Sprzedam nissan qashqai

Chcesz kupić samochód Crossover? Zobacz Nissan QASHQAI, JUKE i Nissan MURANO. Na naszych stronach internetowych możesz zobaczyć szczegółowe karty techniczne i katalogi, wersje (Visia, Tekna i Acenta), wyposażenie i rodzaje silników.

Sprzedam nissan qashqai

Modele Crossover Nissan: QASHQAI i Qashqai 360°

Nowy QASHQAI firmy Nissan to niewielki pojazd Crossover, stanowiący doskonałe połączenie samochodu z napędem na 4 koła z nadwoziem typu berlina. Samochód, który doskonale sprawdza się w mieście, zwinny i dynamiczny. Nissan QASHQAI 360° to większa wersja 7-miejscowa. Na naszych stronach internetowych znajdziesz zdjęcia i pliki wideo modeli Crossover, jak również informacje dotyczące cen sprzedaży.


Sprzedam nissan qashqai

Nissan MURANO: Crossover typu premium

Nissan MURANO to niezwykle oryginalny model Crossover, jedyny w swoim rodzaju. Imponujący design w połączeniu z wyrafinowanym, delikatnym wnętrzem. Zobacz emocjonujące linie tego niezwykłego pojazdu. W sieci internetowej znajdziesz również pliki wideo i ceny sprzedaży.

Prezentacja modelu Nissan JUKE oraz edycji specjalnych Nissan Juke n-tec i Juke Nismo

Szukasz samochodu Crossover, który byłby równocześnie niewielki i dynamiczny? Zobacz Nissan JUKE, czyli najnowszy model należący do gamy Nissan Crossover. Doskonałe wykończenia, miejski wygląd i energia prawdziwego crossover. Wybierz się na jazdę próbną wersją specjalną Nissan Juke n-tec lub Juke Nismo!

Inne wyszukiwanie: Nowe suv, Nissan connect juke, X-trail