NIEZASTĄPIONA APLIKACJA NISSANCONNECT EV

- Ustalasz idealną temperaturę w samochodzie, zanim do niego wsiądziesz.

- Sprawdzasz zasięg i stan naładowania akumulatora. 

- Ustawiasz timer, aby naładować nowego Nissana LEAF poza godzinami najdroższych taryf prądowych.

- Wyszukujesz najbliższe stacje ładowania.

PERSONALIZACJA WIADOMOŚCI, INFORMACJI I DOZNAŃ DŹWIĘKOWYCH

TECHNOLOGIA, KTÓRA INFORMUJE I BAWI

Na cyfrowym wyświetlaczu masz dostęp do informacji o zasięgu, mocy, i czasie ładowania oraz do muzyki ze swojego urządzenia. Wszystko w formacie, jaki lubisz.

PERSONALIZOWANY EKRAN WYŚWIETLI KAŻDĄ POTRZEBNĄ INFORMACJĘ

POŁĄCZ APPLE CARPLAY®* I ANDROID AUTO®*

Uwolnij możliwości swojego smartfona dzięki aplikacjom  Apple CarPlay®* lub Android Auto®.* Po synchronizacji, Twoje ulubione funkcje zostaną wyświetlone na ekranie nowego Nissana LEAF, umożliwiając Ci dostęp do wiadomości, informacji i rozrywki.

WYDAJNY I OSZCZĘDNY SYSTEM AUDIO FIRMY BOSE®

Zachwyć się fantastyczną jakością dźwięku, jednocześnie oszczędzając energię dzięki siedmiu małym, lekkim i perfekcyjnie rozlokowanym głośnikom. Eksperci firmy Bose zaprojektowali ten system audio z tą samą proekologiczną dbałością o szczegóły, jaka wyróżnia nowego Nissana LEAF.

Apple CarPlay®* i Android Auto®*

Mobilna integracja

Bluetooth

system głośnomówiący

Port USB

Muzyka i ładowanie

NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE

TECHNOLOGIE BEZPIECZEŃSTWA

Nowy Nissan LEAF został wyposażony w najbardziej zaawansowane technologie bezpieczeństwa, które pomogą Ci szybciej reagować na sytuację na drodze i czuć się na niej pewniej. Zobacz szczegółowe specyfikacje, aby dowiedzieć się więcej.

PIĘĆ GWIAZDEK

EUROPEAN NEW CAR ASSESSMENT PROGRAM

W 2018 r. organizacja Euro NCAP wprowadziła nowe testy obejmujące najczęstsze scenariusze wypadków z udziałem samochodów, rowerzystów i pieszych. 

Nowy Nissan LEAF uzyskał wynik 93% w kategorii bezpieczeństwa dorosłych i 86% w kategorii bezpieczeństwa dzieci. Dzięki zaawansowanym systemom wspomagającym kierowcę, kamerom i radarowi umożliwiającym m.in. rozpoznawanie pieszych, nowy Nissan LEAF reprezentuje ucieleśnienie uznanego systemu ProPILOT**. 

Maksymalna ocena w postaci pięciu gwiazdek na testach Euro NCAP potwierdza, że kierowcy Nissana LEAF mogą cieszyć się bardziej bezpieczną i pewną jazdą. 

 
*Apple CarPlay to aplikacja dostarczana przez Apple Inc. Apple CarPlay jest również znakiem handlowym Apple Inc. Apple CarPlay jest kompatybilny tylko z iAP2, iPhone 5 lub nowszym (Lightning Connector) i iOS 8.3 lub nowszym i wymaga połączenia z portem USB. Lista krajów, w których dostępna jest usługa Apple CarPlay, znajduje się pod adresem: https://www.apple.com/pl/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay

Android Auto to aplikacja dostarczana przez Google. Android Auto jest zgodny tylko z telefonami z Androidem w wersji 5.0 (Lollipop) lub nowszymi i wymaga połączenia z portem USB. Lista krajów, w których usługa Android Auto jest dostępna, znajduje się pod adresem: https://www.android.com/auto/ Nissan nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia, straty lub obrażenia odniesione w związku z korzystaniem z Apple CarPlay i Android Auto.

Z przyczyn niezależnych od Nissana, Apple CarPlay i Android Auto mogą nie być dostępne w Twoim kraju lub mogą nie działać wszystkie funkcje. Firma Nissan nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niedostępność lub niekompletność funkcji Apple CarPlay i / lub Android Auto w pojeździe.

**ProPILOT dostępny jest w wybranych wersjach wyposażenia. ProPILOT to technologia Zaawansowanego Asystenta Jazdy , ale nie zapobiega kolizjom. ProPILOT jest przeznaczony do jazdy po autostradach oraz drogach szybkiego ruchu (pasy oddzielone barierkami). Obowiązkiem kierowcy jest zachowanie czujności, żeby móc bezpiecznie w dowolnym momencie przejąć kontrolę nad pojazdem.