NOWY NISSAN JUKE

NISSAN JUKE

Już wkrótce

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? DOBRZE TRAFIŁEŚ! WYPEŁNIJ FORMULARZ, KLIKNIJ PRZYCISK „CHCĘ BYĆ NA BIEŻĄCO” I BĄDŹ JEDNYM Z PIERWSZYCH, KTÓRZY OTRZYMAJĄ NAJNOWSZE WIADOMOŚCI O NISSANIE JUKE.

Imię powinno składać się tylko z liter.

Nazwisko powinno składać się tylko z liter.

Dlaczego musisz udostępnić nam swoje dane osobowe?

Udostępnienie nam danych osobowych pozwala jednostce Nissan Sales CEE Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce będącej administratorem danych odnieść się do Twoich wniosków (w szczególności składanych za pośrednictwem naszych dealerów), przesyłać Ci odpowiednie informacje o naszych pojazdach i usługach, mierzyć poziom sprzedaży, mierzyć skuteczność usług posprzedażowych i kampanii reklamowych, przeprowadzać ankiety satysfakcji, ulepszać nasze produkty i usługi, oraz z zastrzeżeniem Twojej wyraźnej uprzedniej zgody, wysyłać spersonalizowane reklamy dotyczące naszych pojazdów i powiązanych usług.

Komu udostępniamy dane osobowe?

Jako niezależny administrator danych, zakres udostępniania danych osobowych ograniczamy do dealerów Nissana, dostawców usług oraz innych podmiotów z Grupy Nissan. W związku z tym, dane mogą być przesyłane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ale podejmujemy wszelkie niezbędne środki, aby zapewnić im ochronę.

Twoje prawa.

Masz prawo do otrzymania swoich danych osobowych w uporządkowanym i standardowym formacie. Możesz także wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych osobowych lub wnieść o ograniczenie, zmianę lub zaprzestanie ich przetwarzania.

W każdej chwili możesz zmienić zdanie co do sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych, kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy.

Cieszymy się, że nas odwiedzasz. W związku z Twoją wizytą prosimy o podanie niektórych danych osobowych. Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych jest naszym najważniejszym priorytetem:

W każdej chwili można zmienić zdanie, wykorzystując do tego link do rezygnacji z subskrypcji, który znajduje się w przesyłanych komunikatach. Więcej informacji o prywatności danych w Nissanie można znaleźć, klikając tutaj.

*Pola obowiązkowe

Aby korzystać z usług NissanConnect potrzebujesz konta użytkownika NissanConnect i musisz się zarejestrować i zalogować do NissanConnect za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Aby korzystać z bezpłatnej aplikacji Nissan Connect App, potrzebny jest smartfon z kompatybilnym systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karta SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub oddzielną umową o świadczenie usług telefonii komórkowej między Tobą a Twoim operatorem telefonii komórkowej. Wszystkie usługi są zależne od zasięgu sieci komórkowej.
Korzystanie z pokładowego internetu NissanConnect jest możliwe dzięki zintegrowanemu bezprzewodowemu łączu internetowemu. Pakiety danych są nabywane przez wybranych zewnętrznych operatorów telefonii komórkowej zgodnie z ich warunkami umów (w zależności od dostępności w danym kraju).
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.XXXXX oraz u Twojego Dealera Nissana.

 

Samochodowa sieć Wi-Fi dostępna na początku 2020 roku.