Teraz wybór nowego Nissana LEAF drugiej generacji do floty biznesowej jest jeszcze bardziej trafny: niskie koszty eksploatacji, zero emisji spalin – druga generacja oferuje jeszcze więcej mocy i większy zasięg. A do tego pełny pakiet technologii Nissan Intelligent Mobility zapewniający bezpieczniejszą jazdę, nowe rozwiązania stylistyczne i więcej przestrzeni. Czas postawić na pełną elektromobilność.

Samochód firmowy Nissan Leaf


100% ELEKTRYCZNOŚCI, 100% ŁĄCZNOŚCI

Łatwe ładowanie w biurze lub w domu
Doładuj szybko akumulator do 80% w 40-60 minut, kiedy jesteś w trasie – albo naładuj go do pełna w domu w siedem i pół godziny przy użyciu najnowszej ładowarki domowej Nissana.

Zdalne ładowanie przez telefon lub tablet
System telematyczny NissanConnect EV pozwoli Ci ustalić czas ładowania lub uruchomienia klimatyzacji.

Kompatybilność z Apple CarPlay lub Android Auto
Zsynchronizuj smartfon z systemem NissanConnect, aby korzystać z zestawu głośnomówiącego, słuchać muzyki lub radia cyfrowego.

System Bluetooth
Nowy Nissan LEAF zapewni Ci maksymalną łączność ze światem. Oprócz integracji mobilnej z aplikacjami Apple CarPlay lub Android Automobile – i oczywiście gniazda USB – możesz także słuchać muzyki za pośrednictwem Bluetooth i korzystać z trybu głośnomówiącego.

INTELIGENTNA TECHNOLOGIA TO ŁATWIEJSZA I BEZPIECZNIEJSZA JAZDA

Elektroniczna pomocna dłoń
System ProPILOT dba o Twoje bezpieczeństwo, utrzymując prędkość, pozycję na drodze i dystans od samochodu z przodu, a także może całkowicie zatrzymać auto.

Samochód zaparkuje sam
Technologia ProPILOT Park w nowym Nissanie LEAF samodzielnie zaparkuje samochód, a Ty nie musisz nawet dotykać kierowcy ani hamulca. 

Jeszcze łatwiejsza jazda nowym Nissanem LEAF z technologią e