NIEZASTĄPIONA APLIKACJA NISSANCONNECT EV

- Ustalasz idealną temperaturę w samochodzie, zanim do niego wsiądziesz.

- Sprawdzasz zasięg i stan naładowania akumulatora. 

- Ustawiasz timer, aby naładować nowego Nissana LEAF poza godzinami najdroższych taryf prądowych.

- Wyszukujesz najbliższe stacje ładowania.

PERSONALIZACJA WIADOMOŚCI, INFORMACJI I DOZNAŃ DŹWIĘKOWYCH

TECHNOLOGIA, KTÓRA INFORMUJE I BAWI

Na cyfrowym wyświetlaczu masz dostęp do informacji o zasięgu, mocy, i czasie ładowania oraz do muzyki ze swojego urządzenia. Wszystko w formacie, jaki lubisz.

PERSONALIZOWANY EKRAN WYŚWIETLI KAŻDĄ POTRZEBNĄ INFORMACJĘ

POŁĄCZ CAR PLAY APPLE* I AUTO ANDROID*

Uwolnij możliwości swojego smartfona dzięki aplikacjom CarPlay Apple* lub Android Auto.* Po synchronizacji, Twoje ulubione funkcje zostaną wyświetlone na ekranie nowego Nissana LEAF, umożliwiając Ci dostęp do wiadomości, informacji i rozrywki.

WYDAJNY I OSZCZĘDNY SYSTEM AUDIO FIRMY BOSE®

Zachwyć się fantastyczną jakością dźwięku, jednocześnie oszczędzając energię dzięki siedmiu małym, lekkim i perfekcyjnie rozlokowanym głośnikom. Eksperci firmy Bose zaprojektowali ten system audio z tą samą proekologiczną dbałością o szczegóły, jaka wyróżnia nowego Nissana LEAF.

Car play Apple i auto Android*

Mobilna integracja

Bluetooth

system głośnomówiący

Port USB

Muzyka i ładowanie

NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE

TECHNOLOGIE BEZPIECZEŃSTWA

Nowy Nissan LEAF został wyposażony w najbardziej zaawansowane technologie bezpieczeństwa, które pomogą Ci szybciej reagować na sytuację na drodze i czuć się na niej pewniej. Zobacz szczegółowe specyfikacje, aby dowiedzieć się więcej.

PIĘĆ GWIAZDEK

EUROPEAN NEW CAR ASSESSMENT PROGRAM

W 2018 r. organizacja Euro NCAP wprowadziła nowe testy obejmujące najczęstsze scenariusze wypadków z udziałem samochodów, rowerzystów i pieszych. 

Nowy Nissan LEAF uzyskał wynik 93% w kategorii bezpieczeństwa dorosłych i 86% w kategorii bezpieczeństwa dzieci. Dzięki zaawansowanym systemom wspomagającym kierowcę, kamerom i radarowi umożliwiającym m.in. rozpoznawanie pieszych, nowy Nissan LEAF reprezentuje ucieleśnienie uznanego systemu ProPILOT. 

Maksymalna ocena w postaci pięciu gwiazdek na testach Euro NCAP potwierdza, że kierowcy Nissana LEAF mogą cieszyć się bardziej bezpieczną i pewną jazdą. 

 
*Apple CarPlay jest znakiem towarowym Apple Inc.

Wymagania dotyczące urządzeń kompatybilnych z Apple CarPlay: iAP2, iPhone 5 lub nowszy (złącze Lightning), iOS 8.3 lub nowszy oraz konieczność podłączenia przez USB.

Dostępność Apple CarPlay zależy od rynku. CarPlay jest aplikacją dostarczaną przez Apple Inc. Może ona nie być dostępna w Państwa lokalizacji. Listę krajów, w których aplikacja jest dostępna, można znaleźć pod adresem: http://www.apple.com/pl/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay

 

Android Auto współpracuje z telefonami z systemem Android 5.0 (Lollipop) lub nowszym i wymaga podłączenia urządzenia przez USB. Dostępność Apple CarPlay zależy od rynku.