NISSAN QASHQAI, X-TRAIL I MICRA W WERSJI N-TEC

Odkryj modele Nissana
W WERSJI N-TEC

Wyższy standard jazdy

Podkreśl swój styl, wybierając Nissana w wersji N-TEC łączącej efektowny wygląd, charakterystyczną czarną stylistykę i zaawansowane technologicznie rozwiązania.

NISSAN MICRA N-TEC

N-TEC to nowa wersja modelu Nissan Micra. Ma na przykład 17-calowe czarne felgi ze stopu metali lekkich, czarne nakładki na lusterka i ekskluzywny znaczek N-TEC. To wersja Nissan Micra z dodatkowymi akcentami podnoszącymi styl i Twój komfort.

ODKRYJ NISSANA MICRA N-TEC
NISSAN X-TRAIL N-TEC

Wyrazisty metaliczny lakier, czarne 18-calowe felgi ze stopu metali lekkich i ciemny chromowany grill w kształcie litery V – Nissan X-Trail N-TEC – nowy wymiar podróżowania.

ODKRYJ NISSANA X-TRAIL N-TEC

Ilustracje podano w celach poglądowych. W niektórych przypadkach fotografie nie dotyczą pojazdów o brytyjskich specyfikacjach i nie przedstawiają konkretnego modelu, wersji lub oferty. Przedstawione opcje mogą być niedostępne lub mogą występować jedynie w określonych klasach. 


Wszystkie podane ceny są cenami sugerowanymi przez producenta. Cena zawiera 20% VAT-u, 12-miesięczny podatek akcyzowy oraz opłatę za pierwszą rejestrację. Cena nie obejmuje kosztu opcjonalnego koloru. Ceny mogą ulec zmianie. 


* Niektóre elementy skórzane mogą być wykonane ze sztucznej skóry.