INNE FUNKCJE CARWINGS

DODAJ TELEFON DLA JESZCZE WIĘKSZEJ INTEGRACJI Z SIECIĄ

Aplikacja NissanConnect EV na iPhone’a i urządzenia z Androidem pozwala na łatwe zarządzanie samochodem elektrycznym. Dzięki niej możesz między innymi sprawdzić poziom naładowania baterii, rozpocząć ładowanie, włączyć lub wyłączyć klimatyzację i sprawdzić pozostały dystans - wszystko bezpośrednio na smartfonie.

CYFROWY DŹWIĘK

Kiedy podłączysz telefon kablem USB lub przez łącze Bluetooth, cała playlista i wybrane usługi strumieniowego przesyłania online staną się dostępne na wyciągnięcie ręki na ekranie systemu inforozrywki.

BARDZIEJ WYDAJNA JAZDA

Dzięki szczegółowym informacjom o zużyciu baterii, wydajności jazdy i zasięgu, wiesz co robić, aby przejechać maksymalny dystans na każdym ładowaniu.

PLANOWANIE TRASY CARWINGS

Carwings i jego planner trasy podaje informacje o punktach ładowania w pobliżu samochodu i znajduje najlepszą trasę do najbliższego z nich. Aktualizacje są wprowadzane co trzy miesiące, ale można je samemu pobrać z Internetu, aby mieć dostęp do najnowszych danych. W przypadku, kiedy poziom naładowania spadnie poniżej 15%, system sam pobierze mapę punktów ładowania w najbliższej okolicy i automatycznie wytyczy trasę do najbliższego.

HISTORIA PRZEJECHANYCH TRAS

Historia przejechanych tras pomaga Ci w codziennych podróżach, ponieważ możesz sprawdzić swoją ekonomię i styl jazdy, pokonywane drogi (wczytywane każdego dnia) oraz zużycie energii. Na bazie tych informacji możesz dokonywać wyborów w przyszłości.

RANKING

Zobacz, jak wypadasz na tle kierowców z całego świata w oparciu o różne kryteria. Są rankingi dzienne, miesięczne i tygodniowe. Zarejestruj się do Rankingów światowych i zacznij przyjaźnie konkurować z innymi właścicielami samochodów elektrycznych!

WIRTUALNE EKO-DRZEWA

Zobacz, jak kierowcy pojazdów elektrycznych Nissana pomagają ograniczyć emisję dwutlenku węgla w Twoim kraju i na świecie, porównując ich wyniki z liczbą drzew, które byłyby potrzebne do wchłonięcia tej samej ilości CO2.