Qashqai cena

Nissan prezentuje swoją gamę pojazdów Crossover: QASHQAI, QASHQAI +2, JUKE i MURANO. Zapoznaj się z danymi technicznymi i katalogami samochodów. Zobacz on-line dostępne wyposażenie i silniki każdej wersji: Visia, Tekna i Acenta.

Modele Crossover Nissan: QASHQAI i QASHQAI +2

Crossover QASHQAI przypomina zarówno SUV, jak i pojazd z tradycyjnym nadwoziem typu berlina, łącząc w sobie zalety obu tych kategorii. Nissan QASHQAI+2 w nowej wersji to Crossover z większą ilością miejsca, posiadający 7 miejsc. Pliki wideo, szczegóły techniczne, wyposażenie, ceny sprzedaży: zapoznaj się z wszystkimi użytecznymi informacjami dotyczącymi modeli Crossover QASHQAI i QASHQAI+2.

Qashqai cena

Potężny Crossover typu premium: Nissan MURANO

Model Crossover MURANO stanowi połączenie stylu, luksusu i mocy. Samochód o oryginalnym designie, którego wnętrze posiada luksusową, wyrafinowaną atmosferę. Zobacz pliki wideo i ceny sprzedaży tego samochodu Nissan w specjalnej rubryce.

Zobacz Crossover Nissan JUKE, edycję specjalną Juke Shiro i Juke Nismo

Szukasz samochodu Crossover, który byłby równocześnie niewielki i dynamiczny? Zobacz Nissan JUKE, czyli najnowszy model należący do gamy Nissan Crossover. Doskonałe wykończenia, miejski wygląd i energia prawdziwego crossover. Wybierz się na jazdę próbną wersją specjalną Nissan Juke Shiro lub Juke Nismo!