Nowy nissan qashqai

Chcesz kupić samochód Crossover? Zobacz Nissan QASHQAI, QASHQAI +2, JUKE i Nissan MURANO. Na naszych stronach internetowych możesz zobaczyć szczegółowe karty techniczne i katalogi, wersje (Visia, Tekna i Acenta), wyposażenie i rodzaje silników.

Nissan QASHQAI i QASHQAI +2: ceny, jazda próbna, pliki wideo w Internecie

Szukasz samochodu Crossover, który łączyłby w sobie komfort i zwinność? Nowa wersja Nissan QASHQAI łączy w sobie atuty samochodu z tradycyjnym nadwoziem typu berlina oraz SUV. Zobacz również QASHQAI +2, Crossover 7-miejscowy. Możesz również umówić się przez Internet na jazdę próbną.

Nowy nissan qashqai

Nissan MURANO: Crossover typu premium

Nissan Murano jest przykładem najwyższego komfortu, wyrafinowanego wnętrza i bogatego wyposażenia. Pliki wideo modelu Crossover są dostępne na stronie internetowej. Crossover - elegancki z definicji!

Prezentacja modelu Nissan JUKE oraz edycji specjalnych Nissan Juke Shiro i Juke Nismo

Szukasz samochodu Crossover, który byłby równocześnie niewielki i dynamiczny? Zobacz Nissan JUKE, czyli najnowszy model należący do gamy Nissan Crossover. Doskonałe wykończenia, miejski wygląd i energia prawdziwego crossover. Wybierz się na jazdę próbną wersją specjalną Nissan Juke Shiro lub Juke Nismo!