Nissan X-TRAIL N-TEC – widok 3/4 z przodu

NISSAN X-TRAIL
N-TEC

Wyższy standard jazdy

Jeszcze bardziej wyrazisty. Nissan X-Trail N-TEC to udoskonalone technologie i szereg rozwiązań zwiększających komfort jazdy.

CENNIK

Widok wnętrza z kierowcą i systemem ProPILOT Nissana X-TRAIL N-TEC

WIĘKSZA PEWNOŚĆ NA DRODZE

ProPilot

Technologie Nissan ProPILOT [[82]] to efektywne i dyskretne rozwiązania, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo podczas każdej podróży.

Więcej o Nissan Intelligent Mobility

Nissan X-TRAIL N-TEC parkujący na ulicy

Inteligentny asystent parkowania

Parkowanie właśnie stało się znacznie łatwiejsze. Zatrzymaj się przy wybranym miejscu i pozwól Nissanowi X-Trail wykonać manewr za Ciebie[[82]].

Nissan X-TRAIL – widok 3/4 z przodu w budynku

Ekskluzywny styl

Efektowne czarne 18-calowe felgi ze stopu metali lekkich i czarne relingi dachowe sprawiają, że Nissan X-Trail N-TEC tworzy klimat i… narzuca ton.

Poznaj bliżej design Nissana X-Trail

PERSONALIZACJA NADWOZIA

Czarne 18-calowe felgi ze stopu metali lekkich, nakładki na lusterka i relingi dachowe oraz ciemny chromowany grill w kształcie litery V mają jeden el: wyróżnić Nissana X-Trail N-TEC z tłumu.

Ciemny grill w kształcie litery V Nissana X-TRAIL N-TEC
Znaczek NISSANA X-TRAIL N-TEC
Czarne nakładki lusterek Nissana X-TRAIL N-TEC
Widok kokpitu Nissana X-TRAIL N-TEC

Wyższy poziom łączności

NissanConnect zapewnia lepszą łączność ze światem, informacje i rozrywkę. Nie ma lepszego sposobu na pewność za kierownicą nawet na nieznanych drogach.

Więcej o opcjach łączności Nissana X-Trail

NISSAN QASHQAI, X-TRAIL I MICRA W WERSJI N-TEC

MODELE NISSANA W WERSJI N-TEC

Ilustracje podano w celach poglądowych. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o brytyjskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Przedstawione opcje mogą być niedostępne lub mogą występować jedynie w określonych klasach. 


Wszystkie podane ceny są cenami sugerowanymi przez producenta. Cena zawiera 20% VAT-u, 12-miesięczny podatek akcyzowy oraz opłatę za pierwszą rejestrację. Cena nie obejmuje kosztu opcjonalnego koloru. Ceny mogą ulec zmianie. 


* Kierowca nie powinien polegać wyłącznie na funkcjach zapewniających wygodę jazdy. Niektóre funkcje mogą nie działać we wszystkich warunkach i okolicznościach. Należy wziąć pod uwagę prędkość i inne czynniki. Aby zapoznać się z regulaminem dotyczącym technologii Nissana,   kliknij tutaj