Zaawansowane funkcje systemu NissanConnect i aplikacje to gwarancja trzymania ręki na pulsie otoczenia i dzisiejszego świata. Łatwe planowanie podróży dzięki funkcji Wyślij do samochodu firmy Google, nawigacja, słuchanie muzyki, bezpieczeństwo i wyszukiwanie interesujących miejsc - nie ma lepszego sposobu na pewność za kierownicą nawet na nieznanych trasach.

Funkcje NissanConnect

INNE FUNKCJE NISSANCONNECT

ŁĄCZNOŚĆ Z TELEFONAMI KOMÓRKOWYMI

Łączność Bluetooth® z kompatybilnymi smartfonami obejmuje dostęp do listy kontaktów, aby łatwo inicjować, odbierać i odrzucać rozmowy bezpośrednio w systemie inforozrywki Nissana.

INTUICYJNY INTERFEJS

Ekran dotykowy z powłoką antyodblaskową i miękkie przyciski zapewniają łatwy dostęp do funkcji, których potrzebujesz w trasie. Twarde przyciski pozwalają na natychmiastowy dostęp do najpopularniejszych funkcji, zwiększając szybkość, wygodę i bezpieczeństwo.

ZAAWANSOWANA NAWIGACJA

Dokładne wskazówki dojazdu obejmują ostrzeżenia o zakrętach i przekroczeniu dopuszczalnej prędkości, widoki zjazdów i pasów jezdni, zapewniając bardziej bezpieczną jazdę i świadome manewry na drodze.

UDOSKONALONY SYSTEM AUDIO

Radio cyfrowe DAB, radio internetowe i strumieniowe odtwarzanie muzyki za pomocą wybranych aplikacji, łącza Bluetooth® / USB oraz wyświetlanie elementów graficznych okładek płyt.

POZOSTAŃ W KONTAKCIE

NissanConnect zapewnia pełną łączność ze światem w samochodzie. Interesujące miejsca na trasie, informacje o korkach, parkingach i stacjach paliw, a do tego najważniejsze wiadomości i komunikaty z sieci społecznościowych.