FUNKCJE NISSANCONNECT EV Z BLISKA

Dodaj telefon dla jeszcze większej integracji z siecią

Aplikacja NissanConnect EV na iPhone’a i urządzenia Android zapewnia łatwość zarządzania samochodem elektrycznym z każdego miejsca, gdzie masz połączenie z siecią. Dzięki niej możesz między innymi natychmiast sprawdzić poziom naładowania baterii, rozpocząć ładowanie, włączyć lub wyłączyć klimatyzację i sprawdzić pozostały dystans.

Zaplanuj trasę i Znajdź samochód

Pakiet prostych narzędzi, które przydadzą się w każdej podróży. Zaplanuj trasę,  znajdź najbliższy punkt ładowania - aplikacja zapamięta nawet, gdzie zaparkowałeś.

Cyfrowy dźwięk

Kiedy podłączysz telefon kablem USB lub przez łącze Bluetooth, cała playlista i wybrane usługi strumieniowego przesyłania online staną się dostępne na wyciągnięcie ręki na ekranie systemu inforozrywki.

Planowanie trasy z NissanConnect EV

Aplikacja NissanConnect EV i jej planner trasy podaje informacje o punktach ładowania w pobliżu samochodu i znajduje najlepszą trasę do najbliższego z nich. Aktualizacje są wprowadzane co trzy miesiące, ale można je samemu pobrać z Internetu, aby mieć dostęp do najnowszych danych. W przypadku, kiedy poziom naładowania spadnie poniżej 15%, system sam pobierze mapę punktów ładowania w najbliższej okolicy i automatycznie wytyczy trasę do najbliższego. 

Historia przejechanych tras

Historia przejechanych tras pomaga Ci w codziennych podróżach, ponieważ możesz sprawdzić swoją ekonomię i styl jazdy, pokonywane drogi (wczytywane każdego dnia) oraz zużycie energii. Na bazie tych informacji możesz dokonywać wyborów w przyszłości.

Ranking

Zobacz, jak wypadasz na tle kierowców z całego świata w oparciu o różne kryteria. Są rankingi dzienne, miesięczne i tygodniowe. Zarejestruj się do Rankingów światowych i zacznij przyjazne konkurowanie!

Wirtualne eko-drzewa

Zobacz, ile eko-drzew uzbieraliśmy i jak kierowcy elektrycznych samochodów Nissana pomagają ograniczać emisję CO2 w Twoim kraju i na świecie.

Powiadomienia i przypomnienia o przeglądzie samochodu

Kiedy zbliża się planowana data przeglądu Twojego samochodu, otrzymasz powiadomienie na portalu You+Nissan i w aplikacji NissanConnect EV

Przypomnienie o podłączeniu samochodu

Zapisz ulubione stacje ładowania jako interesujące miejsca (POI), a samochód poinformuje Cię, kiedy będziesz znajdować się w ich pobliżu i przypomni o konieczności podłączenia samochodu.

Powiadomienie: Włączenie/wyłączenie grzania akumulatorem

Uruchamia się, kiedy zostanie aktywowana funkcja ogrzewania akumulatorem.