Qashqai sprzedam

Nissan oferuje gamę pojazdów Crossover:JUKE, QASHQAI, QASHQAI +2 i MURANO oraz różne wersje Visia, Tekna i Acenta. Zapoznaj się z cenami, danymi technicznymi, wyposazeniem, katalogami itd.

Nissan QASHQAI i QASHQAI +2: ceny, jazda próbna, pliki wideo w Internecie

Nowy QASHQAI firmy Nissan to niewielki pojazd Crossover, stanowiący doskonałe połączenie samochodu z napędem na 4 koła z nadwoziem typu berlina. Samochód, który doskonale sprawdza się w mieście, zwinny i dynamiczny. Nissan QASHQAI+2 to większa wersja 7-miejscowa. Na naszych stronach internetowych znajdziesz zdjęcia i pliki wideo modeli Crossover, jak również informacje dotyczące cen sprzedaży.

Qashqai sprzedam

Potężny Crossover typu premium: Nissan MURANO

Nissan MURANO to niezwykle oryginalny model Crossover, jedyny w swoim rodzaju. Imponujący design w połączeniu z wyrafinowanym, delikatnym wnętrzem. Zobacz emocjonujące linie tego niezwykłego pojazdu. W sieci Internet znajdziesz również pliki wideo i ceny sprzedaży.

Zobacz Crossover Nissan JUKE, edycję specjalną Juke Shiro i Juke Nismo

Zobacz JUKE, najnowszy model Crossover firmy Nissan: dynamiczna linia, niewielkie rozmiary, komfort 5-drzwiowego modelu crossover. Ten kompaktowy model Crossover jest dostępny w wersji Visia, Tekna i Acenta. Zobacz szczegółowe informacje na stronie internetowej. Poznaj również wersje specjalne Nissan Juke Shiro i Juke Nismo!