Qashqai sprzedam

Chcesz kupić samochód Crossover? Zobacz Nissan QASHQAI, JUKE i Nissan MURANO. Na naszych stronach internetowych możesz zobaczyć szczegółowe karty techniczne i katalogi, wersje (Visia, Tekna i Acenta), wyposażenie i rodzaje silników.

Qashqai sprzedam

Nissan QASHQAI i Qashqai 360: ceny, jazda próbna, pliki wideo w Internecie

Crossover QASHQAI przypomina zarówno SUV, jak i pojazd z tradycyjnym nadwoziem typu berlina, łącząc w sobie zalety obu tych kategorii. Nissan QASHQAI 360° w nowej wersji to Crossover z większą ilością miejsca, posiadający 7 miejsc. Pliki wideo, szczegóły techniczne, wyposażenie, ceny sprzedaży: zapoznaj się z wszystkimi użytecznymi informacjami dotyczącymi modeli Crossover QASHQAI i QASHQAI 360°.


Qashqai sprzedam

Nissan MURANO: potężny, stylowy Crossover

Nissan Murano jest przykładem najwyższego komfortu, wyrafinowanego wnętrza i bogatego wyposażenia. Pliki wideo modelu Crossover są dostępne na stronie internetowej. Crossover - elegancki z definicji!

Prezentacja modelu Nissan JUKE oraz edycji specjalnych Nissan Juke n-tec i Juke Nismo

Nissan wynajduje na nowo pojazdy crossover, prezentując JUKE Visia, Acenta i Tekna oraz wersję specjalną Nissan Juke n-tec i Juke Nismo, czyli najnowszy model należący do gamy Crossover. Miejski, stylowy wygląd, kompaktowy i dynamiczny design.

Inne wyszukiwanie: Nissan murano sprzedam, Nissan qashqai opinie, Sprzedam nissana