Qashqai dane techniczne

Nissan oferuje gamę pojazdów Crossover:JUKE, QASHQAI, QASHQAI +2 i MURANO oraz różne wersje Visia, Tekna i Acenta. Zapoznaj się z cenami, danymi technicznymi, wyposazeniem, katalogami itd.

Modele Crossover Nissan: QASHQAI i QASHQAI +2

Szukasz samochodu Crossover, który łączyłby w sobie komfort i zwinność? Nowa wersja Nissan QASHQAI łączy w sobie atuty samochodu z tradycyjnym nadwoziem typu berlina oraz SUV. Zobacz również QASHQAI +2, Crossover 7-miejscowy. Możesz również umówić się przez Internet na jazdę próbną.

Qashqai dane techniczne

Nissan MURANO: potężny, stylowy Crossover

Nissan MURANO to niezwykle oryginalny model Crossover, jedyny w swoim rodzaju. Imponujący design w połączeniu z wyrafinowanym, delikatnym wnętrzem. Zobacz emocjonujące linie tego niezwykłego pojazdu. W sieci Internet znajdziesz również pliki wideo i ceny sprzedaży.

Nissan JUKE Visia, Acenta i Tekna oraz wersje specjalne Juke Nismo et Juke Shiro

Zobacz JUKE, najnowszy model Crossover firmy Nissan: dynamiczna linia, niewielkie rozmiary, komfort 5-drzwiowego modelu crossover. Ten kompaktowy model Crossover jest dostępny w wersji Visia, Tekna i Acenta. Zobacz szczegółowe informacje na stronie internetowej. Poznaj również wersje specjalne Nissan Juke Shiro i Juke Nismo!