Nissan note promocje

Szukasz niewielkiego samochodu do jazdy po mieście? Zobacz samochody miejskie firmy Nissan: Micra i Note! Możesz również umówić się na jazdę próbną u najbliższego sprzedawcy.

Samochody miejskie Nissan: Micra i Note

Chcesz poznać zalety samochodu miejskiego? Kup Nissan Micra lub Note! Te niewielkie samochody są kompaktowe, posiadają duży rodzinny bagażnik i przestronne wnętrze z możliwością łatwej konfiguracji foteli. Obejrzyj filmy, zdjęcia oraz charakterystyki techniczne i skonfiguruj w Internecie swój własny samochód.

Nissan note promocje

Nissan MICRA i Nissan Micra Elle: dane techniczne i pliki wideo na naszej stronie internetowej…

Nowy model MICRA jest samochodem stworzonym do miasta. W rubryce Nissan TV znajduje się wiele plików wideo oraz szczegółowych informacji dotyczących tego samochodu. Przetestuj również technologię nowoczesnej łączności Nissan Connect! Edycja specjalna Nissan Micra Elle nadaje się również doskonale do jazdy w mieście.

Rodzinny samochód miejski: Nissan NOTE

Miejski samochód Nissan NOTE z pewnością Cię przekona. Jego duży bagażnik i przestronne wnętrze sprawiają, że ten kompaktowy samochód świetnie spisuje się w mieście i podczas rodzinnych wycieczek w weekendy! Obejrzyj filmy, zdjęcia oraz charakterystyki techniczne i skonfiguruj w Internecie swój własny samochód.