Pozostałe funkcje aplikacji samochodowej

SAMOCHÓD NISSANA I SMARTFON. W IDEALNEJ HARMONII.

Aplikacja NissanConnect na smartfona pozwala na łatwy i wygodny dostęp do wielu aplikacji. Po podłączeniu smartfona do samochodu (Bluetoothem lub kablem USB), aplikacje te będą dostępne za pośrednictwem przycisków sterujących wbudowanych w kierownicę, ekran dotykowy lub system głosowy.

INTUICYJNY INTERFEJS

Ekran dotykowy z powłoką antyodblaskową i natychmiastowy dostęp za pomocą jednego przycisku do najważniejszych funkcji zapewnia łatwość i wygodę obsługi, zwiększając tym samym bezpieczeństwo na drodze.

FUNKCJA WYŚLIJ DO SAMOCHODU FIRMY GOOGLE

Funkcja Wyślij do samochodu firmy Google umożliwia planowanie podróży z wyprzedzeniem, zanim jeszcze wyjdziesz z domu. Ustal plan wyjazdu i prześlij go bezpośrednio do samochodu (funkcja działa tylko w wybranych krajach) - teraz już jesteś gotowy do jazdy.

ZAAWANSOWANA NAWIGACJA

Satelitarna nawigacja z dokładnymi wskazówkami dojazdu i całą gamą funkcji bezpieczeństwa: ostrzeżenia o zakrętach i przekroczeniu dopuszczalnej prędkości, widoki zjazdów i pasów jezdni.

UDOSKONALONY SYSTEM AUDIO

Słuchaj radia internetowego i muzyki za pośrednictwem wybranych aplikacji lub połącz telefon za pomocą technologii Bluetooth® lub kabla USB, aby mieć dostęp do swojej biblioteki ulubionych przebojów. Grafika okładek płyt i radio cyfrowe DAB tylko podniosą doznania dźwiękowe.

POZOSTAŃ W KONTAKCIE

Aplikacja samochodowa zapewnia między innymi wyszukiwanie, informacje o korkach i parkingach oraz wiadomości z sieci społecznych bezpośrednio na Twoim ekranie. Przychodzące SMS-y mogą być odczytywane na głos, abyś mógł patrzeć na to, co dzieje się na drodze.