Nissan Micra N-TEC – widok 3/4 z przodu

NISSAN MICRA
N-TEC

WYŻSZY STANDARD JAZDY

N-TEC to nowa wersja modelu Nissan Micra. Poczuj wyższy standard każdej podróży za jej kierownicą.

CENNIK

Nissan MICRA N-TEC jadący na parkingu

Większa pewność siebie

Nissan Micra oferuje szereg technologii, które wspierają kierowcę w każdym aspekcie. Systemy inteligentnej jazdy dbają o bezpieczeństwo i większą przyjemność podróży.

Więcej o Nissan Intelligent Mobility

INTELIGENTNA TECHNOLOGIA JAZDY NISSANA

‑ Inteligentny system kontroli toru jazdy

‑ Inteligentny system automatycznego hamulca awaryjnego

‑ Tylne czujniki parkowania

Centralna konsola Nissana MICRA N-TEC z ekranem nawigacji

Wyższy poziom nawigacji

Dzięki aktualizowanym na bieżąco informacjom o natężeniu ruchu, możesz wybrać najlepszą trasę. Wyślij cel podróży ze strony internetowej lub z aplikacji mobilnej do systemu NissanConnect albo skorzystaj z samochodowej aplikacji Door-to-Door. Możesz także słuchać muzyki z Android Auto® lub Apple CarPlay®*.

Więcej o opcjach łączności Nissana Micra

Nissan MICRA N-Tec – widok wnętrza

WYŻSZY KOMFORT

Wysokiej jakości miękka tapicerka i wykończenie deski rozdzielczej podkreślają wyjątkowy charakter wnętrza Nissana Micra.

Więcej o stylistyce wnętrza Nissana Micra

Nissan MICRA N-TEC – widok 3/4 z przodu w budynku

EKSKLUZYWNY STYL

17-calowe czarne felgi ze stopu metali lekkich, czarne nakładki na lusterka i inne elementy stylizacyjne Nissana Micra przyciągną niejedno spojrzenie.

Więcej o stylistyce Nissana Micra

PERSONALIZACJA NADWOZIA

Postaw na czarny kolor. Akcenty personalizacyjne Nissana Micra
N-Tec podkreślą jego niesamowity efekt

17-calowa czarna felga ze stopu metali lekkich do Nissana Micra N-Tec
Znaczek Nissana MICRA N-TEC
Czarne nakładki lusterek Nissana MICRA N-TEC
NISSAN QASHQAI, X-TRAIL I MICRA W WERSJI N-TEC

MODELE NISSANA W WERSJI N-TEC

Ilustracje podano w celach poglądowych. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o brytyjskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Przedstawione opcje mogą być niedostępne lub mogą występować jedynie w określonych klasach. 


Wszystkie podane ceny są cenami sugerowanymi przez producenta. Cena zawiera 20% VAT-u, 12-miesięczny podatek akcyzowy oraz opłatę za pierwszą rejestrację. Cena nie obejmuje kosztu opcjonalnego koloru. Ceny mogą ulec zmianie. 

 

*Apple CarPlay to aplikacja dostarczana przez Apple Inc. Apple CarPlay jest również znakiem handlowym Apple Inc. Apple CarPlay jest kompatybilny tylko z iAP2, iPhone 5 lub nowszym (Lightning Connector) i iOS 8.3 lub nowszym i wymaga połączenia z portem USB. Lista krajów, w których dostępna jest usługa Apple CarPlay, znajduje się pod adresem: https://www.apple.com/pl/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay

Android Auto to aplikacja dostarczana przez Google. Android Auto jest zgodny tylko z telefonami z Androidem w wersji 5.0 (Lollipop) lub nowszymi i wymaga połączenia z portem USB. Lista krajów, w których usługa Android Auto jest dostępna, znajduje się pod adresem: https://www.android.com/auto/ Nissan nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia, straty lub obrażenia odniesione w związku z korzystaniem z Apple CarPlay i Android Auto. Z przyczyn niezależnych od Nissana, Apple CarPlay i Android Auto mogą nie być dostępne w Twoim kraju lub mogą nie działać wszystkie funkcje. Firma Nissan nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niedostępność lub niekompletność funkcji Apple CarPlay i / lub Android Auto w pojeździe.