Nawigacja nissan

Tworząc zeroemisyjne samochody elektryczne Nissan skupił się przede wszystkim na efektywności i parametrach pojazdu oraz emisji C02. Wynik: Nissan LEAF to samochód elektryczny zarazem ekologiczny, sprawny i estetyczny.

Pojazd w 100% ekologiczny

Nissan LEAF rusza gładko! Ten elektryczny samochód wyposażony jest w potężny silnik i nie emituje ani grama CO2. Można ładować baterię Nissana podczas snu lub robiąc zakupy. Poznaj również pokładowy system telematyczny CARWINGS, dzięki któremu zawsze będziesz wiedział gdzie jesteś!

Nawigacja nissan

Innowacyjna technologia

Nissan LEAF wyposażony jest w baterie litowo-jonowe z ogniw warstwowych, idealne dla pojazdów elektrycznych. Ta awangardowa technologia pozwala na połączenie mocy z zasięgiem. Ponadto Nissan LEAF w ponad 95% nadaje się do recyklingu. Poznaj wszystkie dane techniczne na naszych stronach internetowych!

Samochody zeroemisyjne dla wszystkich

Ponieważ ekologiczna jazda nie powinna być zarezerwowana tylko dla nielicznych, Nissan chce zaproponować gamę samochodów elektrycznych o przystępnych cenach. Nissan LEAF jest tego dowodem. Zapoznaj się z cennikiem na naszej stronie internetowej.