Nissan note spalanie

Aby jazda po mieście stanowiła prawdziwą przyjemność, idealne rozwiązanie stanowi niewielki samochód miejski. Nissan oferuje trzy modele samochodów miejskich: Micra i Note!

Gama samochodów miejskich Nissan: MICRA i NOTE

Trzy samochody miejskie: Nissan Micra i Nissan NOTE. Zobacz galerię zdjęć i plików wideo tych niewielkich samochodów: nie mają przed tobą żadnych tajemnic. Ekonomiczne, ekologiczne i łatwe w prowadzeniu! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową prezentacją techniczną i wirtualną galerią, która pozwoli szybko wyrobić sobie zdanie o tych modelach.

Nissan note spalanie

Wszystko na temat nowego modelu Nissan MICRA i edycji specjalnej Nissan Micra Elle

Nowy Nissan Micra jest niewielkim samochodem miejskim o wyraźnej linii, wyposażonym w bardzo wydajny silnik. Zobacz pliki wideo prezentujące nowy model Micra! Jest on również wyposażony w technologię nowoczesnej łączności Nissan Connect. Zachęcamy również do jazdy próbnej modelem specjalnym Nissan Micra Elle!

Rodzinny samochód miejski: Nissan NOTE

Miejski samochód Nissan NOTE z pewnością Cię przekona. Jego duży bagażnik i przestronne wnętrze sprawiają, że ten kompaktowy samochód świetnie spisuje się w mieście i podczas rodzinnych wycieczek w weekendy! Obejrzyj filmy, zdjęcia oraz charakterystyki techniczne i skonfiguruj w Internecie swój własny samochód.