im ochronę.

Twoje prawa.

Masz prawo do otrzymania swoich danych osobowych w uporządkowanym i standardowym formacie. Możesz także wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych osobowych lub wnieść o ograniczenie, zmianę lub zaprzestanie ich przetwarzania.

W każdej chwili możesz zmienić zdanie co do sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych, wysyłając e-mail na adres poland@nissan-services.eu

Cieszymy się, że nas odwiedzasz. W związku z Twoją wizytą prosimy o podanie niektórych danych osobowych. Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych jest naszym najważniejszym priorytetem:

W każdej chwili można zmienić zdanie, wykorzystując do tego link do rezygnacji z subskrypcji, który znajduje się w przesyłanych komunikatach. Więcej informacji o prywatności danych w Nissanie można znaleźć, klikając tutaj.

*Pola obowiązkowe

* System ProPILOT jest dostępny tylko w wybranych modelach. System ProPilot to innowacyjna technologia wsparcia kierowcy, która nie jest w stanie zapobiec kolizjom na drodze. System ProPilot jest przeznaczony wyłącznie na drogi szybkiego ruchu (oddzielone barierami) i wymaga stałej uwagi kierowcy i trzymania rąk na kierownicy. Kierowca jest odpowiedzialny za zachowanie czujności, bezpieczną jazdę i możliwość przejęcia kontroli nad samochodem w każdej chwili.

** Dane dotyczące zasięgu uzyskano na podstawie testów laboratoryjnych, zgodnie z prawodawstwem Unii Europejskiej. Ich celem jest porównanie osiągów różnych typów pojazdów. Informacje nie odnoszą się do konkretnego egzemplarza samochodu i nie stanowią części oferty. Mogą one nie odzwierciedlać wyników uzyskiwanych w trakcie jazdy w warunkach rzeczywistych. Wyposażenie dodatkowe, serwisowanie, styl prowadzenia i pozatechniczne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, mogą mieć wpływ na wyniki. Dane pojazdów oznaczonych gwiazdką (*) zostały określone zgodnie z nową ogólnoświatową zharmonizowaną procedurą testową pojazdów (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP) i dostosowane do odpowiadających im norm NEDC w celach porównawczych.