Qashqai dane techniczne

Nissan oferuje gamę pojazdów Crossover:JUKE, QASHQAI i MURANO oraz różne wersje Visia, Tekna i Acenta. Zapoznaj się z cenami, danymi technicznymi, wyposażeniem, katalogami itd.

Qashqai dane techniczne

Modele Crossover Nissan: QASHQAI i Qashqai 360°

Crossover QASHQAI przypomina zarówno SUV, jak i pojazd z tradycyjnym nadwoziem typu berlina, łącząc w sobie zalety obu tych kategorii. Nissan QASHQAI 360° w nowej wersji to Crossover z większą ilością miejsca, posiadający 7 miejsc. Pliki wideo, szczegóły techniczne, wyposażenie, ceny sprzedaży: zapoznaj się z wszystkimi użytecznymi informacjami dotyczącymi modeli Crossover QASHQAI i QASHQAI 360°.


Qashqai dane techniczne

Nissan MURANO: Crossover typu premium

Nissan MURANO to niezwykle oryginalny model Crossover, jedyny w swoim rodzaju. Imponujący design w połączeniu z wyrafinowanym, delikatnym wnętrzem. Zobacz emocjonujące linie tego niezwykłego pojazdu. W sieci internetowej znajdziesz również pliki wideo i ceny sprzedaży.

Zobacz Crossover Nissan JUKE, edycję specjalną Juke Nismo i Juke n-tec

Zobacz JUKE, najnowszy model Crossover firmy Nissan: dynamiczna linia, niewielkie rozmiary, komfort 5-drzwiowego modelu crossover. Ten kompaktowy model Crossover jest dostępny w wersji Visia, Tekna, i Acenta. Zobacz szczegółowe informacje na stronie internetowej. Poznaj również wersje specjalne Nissan Juke n-tec i Juke Nismo!

Inne wyszukiwanie: Nissan qashqai kolory, Nissan qashqai tekna, Nissan gt-r cennik