Nissan note cena

Aby jazda po mieście stanowiła prawdziwą przyjemność, idealne rozwiązanie stanowi niewielki samochód miejski. Nissan oferuje trzy modele samochodów miejskich: Micra i Note!

Samochody miejskie Nissan: Micra i Note

Trzy samochody miejskie: Nissan Micra i Nissan NOTE. Zobacz galerię zdjęć i plików wideo tych niewielkich samochodów: nie mają przed tobą żadnych tajemnic. Ekonomiczne, ekologiczne i łatwe w prowadzeniu! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową prezentacją techniczną i wirtualną galerią, która pozwoli szybko wyrobić sobie zdanie o tych modelach.

Nissan note cena

Wszystko na temat nowego modelu Nissan MICRA i edycji specjalnej Nissan Micra Elle

Nowy model MICRA jest samochodem stworzonym do miasta. W rubryce Nissan TV znajduje się wiele plików wideo oraz szczegółowych informacji dotyczących tego samochodu. Przetestuj również technologię nowoczesnej łączności Nissan Connect! Edycja specjalna Nissan Micra Elle nadaje się również doskonale do jazdy w mieście.

Nissan NOTE, rodzinny samochód miejski

Miejski samochód Nissan NOTE z pewnością Cię przekona. Jego duży bagażnik i przestronne wnętrze sprawiają, że ten kompaktowy samochód świetnie spisuje się w mieście i podczas rodzinnych wycieczek w weekendy! Obejrzyj filmy, zdjęcia oraz charakterystyki techniczne i skonfiguruj w Internecie swój własny samochód.