Sprzedam nissan qashqai

Nissan oferuje gamę pojazdów Crossover:JUKE, QASHQAI, QASHQAI +2 i MURANO oraz różne wersje Visia, Tekna i Acenta. Zapoznaj się z cenami, danymi technicznymi, wyposazeniem, katalogami itd.

Modele Crossover: Nissan QASHQAI i Nissan QASHQAI +2

Szukasz samochodu Crossover, który łączyłby w sobie komfort i zwinność? Nowa wersja Nissan QASHQAI łączy w sobie atuty samochodu z tradycyjnym nadwoziem typu berlina oraz SUV. Zobacz również QASHQAI +2, Crossover 7-miejscowy. Możesz również umówić się przez Internet na jazdę próbną.

Sprzedam nissan qashqai

Nissan MURANO: Crossover typu premium

Nissan MURANO to niezwykle oryginalny model Crossover, jedyny w swoim rodzaju. Imponujący design w połączeniu z wyrafinowanym, delikatnym wnętrzem. Zobacz emocjonujące linie tego niezwykłego pojazdu. W sieci Internet znajdziesz również pliki wideo i ceny sprzedaży.

Zobacz Crossover Nissan JUKE, edycję specjalną Juke Shiro i Juke Nismo

Szukasz samochodu Crossover, który byłby równocześnie niewielki i dynamiczny? Zobacz Nissan JUKE, czyli najnowszy model należący do gamy Nissan Crossover. Doskonałe wykończenia, miejski wygląd i energia prawdziwego crossover. Wybierz się na jazdę próbną wersją specjalną Nissan Juke Shiro lub Juke Nismo!